forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   The Change - jurnal mysteriousgirl (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/change-jurnal-mysteriousgirl-4021.html)

mysteriousgirl 02 iun 2010 10:19:35

The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Hey,salut! Azi 2 iunie 2o1o(miercuri) reflectez la o VISIBLE CHANGE :),un prim pas,care ma va invata instantaneu si ceilalti cu voi de manuta.Momentan cantarul ma ingrozzzeste cu indicele spre 68,OMG ,iar ?!Trag aer in piept,fac abuz de el in scopul relaxarii si debarasarii de orice depresie,frustrare,regret..faptul e consumatb-(.Subconstientul meu penibil(trecut) tinde sa creada ca alaturi de voi,fetelor.va reusi sa ma impresioneze,sa-mi satisfaca nevoia de a fi slabuta.Ce pot spune?are intentii bune si voi profita fara bun simt de el(ii vin de hac>:)).Urasc bucataria (dar nu stiu cum vine faptul ca am ajuns sa iubesc ceea ce urasc,lol)si de azi ma voi lipsi de ea petrecandu-mi timpul intr-un mod placut/haios/sanatos cu voi,cu sport,cu plimbari,etc,dar nu stati in casa,e oribil sa aveti ispite in preajma,iar leneveala asta,care contribuie rusinos la aplatizarea partii dorsale a ajuns o ucidere in masa de funduleete~X(!!!Fiinta mea imposibila a cam uitat in ultima vreme sa traiasca fiecare secunda,sa rada intens,sa alerge pana la epuizare,sa danseze,sa se imbete de nebunia vietii,sa se murdareasca de culoarea ei fascinanta,sa tipe,sa se simta bine in pielea ei..ce ziceti?Nu merita iertata,dar totusi sa-i mai acordam o sansa:">cu toate ca a fost bad bad girl.Adierea vietii incepe sa ma gadile usor,semn ca vrea ,,sa ma violeze'' ,sa ma motiveze s-o accept,sa fim una si aceesi fiinta(haha,cata indrazneala?:>!).Perversitatea ei finuta ma corupe si ma face sa ma simt implinita(adica 58 kg,iupii!)Fetelor,vine vara acusica ,haide-ti sa depunem putin efort,sa luptam pentru o pereche de jeansi ,care evidentiaza un fudulet lucrat,pt o rochita care sa curga pe noi,sa luptam pt o imagine criminala[-O<!!!!!!!!LET`S DO IT!!!:D

justbelieve 02 iun 2010 10:24:44

Re: The Change :d
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 207476)
Hey,salut! Azi 2 iunie 2o1o(miercuri) reflectez la o VISIBLE CHANGE :),un prim pas,care ma va invata instantaneu si ceilalti cu voi de manuta.Momentan cantarul ma ingrozzzeste cu indicele spre 68,OMG ,iar ?!Trag aer in piept,fac abuz de el in scopul relaxarii si debarasarii de orice depresie,frustrare,regret..faptul e consumatb-(.Subconstientul meu penibil(trecut) tinde sa creada ca alaturi de voi,fetelor.va reusi sa ma impresioneze,sa-mi satisfaca nevoia de a fi slabuta.Ce pot spune?are intentii bune si voi profita fara bun simt de el(ii vin de hac>:)).Urasc bucataria (dar nu stiu cum vine faptul ca am ajuns sa iubesc ceea ce urasc,lol)si de azi ma voi lipsi de ea petrecandu-mi timpul intr-un mod placut/haios/sanatos cu voi,cu sport,cu plimbari,etc,dar nu stati in casa,e oribil sa aveti ispite in preajma,iar leneveala asta,care contribuie rusinos la aplatizarea partii dorsale a ajuns o ucidere in masa de funduleete~X(!!!Fiinta mea imposibila a cam uitat in ultima vreme sa traiasca fiecare secunda,sa rada intens,sa alerge pana la epuizare,sa danseze,sa se imbete de nebunia vietii,sa se murdareasca de culoarea ei fascinanta,sa tipe,sa se simta bine in pielea ei..ce ziceti?Nu merita iertata,dar totusi sa-i mai acordam o sansa:">cu toate ca a fost bad bad girl.Adierea vietii incepe sa ma gadile usor,semn ca vrea ,,sa ma violeze'' ,sa ma motiveze s-o accept,sa fim una si aceesi fiinta(haha,cata indrazneala?:>!).Perversitatea ei finuta ma corupe si ma face sa ma simt implinita(adica 58 kg,iupii!)Fetelor,vine vara acusica ,haide-ti sa depunem putin efort,sa luptam pentru o pereche de jeansi ,care evidentiaza un fudulet lucrat,pt o rochita care sa curga pe noi,sa luptam pt o imagine criminala[-O<!!!!!!!!LET`S DO IT!!!:D

Bine ai venit!>:D<
In primul rand ce plan ai?Ce sport practici?Da-ne de exemplu meniul tau de astazi sa vedem ce e bine si ce nu.
PS:incearca sa scrii cu alta culoare,e deranjanta ochiului.

mvthebest 02 iun 2010 10:25:38

Re: The Change :d
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 207476)
Hey,salut! Azi 2 iunie 2o1o(miercuri) reflectez la o VISIBLE CHANGE :),un prim pas,care ma va invata instantaneu si ceilalti cu voi de manuta.Momentan cantarul ma ingrozzzeste cu indicele spre 68,OMG ,iar ?!Trag aer in piept,fac abuz de el in scopul relaxarii si debarasarii de orice depresie,frustrare,regret..faptul e consumatb-(.Subconstientul meu penibil(trecut) tinde sa creada ca alaturi de voi,fetelor.va reusi sa ma impresioneze,sa-mi satisfaca nevoia de a fi slabuta.Ce pot spune?are intentii bune si voi profita fara bun simt de el(ii vin de hac>:)).Urasc bucataria (dar nu stiu cum vine faptul ca am ajuns sa iubesc ceea ce urasc,lol)si de azi ma voi lipsi de ea petrecandu-mi timpul intr-un mod placut/haios/sanatos cu voi,cu sport,cu plimbari,etc,dar nu stati in casa,e oribil sa aveti ispite in preajma,iar leneveala asta,care contribuie rusinos la aplatizarea partii dorsale a ajuns o ucidere in masa de funduleete~X(!!!Fiinta mea imposibila a cam uitat in ultima vreme sa traiasca fiecare secunda,sa rada intens,sa alerge pana la epuizare,sa danseze,sa se imbete de nebunia vietii,sa se murdareasca de culoarea ei fascinanta,sa tipe,sa se simta bine in pielea ei..ce ziceti?Nu merita iertata,dar totusi sa-i mai acordam o sansa:">cu toate ca a fost bad bad girl.Adierea vietii incepe sa ma gadile usor,semn ca vrea ,,sa ma violeze'' ,sa ma motiveze s-o accept,sa fim una si aceesi fiinta(haha,cata indrazneala?:>!).Perversitatea ei finuta ma corupe si ma face sa ma simt implinita(adica 58 kg,iupii!)Fetelor,vine vara acusica ,haide-ti sa depunem putin efort,sa luptam pentru o pereche de jeansi ,care evidentiaza un fudulet lucrat,pt o rochita care sa curga pe noi,sa luptam pt o imagine criminala[-O<!!!!!!!!LET`S DO IT!!!:D

Toate povestile sunt la fel,pentru ca toate ne dorim acelasi lucru: sa slabim!!!:x:x:x
Da-ne cateva detalii despre tine. Despre ce papi tu!
Tii vre-o dieta anume?
Ce sport practici?:x

Bafta!!!

LicuriciColorat 02 iun 2010 10:26:28

Re: The Change :d
 
Hello girl>:D<bine ai venit la noi
fiecare doreste sa ajunga unde ai zis tu:la o pereche de blugi care sa vina perfect,la o rochita sau o fusta scurta,:x
e cel mai frumos vis al nostru,al slabutelor,sa devenim asa cum vrem
tii vreo dieta?
cu sportul cum stai?>
sunt sigura ce vei reusii,cu o alimentatie sanatoasa adica 3mese si 2 gustari/zi+sport sigur vei slabii
>:D<

justbelieve 02 iun 2010 10:51:45

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Ti-am raspuns in jurnalul meu:)

mysteriousgirl 02 iun 2010 11:31:32

Re: The Change :d
 
Fac volei de 5 ani si nu ma pot concepe fara el,dar uite ca nesimtirea mea a crescut..tiptil,tiptil ..am inceput sa ma lipsesc de antrenamente(din ce in ce mai rar).Vreau sa mai slabsc putin ,sa fiu mai usoara,mai sprintena si sa revin la antrenamentele mele plina de entuziasm si forta:d.Eu sunt o fire energica,dar am momente cand cad in depresie,defapt am avut.Stop!n-o sa mai fie!!!!Mereu am fost extremista si voi tine dieta personala cu fructe,legume supe..of ,fara iaurt ca postesc.Vreeau sa nu depasesc 500 ,hai sa zicem 800 cal/zi pt ca vine ziua prietenei mele cat de curand(9 iunie) si vreau sa slabesc macar 5 kg pana atunci:D

DrIulia2010 02 iun 2010 11:39:57

Re: The Change :d
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 207535)
Fac volei de 5 ani si nu ma pot concepe fara el,dar uite ca nesimtirea mea a crescut..tiptil,tiptil ..am inceput sa ma lipsesc de antrenamente(din ce in ce mai rar).Vreau sa mai slabsc putin ,sa fiu mai usoara,mai sprintena si sa revin la antrenamentele mele plina de entuziasm si forta:d.Eu sunt o fire energica,dar am momente cand cad in depresie,defapt am avut.Stop!n-o sa mai fie!!!!Mereu am fost extremista si voi tine dieta personala cu fructe,legume supe..of ,fara iaurt ca postesc.Vreeau sa nu depasesc 500 ,hai sa zicem 800 cal/zi pt ca vine ziua prietenei mele cat de curand(9 iunie) si vreau sa slabesc macar 5 kg pana atunci:D


Inteleg ca vrei sa slabesti rapid,dar nu infometarea este solutia,500,800 kcal/zi e foarte putin,hraneste-te sanatos,fa sport si vei avea rezultate.

mysteriousgirl 02 iun 2010 12:04:24

Re: The Change :d
 
Sunt constienta de infometare,dar consum foarte multe lichide si nu o simt.Voi tine dieta personalizata de max 800 cal/zi si o ora jogging pana la ziua prietenei mele (9 iunie)dupa care am sa-mi fac meniu de 1200 cal.Crede-ma ca sunt constransa de astea 68 kg si vreau sa fiu cat mai repede OK;;),apoi voi renunta la consumul de calorii scazut.Slabesc foarte repede :1 kg pe zi si stiu ca nu e sanatos,dar pana pe data de 9.Promit ca am sa va urmez sfaturile>:D<. !!!!!!!!

Stephanie 02 iun 2010 13:09:56

Re: The Change :d
 
Wow.....deci tu chir ai un mare avantaj ca practici volley......de ex eu imi doresc foarte mult sa practic ceva in genu si nu prea am cu cine....sau daca ma mai duc de ex la tennis nu imi gasesc tot timpu cu cineva cu care sa merg....da macar la tine e bine ca banuiesc ca daca faci de 5 ani esti in ceva echipa,sau club sportv.....super tare;).Si faza aia cu infometarea chiar n-are rost....decat sa mergi dupa zilele astea la frigider si sa bagi in tine pana nu mai poti.....mai bine mananci de acum cu 1200 kcal ca e mult mai ok....decat sa lesini sau chestii de astea pe teren sau la sc sau stiu eu:)Succes!

mysteriousgirl 02 iun 2010 14:01:37

Re: The Change :d
 
eh,stai linistita:* si multumesc pt ingrijorare,dar n-o voi mai da in bara .Imi doresc prea mult sa slabesc incat sa ma refugiez iar in mancare..nu,mi-e sila de excese si nu le voi lasa sa ma devoreze.N-am sa te dezamagesc,iti voi arata ca se poate ceea ce mi-am propus cu toate ca nu e sanatos de urmat.Am observat ca organismul meu are o capacitate de refacere foarte rapida ,dar nu trebuie sa-mi expun organismul la pericole..ultima data va fi acest meniu(doar pt 7 zile).


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:20:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO