forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Aparate/Echipament (http://forum.slabute.ro/aparate-echipament/)
-   -   Afisajul (km, timp, viteza, puls, etc) de pe bicicleta eliptica (http://forum.slabute.ro/aparate-echipament/afisajul-km-timp-viteza-puls-etc-bicicleta-eliptica-3722.html)

Slabuta 03 mai 2010 21:50:44

Afisajul (km, timp, viteza, puls, etc) de pe bicicleta eliptica
 
Fetelor, eu azi am fost relativ cumintica, m-am reapucat de bicicletuta, am o stare de bine :D

ras_cristalin 03 mai 2010 21:53:59

Re: Pe ultima suta de metri
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 174318)
Fetelor, eu azi am fost relativ cumintica, m-am reapucat de bicicletuta, am o stare de bine :D

Bravo Slabuta >:D< si eu am biciclit azi 15 km. Ma simt grozav, imi era dor de drogul asta :D

Slabuta 03 mai 2010 21:58:06

Re: Pe ultima suta de metri
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 174323)

Bravo Slabuta >:D< si eu am biciclit azi 15 km. Ma simt grozav, imi era dor de drogul asta :D

15?:-o
Pai esti bravo :D
Eu nu am ajuns la atat, in 60 de minute fac maxim 4 km :(

anqutz 03 mai 2010 22:00:55

Re: Pe ultima suta de metri
 
Eu nu m-am atins de mici. :D

Slabuta, e altceva cand faci pe eliptica si altceva cand faci pe bici stationara. Prinzi alta viteza. ;) Desi e putintel 4 km in 60 de min, ar trebui sa faci macar 6-7, ca alergi.

ras_cristalin 03 mai 2010 22:10:46

Re: Pe ultima suta de metri
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 174327)


15?:-o
Pai esti bravo :D
Eu nu am ajuns la atat, in 60 de minute fac maxim 4 km :(

Da, a fost cam greu... dar am facut pe muzica ritmata si m-am descurcat pana la urma.
Pai... eu daca fac incet fac 5 km in 25 de min:-/ poate pierzi ritmul daca te uiti la filme :D eu cat timp am vacut filmul mai incetineam cand era prea intensa intriga ;)) dar cand puneam muzica... iesea fum din bicicleta :))

ras_cristalin 03 mai 2010 22:12:03

Re: Pe ultima suta de metri
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 174332)
Eu nu m-am atins de mici. :D

Slabuta, e altceva cand faci pe eliptica si altceva cand faci pe bici stationara. Prinzi alta viteza. ;) Desi e putintel 4 km in 60 de min, ar trebui sa faci macar 6-7, ca alergi.

Pai eu stiam ca Slabuta tot eliptica are, ca si mine. :-/Ca am si intrebat-o inainte sa imi cumpar, oscilam intre stationara si eliptica.

Slabuta 03 mai 2010 22:14:26

Re: Pe ultima suta de metri
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 174350)

Da, a fost cam greu... dar am facut pe muzica ritmata si m-am descurcat pana la urma.
Pai... eu daca fac incet fac 5 km in 25 de min:-/ poate pierzi ritmul daca te uiti la filme :D eu cat timp am vacut filmul mai incetineam cand era prea intensa intriga ;)) dar cand puneam muzica... iesea fum din bicicleta :))

Sa stii ca discutia asta am avut-o si cu Adella, incep sa imi pun intrebari despre corectitudinea informatiilor prezentate de eliptica mea :(

Tu cati km/ora faci, media? Stii ca arata la un moment dat....

La mine arata 4.5-5. dar la 6-7 ai deja limba pe jos, credeam ca sunt eu slaba fizic, si au fost niste musafiri, i-am pus pe ei si nimeni nu trece de 6 km/ora ;)

anqutz 03 mai 2010 22:19:18

Re: Pe ultima suta de metri
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 174351)
Pai eu stiam ca Slabuta tot eliptica are, ca si mine. :-/Ca am si intrebat-o inainte sa imi cumpar, oscilam intre stationara si eliptica.

Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 174358)
Sa stii ca discutia asta am avut-o si cu Adella, incep sa imi pun intrebari despre corectitudinea informatiilor prezentate de eiptica mea :(

Tu cati km/ora faci, media? Stii ca arata la un moment dat....

La mine arata 4.5-5. dar la 6-7 ai deja limba pe jos, credeam ca sunt eu slaba fizic, si au fost niste musafiri, i-am pus pe ei si nimeni nu trece de 6 km/ora ;)

Sa stii ca si eu la sala tot cu 6-7 km pe ora fac. Si pe banda nu pot sa alerg cu mai mult de 10 km pe ora. Eu cred ca e bun calculatorul de la eliptica ta.

Slabuta 03 mai 2010 22:22:36

Re: Pe ultima suta de metri
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 174366)
Sa stii ca si eu la sala tot cu 6-7 km pe ora fac. Si pe banda nu pot sa alerg cu mai mult de 10 km pe ora. Eu cred ca e bun calculatorul de la eliptica ta.

Anca, vorbesc serios, eu la 7 km ora nu rezist mult, am crescut treptat viteza, la inceput eram la 3km/ora, acum sunt la 4.5-5 si am de gand sa cresc, dar la 15 km, nu stiu cand ajung :-/Mi se pare foarte mult, si banda e una, esti libera sa alergi cat vrei, aici ai bratele care oarecum blocheaza din viteza ;)

Slabuta 03 mai 2010 22:23:53

Re: Pe ultima suta de metri
 
Pai da, vezi ca la Adella arata chiar si 25 km/ora:-o
Eu ma simteam mic copil pe langa :D:">


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:20:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO