forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   fix la fix...niky (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/fix-fix-niky-12757.html)

nikytour 12 dec 2018 15:59:50

Re: fix la fix...niky
 
in general ma pregatesc de sarbatori (si de concediu:D)....

adinico 12 dec 2018 16:10:22

Re: fix la fix...niky
 
Citat:

Anterior postat de nikytour (Post 1442354)
multumesc fetelor, sunt aici, doar ca nu am ce sa scriu, doar mananc...>:D<

:)):)):)) foarte simpatica esti :) ....

lidiuta 13 dec 2018 08:24:07

Re: fix la fix...niky
 
Păi să scrii ce mănânci! :)

mihalcea maria 16 dec 2018 17:58:52

Re: fix la fix...niky
 
Buna seara.Si eu am aflat de acest grup fix la fix de doua saptamani si functioneaza.Dupa prima saptamana am slabit 2.2 kg si inca nu am putut sa tin ca la carte,am mai trisat putin.Dar totusi da roade.,doar sper sa ma pot tine de el.Succes la slabit.

nikytour 17 dec 2018 06:34:22

Re: fix la fix...niky
 
ma bucur ca are efect. eu nu prea am mai tinut in ultima vreme, dar vineri merg la cardiolog si sigur imi spune iar sa slabesc, asta daca am noroc si nu-mi da si vre-un tratament...asa ca dupa 27 s-ar putea sa fiu iar mai atenta, pana atunci...
o saptamana buna sa avem doamnelor!>:D<

lidiuta 17 dec 2018 08:24:28

Re: fix la fix...niky
 
Succes la medic, si tie o saptamana buna!:):)

adinico 18 dec 2018 12:53:17

Re: fix la fix...niky
 
Citat:

Anterior postat de nikytour (Post 1442405)
ma bucur ca are efect. eu nu prea am mai tinut in ultima vreme, dar vineri merg la cardiolog si sigur imi spune iar sa slabesc, asta daca am noroc si nu-mi da si vre-un tratament...asa ca dupa 27 s-ar putea sa fiu iar mai atenta, pana atunci...
o saptamana buna sa avem doamnelor!>:D<

o saptaman buna sa avem! vezi ce faci la cardiologie si ce zice nenea doctorul! tu ai luat o perioada pastilute de tensiune si apoi ai renuntat parca asa retinusem; in rest te simti bine sper sau vizita la doctor este de nevoie ?
sanatate multa!>:D<

nikytour 18 dec 2018 13:10:01

Re: fix la fix...niky
 
ai retinut f bine! in ultima vreme am avut momente in care nu m-am simtit f bine, dar intr-un fel justificat(nervi si stari de stres), dar vreau sa fac oricum de mult un nou control. va anunt vineri dupa amiaza ce am facut.

:-*

nikytour 21 dec 2018 15:15:14

Re: fix la fix...niky
 
am fost la cardiologie,am facut ekg, nu pare nimic grav, trebuie sa fac analize de sange la inceputul lunii ianuarie, m-am programat pt holter la ei la sf lunii ianuarie, dar costa 225lei, sa vad daca gasesc in alta parte mai ieftin, si mi-a dat trimitere sa fac un dopller pt varice(sa vad unde il pot face)+tratament pt tensiune timpt de 1luna , dar concentratie mica
week-end placut fetelor!

lidiuta 22 dec 2018 15:38:31

Re: fix la fix...niky
 
Weekend plăcut! Mă bucur că ești pe un drum bun cu investigațiile medicale.


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:42:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO