forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   fix la fix...niky (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/fix-fix-niky-12757.html)

adinico 17 sep 2018 11:38:14

Re: fix la fix...niky
 
Citat:

Anterior postat de nikytour (Post 1441256)
neata
m-am cantarit: 97.6 :(. ma asteptam, dar parca nu atat de mult. tickerul nu il schimb sa nu ma demoralizez

bravo voua pentru iesire, lasa ca merita din cand in cand sa ne relaxam acolo iar in privinta kg sunt doar 900gr Niky, le ajustezi tu in cateva zile asa ca continua si foarte bine faci ca nu modifici tikerul, lasa-l sa te motiveze si mai mult >:D<

nikytour 17 sep 2018 13:57:41

Re: fix la fix...niky
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 1441258)
Vad ca tii fix-ul ! Si eu l-am inceput de azi...;)

super! te-ai inscris si in grup pe fb? pe mine ma motiveaza cand vad atatea persoane care au reusit, si cand vad ca lumea mananca "normal", doar ca la ora fixa.
bafta si sa avem rezultate :D sa ne laudam si noi cu poze!

nikytour 17 sep 2018 13:59:01

Re: fix la fix...niky
 
Citat:

Anterior postat de adinico (Post 1441264)
bravo voua pentru iesire, lasa ca merita din cand in cand sa ne relaxam acolo iar in privinta kg sunt doar 900gr Niky, le ajustezi tu in cateva zile asa ca continua si foarte bine faci ca nu modifici tikerul, lasa-l sa te motiveze si mai mult >:D<

sper sa fie si o retentie de apa....

nikytour 17 sep 2018 18:10:27

Re: fix la fix...niky
 
meniul de zi: prune uscate, iaurt cu tarate si polen, fara gustare la 10, sandwich cu mozzarela si multa salata, la 4 ciorbita slaba cu piept de pui(bol mic) si acum budinca de dovlecei , salata, un pic de carne de vita

orhidee 17 sep 2018 21:47:16

Re: fix la fix...niky
 
Citat:

Anterior postat de nikytour (Post 1441268)
super! te-ai inscris si in grup pe fb? pe mine ma motiveaza cand vad atatea persoane care au reusit, si cand vad ca lumea mananca "normal", doar ca la ora fixa.
bafta si sa avem rezultate :D sa ne laudam si noi cu poze!

Nu m-am inscris pe fb... nu am fb... rezist tentatiei de a-mi face... simt ca nu mai am timp si pentru asa ceva...
Dar am vazut postarile celor care au tinut fixul... impresionante !
Sunt convinsa ca si noi vom reusi! ;)>:D<

adinico 18 sep 2018 10:23:35

Re: fix la fix...niky
 
[*117*] succes.....continuam ..nu ne lasam ....
am trecut sa te salut, de fapt am trecut pe la ambele "fixiste" in sensul cel mai bun al cuvantului :D...ambele adica tu si Orhidee :) ...:-*

nikytour 18 sep 2018 11:40:52

Re: fix la fix...niky
 
multumesc![*30*]

nikytour 18 sep 2018 17:47:22

Re: fix la fix...niky
 
azi: paine cu pateu si iaurt de baut, 1 grapefruit, niste resturi din frigider(un pic de pateu, salata de bouef, carne, legume, din toate cantitati mici), musaca(160gr) si must, acum o salata verde cu carne de pui si oua de prepelita.

nikytour 19 sep 2018 19:14:04

Re: fix la fix...niky
 
azi mic dejun cu de toate, la 10 un sandwich mic cu pui, musaca la pranz(portie cam mare) si must, la 4 o felie de paine crocanta cu somon si la cina salata cu restul de somon

nikytour 21 sep 2018 13:17:44

Re: fix la fix...niky
 
ieri a fost bine, pana pe la 4 cand am avut o pb la munca, si nici azi nu sunt f bine. la mine pe fond de stres e dezastru...in week-end sunt la soacra, asa ca nu stiu cat respect orele....daca nu scriu meniul e clar ca e nasol. maine ma cantaresc...


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:46:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO