forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Alimentatia (http://forum.slabute.ro/alimentatia/)
-   -   Ce produse folositi? (http://forum.slabute.ro/alimentatia/produse-folositi-12302.html)

Lauragirl 24 mai 2013 15:06:55

Ce produse folositi?
 
Hello all!:D Nu am gasit pe forum un subiect de genul,asa ca m-am gandit sa incep eu unul,pentru ca,chiar sunt curioasa,voi ce produse dietetice folositi si de unde le luati?Eu folosesc cel mai des:
tarate de ovaz Solaris(mai mult imi plac cele Pirifan dar nu gasesc intotdeauna,uneori la Kaufland sunt)
crema de branza proaspata,delacoo 0,2%
iaurt zuzu degresat
lapte zuzu sau fulga
tarate de grau
fulgi de ovaz
ulei de masline,de la real
budinca dr.oetker(o folosesc la creme sau blaturi)
mustar dijon
orez integral,uncle's bean
indulcitor lichid Clio
esente Dr.Oetker
nuca de cocos,aro
migdale,alune,arahide,caju,elmas(observ ca cele de la Elmas au mai putine calorii decat celelalte firme)
oua de prepelita(le iau din kaufland,ce ma bucur ca acolo le vand mereu,altfel nu as gasi nicaieri altundeva)
Miez de lapte,delacoo(vai doamnhe ce bune sunt!
cacao degresata,Dr.Oetker
quark,exquisia
iaurt grecesc,olimpya 2%
muesli integral,Schneekoppen
Daca imi mai amintesc va mai spun!

ieucumine 24 mai 2013 15:40:56

Re: Ce produse folositi?
 
Citat:

Anterior postat de Lauragirl (Post 1262941)
Hello all!:D Nu am gasit pe forum un subiect de genul,asa ca m-am gandit sa incep eu unul,pentru ca,chiar sunt curioasa,voi ce produse dietetice folositi si de unde le luati?Eu folosesc cel mai des:
tarate de ovaz Solaris(mai mult imi plac cele Pirifan dar nu gasesc intotdeauna,uneori la Kaufland sunt)
crema de branza proaspata,delacoo 0,2%
iaurt zuzu degresat
lapte zuzu sau fulga
tarate de grau
fulgi de ovaz
ulei de masline,de la real
budinca dr.oetker(o folosesc la creme sau blaturi)
mustar dijon
orez integral,uncle's bean
indulcitor lichid Clio
esente Dr.Oetker
nuca de cocos,aro
migdale,alune,arahide,caju,elmas(observ ca cele de la Elmas au mai putine calorii decat celelalte firme)
oua de prepelita(le iau din kaufland,ce ma bucur ca acolo le vand mereu,altfel nu as gasi nicaieri altundeva)
Miez de lapte,delacoo(vai doamnhe ce bune sunt!
cacao degresata,Dr.Oetker
quark,exquisia
iaurt grecesc,olimpya 2%
muesli integral,Schneekoppen
Daca imi mai amintesc va mai spun!



Mie imi plac mult produsele celor de la Sanovita sau Solaris. In rest, iaurturi iau cum apuc ( fara lapte praf in compozitie), in loc de cacao folosesc pudra de roscove, iar fulgii de ovaz/secara imi mai iau varsati sau depinde cum apuc:)

deadcountess 24 mai 2013 20:30:38

Re: Ce produse folositi?
 
Citat:

Anterior postat de Lauragirl (Post 1262941)
Hello all!:D Nu am gasit pe forum un subiect de genul,asa ca m-am gandit sa incep eu unul,pentru ca,chiar sunt curioasa,voi ce produse dietetice folositi si de unde le luati?Eu folosesc cel mai des:
tarate de ovaz Solaris(mai mult imi plac cele Pirifan dar nu gasesc intotdeauna,uneori la Kaufland sunt)
crema de branza proaspata,delacoo 0,2%
iaurt zuzu degresat
lapte zuzu sau fulga
tarate de grau
fulgi de ovaz
ulei de masline,de la real
budinca dr.oetker(o folosesc la creme sau blaturi)
mustar dijon
orez integral,uncle's bean
indulcitor lichid Clio
esente Dr.Oetker
nuca de cocos,aro
migdale,alune,arahide,caju,elmas(observ ca cele de la Elmas au mai putine calorii decat celelalte firme)
oua de prepelita(le iau din kaufland,ce ma bucur ca acolo le vand mereu,altfel nu as gasi nicaieri altundeva)
Miez de lapte,delacoo(vai doamnhe ce bune sunt!
cacao degresata,Dr.Oetker
quark,exquisia
iaurt grecesc,olimpya 2%
muesli integral,Schneekoppen
Daca imi mai amintesc va mai spun!

Nu prea cumpar produse dietetice, incerc pe cat posibil sa folosesc produse naturale.


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:53:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO