forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Diary of ala ....... (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/diary-ala-1739.html)

alabala 10 nov 2009 23:55:01

Diary of ala .......
 
,........oboseala isi spune cuvantul si noi voi posta prea mult .....si maine este o zi !Pana atunci merg in lumea viselor unde sunt slaba si frumoasa :D!

Antuca 11 nov 2009 09:26:26

Re: diary of ala .......
 
Buna, ala!!!
Am venit in vizita in casuta ta cea noua! In jurnalul meu nu am mai scris, in schimb sunt prezenta cu meniul la gasca fetelor care tin Monti. Te asteptam si noi in vizita!
Pana atunci>:D< o zi minunata!

alabala 11 nov 2009 10:39:07

Re: diary of ala .......
 
Citat:

Anterior postat de Antuca (Post 48632)
Buna, ala!!!
Am venit in vizita in casuta ta cea noua! In jurnalul meu nu am mai scris, in schimb sunt prezenta cu meniul la gasca fetelor care tin Monti. Te asteptam si noi in vizita!
Pana atunci>:D< o zi minunata!

Multumesc de primire :-* ..nu eram prea infocata sa-mi fac jurnal dar m-am gandit ca nu-i frumos sa aberez in casutzele altora asa ca ...iata-ma ;;)....cu siguranta va voi vizita dar deocamdata vreau sa profit de ziua asta insorita si sa ma plimb ;)...pop si revinnnnnn !!!

raluka 11 nov 2009 21:24:25

Re: diary of ala .......
 
1 ataşament(e)
Buna Ala,

am venit si eu in vizita in casuta ta:)

Bafta in ceea ce iti propui si ne auzim>:D<

alabala 11 nov 2009 22:11:51

Re: diary of ala .......
 
Citat:

Anterior postat de raluka (Post 48783)
Buna Ala,

am venit si eu in vizita in casuta ta:)

Bafta in ceea ce iti propui si ne auzim>:D<


.....buna draga mea >:D<m-ai prins nostalgica YouTube - High School Musical 3- Graduation ...mi-am propus sa slabesc sa fiu alt om sa scap de sedentarism ...mi-am propus multe dar nu stiu cum voi face sa fiu consecventa ......multumesc de vizita (de obicei nu-s asa protocolara :)))sper sa ma luati ca atare tinand cont de nesimitirea extrem de directa :(sau de ce nu sa-mi dati un shut atunci cand este necesar:D.....pop si sper sa dezvoltam converastiile noastre

dara 12 nov 2009 00:12:43

Re: diary of ala .......
 
O sa reusesti, pas cu pas, acum ai si companie :). Si in afara de 'pas cu pas' mai e si metoda 'am cazut, ma ridic, nu raman acolo' :). E o groaza de lume super draguta si suportiva aici, o sa ajute, ai sa vezi.
Baftuta!

dorutza 12 nov 2009 14:23:53

Re: diary of ala .......
 
buna.
abia astept sa ajung si eu la 63 ca si tine. atunci parca mai arat cumva
spor in ceea ce ti-ai propus si sa ne trezim in curand la 50 kg :x

nu doar sa visam x-(

alabala 12 nov 2009 16:15:00

Re: diary of ala .......
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 48905)
buna.
abia astept sa ajung si eu la 63 ca si tine. atunci parca mai arat cumva
spor in ceea ce ti-ai propus si sa ne trezim in curand la 50 kg :x

nu doar sa visam x-(

Ai foarte mare dreptate >:D<gata cu visele ,trecem la treaba da' planu 'de bataie fara vointa merge :))?

Sheba 12 nov 2009 16:36:40

Re: diary of ala .......
 
Ehm.. sa vedem.. cincinalul e mare =))
Gata te steresez si pe tine prin jurnal :D

alabala 12 nov 2009 16:58:05

Re: diary of ala .......
 
Citat:

Anterior postat de Sheba (Post 48960)
Ehm.. sa vedem.. cincinalul e mare =))
Gata te steresez si pe tine prin jurnal :D

Macar sa ma stresezi tu si sa ma scoti din pepeni ,sa ma enervez si sa ajung la 50 kg numai asa d'adraq :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:34:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO