forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Anorexie (http://forum.slabute.ro/anorexie/)
-   -   Jurnal Anutza (http://forum.slabute.ro/anorexie/jurnal-anutza-5611.html)

anymaryia 23 iul 2010 17:23:31

Jurnal Anutza
 
buna slabutelor!am 16 ani,155 m si 49-50 de kg..as dori sa-mi dati niste sfaturi pt a slabi cateva kg(4-5):D:):-*eu am mai tinut diete dar nu de multa durata...si nu si-au facut efectul
astept parerile voastre:-*

DeathInVogue 23 iul 2010 17:24:54

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 265134)
buna slabutelor!am 16 ani,155 m si 49-50 de kg..as dori sa-mi dati niste sfaturi pt a slabi cateva kg(4-5):D:):-*eu am mai tinut diete dar nu de multa durata...si nu si-au facut efectul
astept parerile voastre:-*

Buna:-*
ce fel de diete ai tinut?

lucia ely 23 iul 2010 17:26:39

Re: Jurnal Anutza
 
buna Ana :*:*:*
bine ai venit printre noi:*:*
muult succes:*:*

anymaryia 23 iul 2010 17:42:38

Re: Jurnal Anutza
 
am tinut mai multe diete..prima data am tinut acum 3 ani(dieta drastica),deoarece aveam zile cand nu mancam absolut nik..si am slabit in jur de 10-12 kg..dar pe parcurs am mai pus ceva..am incercat diete drastice,dar nu de mult durata:-/si nu m-au ajutat:(mai ales in ultima perioada

DeathInVogue 23 iul 2010 18:10:34

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 265155)
am tinut mai multe diete..prima data am tinut acum 3 ani(dieta drastica),deoarece aveam zile cand nu mancam absolut nik..si am slabit in jur de 10-12 kg..dar pe parcurs am mai pus ceva..am incercat diete drastice,dar nu de mult durata:-/si nu m-au ajutat:(mai ales in ultima perioada

pentru ca nu sunt bune astfel de diete....pui mai mult la loc daca te infometezi
tot ceea ce iti pot recomanda este un stil de viata sanatos plus sport( de chestia asta m-au convins si pe mine fetele de peaici pentru c asunt o lenesa si nu obisnuiesc sa fac sport...dar azi am facut ceva si sper sa am tin de asta;) )
te pup:-* spor la slabit:D

mysterious girl 23 iul 2010 18:14:10

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 265155)
am tinut mai multe diete..prima data am tinut acum 3 ani(dieta drastica),deoarece aveam zile cand nu mancam absolut nik..si am slabit in jur de 10-12 kg..dar pe parcurs am mai pus ceva..am incercat diete drastice,dar nu de mult durata:-/si nu m-au ajutat:(mai ales in ultima perioada

dietele drastice ajuta doar pe moment. pe mine m-a ajutat disociata, insa am fost foarte atenta prima saptamana la ce am mancat dupa. depinde de la organism la organism.
oricum solutia ideala e mancare sanatoasa + sport. eu imi mai fac si masaj din cand in cand ca-mi place sa am pielea ca de bebelus.
mult spor la slabit. pupicei:-*:-*:-*

anymaryia 23 iul 2010 18:16:54

Re: Jurnal Anutza
 
ms;;)
te rog spune-mi cat ai tinut dieta si ce alimente consumai...aaaa,si cat ai slabit
>:D<

DeathInVogue 23 iul 2010 18:18:19

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de mysterious girl (Post 265184)


dietele drastice ajuta doar pe moment. pe mine m-a ajutat disociata, insa am fost foarte atenta prima saptamana la ce am mancat dupa. depinde de la organism la organism.
oricum solutia ideala e mancare sanatoasa + sport. eu imi mai fac si masaj din cand in cand ca-mi place sa am pielea ca de bebelus.
mult spor la slabit. pupicei:-*:-*:-*

mysterious girl spune-mi si mie te rog ce fel de dieta disociata ai tinut,adica ce mancai?:D

mysterious girl 23 iul 2010 18:47:59

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 265189)
ms;;)
te rog spune-mi cat ai tinut dieta si ce alimente consumai...aaaa,si cat ai slabit
>:D<

Citat:

Anterior postat de DeathInVogue (Post 265190)
mysterious girl spune-mi si mie te rog ce fel de dieta disociata ai tinut,adica ce mancai?:D

eu am tinut cam asa:
Ziua 1: proteine
Ziua 2: fructe
Ziua 3: cruditati si vegetale
Ziua 4: cartofi fierti sau la cuptor

niciodata nu am putut tine mai mult de 4 zile;;);;) dar eu zic ca e ok si asa. din cate am vazut este si pe site disociata Iannei care e foarte asemanatoare. daca vreti sa va documentati mai bine o puteti cauta si acolo va sunt date toate detaliile. e putin riscanta disociata, insa daca esti atenta eu zic ca merita:-*>:D<

DeathInVogue 23 iul 2010 18:51:20

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de mysterious girl (Post 265215)




eu am tinut cam asa:
Ziua 1: proteine
Ziua 2: fructe
Ziua 3: cruditati si vegetale
Ziua 4: cartofi fierti sau la cuptor

niciodata nu am putut tine mai mult de 4 zile;;);;) dar eu zic ca e ok si asa. din cate am vazut este si pe site disociata Iannei care e foarte asemanatoare. daca vreti sa va documentati mai bine o puteti cauta si acolo va sunt date toate detaliile. e putin riscanta disociata, insa daca esti atenta eu zic ca merita:-*>:D<

am incercat si eu ceva asemanator acum ceva timp care din pacate nu prea a dat rezultate...am slabit ca mai apoi sa ma ingras la loc:(
merci:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:08:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO