forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Flower power (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/flower-power-12547.html)

Elena19 08 iun 2014 08:06:10

Flower power
 
Hey fetelor >:D<

Nu sunt prea noua in ale slabitului dar de data asta vreau sa privesc situatia dintr-un alt unghi.

Vreau ca asta sa fie o casuta fericita a mea, vreau sa fac sport si sa mananc sanatos, vreau sa ajung sa arat cum mi-am dorit mereu pentru a ma simti bine in pielea mea. Doar pentru asta si nimic mai mult. Pentru a ma placea pe mine insami.

So .. who is with me ?
[*67*]

Anne10 08 iun 2014 20:06:16

Re: Flower power
 
Citat:

Anterior postat de Elena19 (Post 1354536)
Hey fetelor >:D<

Nu sunt prea noua in ale slabitului dar de data asta vreau sa privesc situatia dintr-un alt unghi.

Vreau ca asta sa fie o casuta fericita a mea, vreau sa fac sport si sa mananc sanatos, vreau sa ajung sa arat cum mi-am dorit mereu pentru a ma simti bine in pielea mea. Doar pentru asta si nimic mai mult. Pentru a ma placea pe mine insami.

So .. who is with me ?
[*67*]

Buna Elena [*54*]! Succes in tot ce ti-ai propus! Nici eu nu sunt noua in incercarea cu slabitul, dar ca si tine sper sa fie pentru ultima oara aceasta "lupta", ca de data asta sa ajung la finis. Nu mai bine iti doresc!

Elena19 09 iun 2014 07:49:12

Re: Flower power
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1354563)
Buna Elena [*54*]! Succes in tot ce ti-ai propus! Nici eu nu sunt noua in incercarea cu slabitul, dar ca si tine sper sa fie pentru ultima oara aceasta "lupta", ca de data asta sa ajung la finis. Nu mai bine iti doresc!


Hey! Buna Anne!
Mersi! Succes si tie, sa ajungem amandoua la finish! [*11*]

Ieri am mancat sanatos si am refuzat muuuulte dulciuri! :)) Cred ca era prima zi, super motivatia aia de inceput! Sper sa se pastreze.

Vreau sa incep sa fac mai mult sport.. ieri n-am facut deloc,azi planul este sa merg la alergat.

Voi ce planuri aveti,girls ? Anne ? Poate ma inspiri azi cu mancarea,am nevoie de putin ajutor..

Mi-am adus aminteeeeeee,poate ies cu rolele! :x

Anne10 09 iun 2014 13:35:10

Re: Flower power
 
Buna! Pentru azi de exemplu am doua aripiare, si doua copane de gaina de tara (le-am pus la fiert pentru mult timp cateva ore), cu apa de la ele (dupa ce am curatato de spuma) ma mai pus si legume sa prinda gust am strecurato in aceasta zeama fac putin orez integral (pilaf) si il manac cu multa salata; cu restul legumelor fierte si carnita fac o supa.
O zi buna >:D<.

elene94 09 iun 2014 17:19:57

Re: Flower power
 
Buna, Elena! Felicitari pt decizie!
Eu spun ca daca esti ok cu tine insati, realizezi ca tot ce faci e pentru tine, pentru sanatate si frumusete, o sa te distrezi cu noua alimentatie si o sa o iubesti! Spor!

Elena19 09 iun 2014 21:35:46

Re: Flower power
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1354591)
Buna! Pentru azi de exemplu am doua aripiare, si doua copane de gaina de tara (le-am pus la fiert pentru mult timp cateva ore), cu apa de la ele (dupa ce am curatato de spuma) ma mai pus si legume sa prinda gust am strecurato in aceasta zeama fac putin orez integral (pilaf) si il manac cu multa salata; cu restul legumelor fierte si carnita fac o supa.
O zi buna >:D<.

Super ! Cred ca a fost foarte bun! Eu azi am mancat piept de pui,paine integrala,albus de ou,salata de rosii si un suc de capsuni si banane facut la blender :)

Iar cu sportul am fost cam nesimtita.. maine la exercitii la saltea cu mine!!!

Elena19 09 iun 2014 21:38:24

Re: Flower power
 
Citat:

Anterior postat de elene94 (Post 1354594)
Buna, Elena! Felicitari pt decizie!
Eu spun ca daca esti ok cu tine insati, realizezi ca tot ce faci e pentru tine, pentru sanatate si frumusete, o sa te distrezi cu noua alimentatie si o sa o iubesti! Spor!

Hey ! Bine ai venit >:D< !

Inca nu sunt ok pe deplin cu mine insami dar stiu ca daca voi ajunge sa fiu atunci voi fi foarte fericita si frustrarile mele vor zbura rand pe rand. Si da, de ieri ma distrez cu noua mea alimentatie ! Sa vezi ce-o sa ma mai distrez cand o sa incep cu sportul!

Tu ? Vreo dieta sau mananci sanatos ? Ce sport faci ? Pupici :-*

Elena19 10 iun 2014 07:33:14

Re: Flower power
 
[*mers*] La alergat si sarit coardaaaaaa !!!

Elena19 27 iun 2014 21:52:28

Re: Flower power
 
Ce faceti feteloooor?

Eu astazi termin faza de atac Dukan , am slabit 3 kg. si sunt foarte fericita

:D

Deabia astept sa ajung acolo unde imi doresc! >:D<

Asta e a 5a zi si ultima cand o tin cu succes,n-am avut nici macar o abatere and i'm so proud of myself !! :x>:D<

elene94 28 iun 2014 02:07:19

Re: Flower power
 
Citat:

Anterior postat de Elena19 (Post 1354601)
Hey ! Bine ai venit >:D< !

Inca nu sunt ok pe deplin cu mine insami dar stiu ca daca voi ajunge sa fiu atunci voi fi foarte fericita si frustrarile mele vor zbura rand pe rand. Si da, de ieri ma distrez cu noua mea alimentatie ! Sa vezi ce-o sa ma mai distrez cand o sa incep cu sportul!

Tu ? Vreo dieta sau mananci sanatos ? Ce sport faci ? Pupici :-*

Hei!
Eu nu tin vreo dieta si nu fac sport :D
Eu am alimentatie raw vegana.
Sport ar fi bine sa fac si eu.
Puppici :* Felicitari pt scadere!


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:15:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO