forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/casutza-lu-moni-grasutza-aspiratii-suple-1808.html)

moni boni 29 nov 2009 23:07:45

Re: Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple!
 
bine ca mi-ai spus!
ca ma simt inca pierduta!
Vreau sa iti spun k eu am plecat de pe un forum cu ajutorul unui scandal!
Le-am spus fetelor de acolo parerea mea onesta si directa,fara filtru verbal legat de ce cred eu despre ele dupa 3-4 luni.
Le-am spus ca sunt banale,ca pupincurismu intre ele e in floare( se laudau mereu ca una e ami frumoasa decat cealalta) si cand am vrut sa avem discutii mai culturale....musca era in camera si elefantul roz in coltz.
Asa ca vreau sa va spun din start: is nebunatica, mult prea frontala cateodata si agresiva in gandire!
Cum zic parazitii "sunt inofensiv dar gandul meu e criminal"
Ma cred ca si personalitatea aproape de perfectiune:))..sindromul narcisistului ..ma laud singura de multe ori,dar am si feedback de si ami multe ori
asa ca daca vedeti ca o iau pe aratura..trageti-ma de maneca si spuneti-mi sa imi vad de lungul nasului...
acuma ma duc sa "violez" un link...mayutza...;;)

andra_aly 29 nov 2009 23:12:14

nu am de gand sa imi strik organismul. mi-e frika, si totusi is constienta ca va trebui sa fak odat
 
moni boni,
cred ca nu ai citit bine, mai citeste o data ce am scris, vb de mama eu am 20 ... ;)
nu intzeleg de ce femeia tot timpul.... si barbatul ar trebui sa sufere...

adde91 29 nov 2009 23:13:25

Re: Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple!
 
hello moni!
bine ai venit aici! sunt sigura k o sa ai sprijinu necesar si colege de dieta:D


ps: esti foarte haiosica(haioasa:)) ) ...asa imi place mie sa zic

te pup

mayadyz 29 nov 2009 23:17:45

Re: Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple!
 
Ce m-ai facut sa rad!:)) Desi acuma nu ar fi ceva nou, ca eu rad tot timpul! Cand nu rad sau ma intristez ma intreaba lumea daca sunt bolnava: "pai deh mai, mai fac si eu gripa!" Stai linistita ca nebuna sunt si eu si am o mare calitate/defect sunt prea sincera:D, si din acest motiv, ai mei mai zic si anume "ai gura mare si te-ai facut o rautate" dar ce sa fac, ma prinde sa spun adevarul si nu prea pot sa mint....ca nu-mi iese, ma ia gura pe dinainte:P. Nasol cu scandalul, dar bravo tie ca ti-ai spus parerea! Eu asta apreciez la cineva, parerea sincera si spusa direct, ca de vorbe slobozite aiurea sunt satula.
E bine ca esti mai nebunatica, asa sunt sigura ca ma dai cu capul de masa daca o merit:D..dar ce ti-o iei si tu daca e cazul[*11*]
(In rest o sa primesti de la mine si multe incurajari daca ai nevoie - dar la cat de hotarata esti........)

moni boni 29 nov 2009 23:22:45

Re: nu am de gand sa imi strik organismul. mi-e frika, si totusi is constienta ca va trebui sa fak o
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 52619)
moni boni,
cred ca nu ai citit bine, mai citeste o data ce am scris, vb de mama eu am 20 ... ;)
nu intzeleg de ce femeia tot timpul.... si barbatul ar trebui sa sufere...


andra sowy...am prea multe proteine in mine:D
sa sufereeeeeeeeeeee!
ati vazut filmu ala cu schwarzeneger,gravidul nu?
no,eu atunci o sa fac copii...cand o sa ii faca jumatatea mea>:)

moni boni 29 nov 2009 23:24:12

Re: Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple!
 
Citat:

Anterior postat de adde91 (Post 52621)
hello moni!
bine ai venit aici! sunt sigura k o sa ai sprijinu necesar si colege de dieta:D


ps: esti foarte haiosica(haioasa:)) ) ...asa imi place mie sa zic

te pup


haiosica de mine..si mie imi place:))
is curioasa cum vei "rasfatza" cuvantul sarcasm...ca o sa imi descoperi si calitatea asta:D

andra_aly 29 nov 2009 23:24:16

Re: Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple!
 
vai doamne ... da u ne inveselesti seara ...si asa uitam si noi de foame si pofte:*

moni boni 29 nov 2009 23:27:52

Re: Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple!
 
Citat:

Anterior postat de mayadyz (Post 52625)
Ce m-ai facut sa rad!:)) Desi acuma nu ar fi ceva nou, ca eu rad tot timpul! Cand nu rad sau ma intristez ma intreaba lumea daca sunt bolnava: "pai deh mai, mai fac si eu gripa!" Stai linistita ca nebuna sunt si eu si am o mare calitate/defect sunt prea sincera:D, si din acest motiv, ai mei mai zic si anume "ai gura mare si te-ai facut o rautate" dar ce sa fac, ma prinde sa spun adevarul si nu prea pot sa mint....ca nu-mi iese, ma ia gura pe dinainte:P. Nasol cu scandalul, dar bravo tie ca ti-ai spus parerea! Eu asta apreciez la cineva, parerea sincera si spusa direct, ca de vorbe slobozite aiurea sunt satula.
E bine ca esti mai nebunatica, asa sunt sigura ca ma dai cu capul de masa daca o merit:D..dar ce ti-o iei si tu daca e cazul[*11*]
(In rest o sa primesti de la mine si multe incurajari daca ai nevoie - dar la cat de hotarata esti........)



hm...parca imi citeam propria mea caracterizare...
ok sister..ma bucur ca suntem pe aceeasi lungime de unda.
deci...sarcastice..check..rautati mici....check....brutal de oneste ..check...filtru verbal lipsa...check...superbe si sexoase...check:))
mai am o prb...eu daca "te injur si te cert" in 5 minute imi trece si astept sa tragi tu singura concluziile
ma plicti repede de aberatii si mereu imi tre stimulente..nu in toate domeniile?:))
alte calitati ptr noi mai adaugam?>:)

moni boni 29 nov 2009 23:29:02

Re: Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 52635)
vai doamne ... da u ne inveselesti seara ...si asa uitam si noi de foame si pofte:*

nu ai auzit ca is haiosica?
pai sa mai uitam si noi de cartofi prajiti pizza si prajituri!
eee...is sadica asa-i?>:D<

mayadyz 29 nov 2009 23:30:23

Re: Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple!
 
Citat:

Anterior postat de moni boni (Post 52645)
nu ai auzit ca is haiosica?
pai sa mai uitam si noi de cartofi prajiti pizza si prajituri!
eee...is sadica asa-i?>:D<

Ehe, sadico, cu mine nu ti-a mers!:D N-am mai papat un cartof prajit de 2 luni, si nici nu simt nevoia! Sic! Si nici pizza! (la aia cu prajiturile ne mai gandim:D)


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:55:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO