forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   "Carapacea" Roxanei (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/carapacea-roxanei-9229.html)

Rocsanna25 25 mai 2011 17:05:30

"Carapacea" Roxanei
 
Buna tuturor celor ce-mi vor trece pragul "carapacei"!!!!


"Carapace" pt ca e ceva caracteristic zodiei in care sunt nascuta. Racul, ca si alte crustacee, isi poarta casa in spate. Si nu de putine ori, fie ca sunt trista, in vremuri de restriste sau doar fericita, ma retrag in adancul sufletului meu sa-mi gasesc linistea.
M-am tot gandit zilele astea daca sa-mi fac si eu un jurnal virtual, am tot cautat motive pro si contra si in cele din urma m-am hotarat.
Vreau si eu un colt al meu, mai ales ca am aceasta posibilitate, ca si asa in ultimele 3 sapt numai pe aici imi petrec timpul liber. Si nu numai...Sunt la inceput de drum in lupta cu kg si am mare nevoie de incurajari, sfaturi, pareri, mustrari.
Si mai am motive...In mai putin de 2 sapt sotul va pleca in tara pt 1 luna, voi ramane singura si chiar voi suferi de singuratate. Plus ca pot sa-mi scriu toate doleantele si placerile de pe parcursul schimbarii.

Rocsanna25 25 mai 2011 17:08:03

Re: "Carapacea" Roxanei
 
La pranz mi-am facut 2 ochiuri in fandela de teflon la care am adaugat branza de vaci, iaurt si rosii. Sa fie reusita combinatia?!:-/Sau pot sa uit de ea pt tot restul vietii mele :))

Narawen 25 mai 2011 17:10:30

Re: "Carapacea" Roxanei
 
hey^^ vad ca ai jurnal nou! felicitari! Sunt prima in casuta ta. Ma primesti?

Rocsanna25 25 mai 2011 17:13:44

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Sigur Meda!!!
Welcome!!! Nu servesc cu prajiturele ca nu ne permitem dar cand vom fi mai slabute sigur fac o cinste >:D<:-*

Rocsanna25 25 mai 2011 17:18:27

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Cum iti merge? Te pregatesti pt sesiune? Cate examene ai de dat?

grasuta88 25 mai 2011 18:42:06

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Buna Roxana bine ai venit[*117*][*52*]

Rocsanna25 25 mai 2011 20:00:15

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Buna!!! Bine ai venit si tie!!!! Incantata de cunostinta!!!
Ai si tu probleme serioase cu kg? Cum te descurci?

grasuta88 25 mai 2011 21:45:40

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Citat:

Anterior postat de Rocsanna25 (Post 669186)
Buna!!! Bine ai venit si tie!!!! Incantata de cunostinta!!!
Ai si tu probleme serioase cu kg? Cum te descurci?

Greu dar merg inainte:),asta e daca nu am constientizat cand a trebuit acu trag tare[*stepaerobic*][*abdomene*][*fitness*][*haltera*][*banda*]

Rocsanna25 25 mai 2011 22:19:03

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Si eu...dar am avut si putin noroc. Ajunsesem la aproape 84 si am zis ca-mi e destul. Am inceput cu fetele iar intr-o sapt am dat jos ce aveam surplus surplus. Acum ma lupt cu kg pe care le am de vreo 10 ani.

grasuta88 25 mai 2011 22:21:00

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Citat:

Anterior postat de Rocsanna25 (Post 669332)
Si eu...dar am avut si putin noroc. Ajunsesem la aproape 84 si am zis ca-mi e destul. Am inceput cu fetele iar intr-o sapt am dat jos ce aveam surplus surplus. Acum ma lupt cu kg pe care le am de vreo 10 ani.

Bravo tineo tot asa:-* visez la ziua cand o sa scad sub 80kg:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:06:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO