forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Aparate/Echipament (http://forum.slabute.ro/aparate-echipament/)
-   -   Echipamente sport pentru casa (http://forum.slabute.ro/aparate-echipament/echipamente-sport-casa-463.html)

Slabuta 28 apr 2009 16:07:45

Echipamente sport pentru casa
 
Fetelor ce echipamente sport putem avea in casa? Inteleg ca nu putem sa ne facem propria sala, dar macar cateva se pot tine si acasa. :D

mishutza 28 apr 2009 16:26:50

Re: Echipamente sport pentru casa
 
Deci am eliptica,o chestie de facut abdomene,si o saunabelt:))
Acuma intreaba-ma pe care le folosim.
Pe nici una.ihihihihih.Barbatul se duce la sala,eu ies cu bicicleta,si mergem amandoi la alergat din cand in cand.

Luna 03 mai 2009 23:09:12

Re: Echipamente sport pentru casa
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 5080)
Fetelor ce echipamente sport putem avea in casa? Inteleg ca nu putem sa ne facem propria sala, dar macar cateva se pot tine si acasa. :D

O bicicleta, un stepper, cateva 2 greutati de diverse valori (0,5. 1. 2 kg), o coarda, o bancheta abdominala. In afara de bicicleta, toate se pot ascunde sub pat :)

rose rose 07 mai 2009 06:24:34

Re: Echipamente sport pentru casa
 
Eu am acasa o bicicleta eliptica pe care o folosesc din cand in cand....mai ales acum ca sunt pusa pe slabit.

bebelusha 21 feb 2010 19:26:36

Re: Echipamente sport pentru casa
 
eu am o bicla stationara cred ca se numeste..am primit-o..ca sa o car dintr-o cam in alta e nevoie de 2 oameni min...fier forjat nu gluma...grea si mare, da merge super

bebelusha 21 feb 2010 19:27:23

Re: Echipamente sport pentru casa
 
plus o sauna belt pe care nu o folosesc ca mi se irita pielea...pe post de gantere am 2 bidoane de 0.5 cu apa

Adella 21 feb 2010 19:29:13

Re: Echipamente sport pentru casa
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 94221)
plus o sauna belt pe care nu o folosesc ca mi se irita pielea...pe post de gantere am 2 bidoane de 0.5 cu apa

Si eu am sauna belt:))am dat 4 mil pe ea atunci:))domane ce prostie:))=))

Suzume 21 feb 2010 19:31:08

Re: Echipamente sport pentru casa
 
Am folosit si eu Sauna belt de-aia si vai de capul meu. Am folosit-o timp de o saptamana la un nivel intermediar ca daca dadeam ft tare frigea rau. Dupa o saptamana s-a strans si pe partea care se incalzeste, fiarele acelea sau ce sunt ele dinauntru erau lipite de fashul acela si cand am folosit-o m-a oparit rau, aveam basici pe burta. De-abia de-abia mi-au trecut si am aruncat-o.

Bineinteles nu a folosit la nimic.:)

bebelusha 21 feb 2010 19:33:29

Re: Echipamente sport pentru casa
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 94225)
Si eu am sauna belt:))am dat 4 mil pe ea atunci:))domane ce prostie:))=))

eu am dat 70 de lei la vremea aia..prima sapt am transpirat..dupa cred ca s-a obisnuit org, numai facea nimik...ma frigea si apoi ma iritam de la ea..ce prostie of...

mvthebest 21 feb 2010 19:39:22

Re: Echipamente sport pentru casa
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 94227)
Am folosit si eu Sauna belt de-aia si vai de capul meu. Am folosit-o timp de o saptamana la un nivel intermediar ca daca dadeam ft tare frigea rau. Dupa o saptamana s-a strans si pe partea care se incalzeste, fiarele acelea sau ce sunt ele dinauntru erau lipite de fashul acela si cand am folosit-o m-a oparit rau, aveam basici pe burta. De-abia de-abia mi-au trecut si am aruncat-o.

Bineinteles nu a folosit la nimic.:)

Am avut si eu,dar noroc ca am dat foarte putin pe ea... Am aruncat-o ca nu era buna de nimic. Mai mult transpiram dupa 30min tae-bo :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:35:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO