forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Căsuta slăbuțelor active (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/cae-suta-slae-bue-elor-active-12778.html)

Zoe 01 iul 2020 14:10:29

Re: Căsuta slăbuțelor active
 
vreau și eu la tine la masă! :x

happygirldiana 01 iul 2020 16:41:24

Re: Căsuta slăbuțelor active
 
Citat:

Anterior postat de Zoe (Post 1451233)
vreau și eu la tine la masă! :x

Esti binevenita :)
Ce-ti face cu ochiul de pe masa mea? :))

Gata,am terminat cu sport+dus si ce bine e!
Am facut 37 de minute cu Fitness blender (cardio) si 15 min exercitii pt brate.
Aaa! Si inainte de sport am topit doua bombonele de cioco Milka (10 gr, haaaai ca e putiiiin, nu ma luati la rost, da? )
Dau cu creme, incerc sa-mi potolesc parul si o iau la pas prin oras, mai las masina ca am cam abuzat de ea de cand am prins gustul sofatului :)):))

Zoe 01 iul 2020 23:14:10

Re: Căsuta slăbuțelor active
 
cartofii cu miel și salata de păstăi :)

happygirldiana 02 iul 2020 10:50:49

Re: Căsuta slăbuțelor active
 
Nu am mai avut rabdare si m-am cantarit azi. 82.4, de la ultima cantarire (83 kg), pe 22 iunie. Cam putinel dar am si mancat pepene verde aproape in fiecare seara, tarziu. Nu sunt nemultumita. Usor dar sigur. Maine as vrea sa ma si masor, acum e tarziu, deja am mancat.
Paine prajita cu unt si dulceata la mic dejun.
Sunt un pic ingrijorata, copilul a cam facut febra azinoapte, nu mare rau, dar tot sunt ingrijorata. Il urmaresc si in functie decum se prezinta, nu mai plecam maine la tara. Daca am.merge, ar sta numai afara si e cald rau... A cam mancat inghetata si a baut apa cam rece in ultima vreme, pe la Dunare s-a linciurit cu picioarele si apa nu a fost tocmai calda, fiind Dunarea in crestere. Sper, totusi sa se rezume la atat. Sotul zice ca poate a avut temperatura mai crescuta din cauza caldurii, azinoapte chiar a fost cald...

happygirldiana 02 iul 2020 22:16:49

Re: Căsuta slăbuțelor active
 
Azi zero sport. Am stat pe langa cel mic. Face febra mare, maine mergem la control. Facem comprese, ii dau antitermice si incerc sa scad temperatura in camera cu AC dar e in hol montat si in camera abia se racoreste putin.
Sunt putin stresata cu corona asta, dar nu este sigur asta pentru ca noi nu avem nimic si nici nu prea a luat contact cu multa lume. Am iesit la plimbare, e drept dar s-a intalnit doar cu o colega de la gradi. Sotul are cintact cu oameni dar el e bine, eu sunt bine. Nu e asta, dar stresul e mare si teama.
O sa fie o noapte grea, in doua ore abia a scazut un grad..

lidiuta 03 iul 2020 08:03:10

Re: Căsuta slăbuțelor active
 
Of, îmi pare rău!>:D<Sănătate multă puiului tău şi ţie multă răbdare!

happygirldiana 03 iul 2020 09:24:19

Re: Căsuta slăbuțelor active
 
Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 1451252)
Of, îmi pare rău!>:D<Sănătate multă puiului tău şi ţie multă răbdare!

Multumesc, Lidi! Peste noate nu a mai facut, acum a crescut iar...

alina_neamt 04 iul 2020 15:15:33

Re: Căsuta slăbuțelor active
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1451253)
Multumesc, Lidi! Peste noate nu a mai facut, acum a crescut iar...

Sănătate! Of! Știu cum e cu piticii ăștia când se pricopsesc cu o febra, ceva.. Si vorba ta, acum e panica și mai mare!
Cum e acum? E mai bine?

happygirldiana 04 iul 2020 19:01:37

Re: Căsuta slăbuțelor active
 
Citat:

Anterior postat de alina_neamt (Post 1451262)
Sănătate! Of! Știu cum e cu piticii ăștia când se pricopsesc cu o febra, ceva.. Si vorba ta, acum e panica și mai mare!
Cum e acum? E mai bine?

Alina, ziua nu mai face, seara incepe sa creasca temperatura dar nu la fel de mult ca serile trecute. Iar starea lui e buna, e vesel, activ, nu mai vrea sa leneveasca. Cred ca lucreaza tratamentul...


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:41:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO