Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #11 (permalink)  
Vechi 13 oct 2016, 09:31:10
Michelina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Citat:
Anterior postat de Wana Vezi mesajul
Azi am fost strigata "fatty" de o clienta nervoasa. A durut. Meh, mergem mai departe. M-am facut ca nu am auzit.

Urat din partea ei - dar sa stii ca fiecare gand negativ pe care-l proiectam spre altcineva se intoarce ca un bumerang spre noi. In plus atunci cand ne aruncam furia pe altcineva de fapt pe noi suntem furiosi - cine stie ce necaz avea respectiva clienta.
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Michelina:
Wana (14 oct 2016)
  #12 (permalink)  
Vechi 14 oct 2016, 08:33:53
Wana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2010
Locaţie: London, Anglia
Vârsta: 34
Dieta: hipo :)
Date: 167cm, 89.8kg
Mesaje: 565
Aprecieri acordate: 615
Am fost apreciat(a) de 715 ori in 434 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Incerc sa sterg asta complet din memorie... pt ca pe respectiva clienta o vad zilnic si imi creste instant tensiunea cand o vad. Unii oameni au impresia ca propriile suparari si probleme pot fi o scuza valabila pentru jignirile lor gratuite. N-as fi avut o problema daca zicea ceva legat de profesionalismul cu care am tratat-o, sau orice work-related, nu ca-s grasa. Nu vii in fiecare zi in fata mea pt ca vrei sa vezi o persoana slaba, ci din cu totul si cu totul alte motive. Chiar aveam impresia ca am scapat oarecum de "body-shaming" odata ajunsa in Anglia... dar dupa un an a avut o doamna grija sa imi demonstreze ca nu-i asa. Sunt stupefiata permanent de superficialitatea omului si de rautatile gratuite care pot iesi din gura lui. In fine... bine-a fi.

Acestea fiind spuse ... am si o veste buna. -10kg Da DA DA
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Wana:
Michelina (14 oct 2016), Zoe (14 oct 2016)
  #13 (permalink)  
Vechi 14 oct 2016, 09:02:43
Michelina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Eu sper sa intri regulat aici - sa stii ca ai un fan in persoana mea. De ani de zile ma lupt sa scap de 2-3 kg - tinand tot felul de diete - care mai de care mai dificile si mai ciudate.
Mereu ajung la concluzia ca nu tebuie sa tin dieta - doar sa mananc sanatos si sa fac mai multa miscare si totusi mereu cad in capcana dietelor.
Sa vad oameni care reusesc sa nu mai cada in capcana dietelor ma ajuta.
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Michelina:
Wana (14 oct 2016), Zoe (14 oct 2016)
  #14 (permalink)  
Vechi 14 oct 2016, 09:19:27
Wana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2010
Locaţie: London, Anglia
Vârsta: 34
Dieta: hipo :)
Date: 167cm, 89.8kg
Mesaje: 565
Aprecieri acordate: 615
Am fost apreciat(a) de 715 ori in 434 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Pe mine ma sperie ideea de dieta, mai nou. Acum un an am incercat "ne-dieta" si a functionat cel mai bine. Am reusit sa ma tin de ea cea mai lunga perioada de timp. Uneori imi iau ochii rezultatele pe care alte persoane le au cu dieta... dar dupa dieta ce se intampla?
Sunt mai convinsa ca niciodata ca secretul consta in echilibru, mese mai mici. Toate dietele ne invata cum sa mancam pana nu mai putem o anumita categorie de alimente. Nu cred ca putem face asta o viata, iar cand nu o mai facem, corpul nostru, ca un nemernic, isi ia tributul. Acum ma fortez sa mananc mai putin, nu e usor sa ma opresc cand mananc ceva care imi place foarte mult, dar ma gandesc ca poate stomacul se va micsora iar eu nu voi mai avea problema asta, sau ca macar va deveni o rutina mancatul unor portii decente. Trebuie sa ma disciplinez. Plussss ca era o adevarata corvoada eu sa mananc legume fierte iar prietenul meu sa manance ceva super delicios hahaha
Totusi ma feresc de zahar si chestii facute in baie de ulei.

De data asta reusesc. Am vazut niste cifre la cantar pe care nu le am mai vazut de ani de zile.
Totusi creierul meu ma surprinde.. cand ma gandesc la greutatea mea primul gand care imi vine in minte este 104kg hahaha ... el saracul s a agatat acolo.. apoi realizez ca nu mai am 100... dar primul gand ala e.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Wana:
Michelina (14 oct 2016), Zoe (14 oct 2016)
  #15 (permalink)  
Vechi 14 oct 2016, 09:34:30
Michelina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Cam asa sunt si eu cu dietele - si sotul meu imi zicea zilele trecute acelasi lucru - ma chinui sa mananc lucruri care nu-mi plac, care-mi provoaca indigestie. Fac tot felul de experimente - mananc degresat, apoi prea gras, prea multe cruditati, fara cruditati, prea multe fructe, nu mai mananc fructe deloc.
La mine e si mai ciudat intrucat de la 16 ani greutatea mea a variat intre 45 si 62 kg( cand eram gravida). Deci ai zice sa sunt slaba natural - dar cand vad rezultatele altora cu diete parca imi ia Dumnezeu mintile. Si ma gandesc ca daca tin o dieta dau repede jos 6-7 kg si apoi o sa-mi fie usor sa ma mentin.
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Michelina:
Wana (14 oct 2016)
  #16 (permalink)  
Vechi 14 oct 2016, 11:31:23
lidiuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iul 2010
Locaţie: Buzau, Romania
Dieta: alimentatie sanatoasa si miscare
Date: 167cm, 82.4kg
Mesaje: 11.668
Aprecieri acordate: 14.373
Am fost apreciat(a) de 13.775 ori in 7.872 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Pe mine m-a uimit experimentul făcut de o jurnalistă englezoiacă şi mediatizat pe postul tlc. Tipa avea vreo 55 de kile şi a vrut să se îngraşe doar ca să arate apoi că se poate slăbi. A mâncat mult zilnic, cam 3-4000 calorii pe zi şi a ajuns la 75 kilograme. Apoi nu a ţinut dietă strictă, însă a făcut mult sport (şi când era slabă alerga, dar la cura de îngrăşare a devenit sedentară doar ca să se îngraşe mai repede). A slăbit destul de repede.
Ideea experimentului era că aproape oricine care e gras poate slăbi. Şi că statul plăteşte mult pentru cei care nu vor să slăbească, persoane care au 200 kg sau şi mai mult.
Ce m-a intrigat a fost că jurnalista asta spune că n-ar angaja un candidat obez dacă ar fi angajator. Pe motiv că e mai lent, mai leneş etc. E curată discriminare, zic eu.
__________________
"Când sunt slab, atunci sunt tare".

14.01.22 84.7; 18.01 83.7 4.02 84.2
lidiuta, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui lidiuta:
coana mare (17 oct 2016), Michelina (14 oct 2016), Wana (14 oct 2016)
  #17 (permalink)  
Vechi 14 oct 2016, 11:50:29
Michelina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Pe mine m-a uimit experimentul făcut de o jurnalistă englezoiacă şi mediatizat pe postul tlc. Tipa avea vreo 55 de kile şi a vrut să se îngraşe doar ca să arate apoi că se poate slăbi. A mâncat mult zilnic, cam 3-4000 calorii pe zi şi a ajuns la 75 kilograme. Apoi nu a ţinut dietă strictă, însă a făcut mult sport (şi când era slabă alerga, dar la cura de îngrăşare a devenit sedentară doar ca să se îngraşe mai repede). A slăbit destul de repede.
Ideea experimentului era că aproape oricine care e gras poate slăbi. Şi că statul plăteşte mult pentru cei care nu vor să slăbească, persoane care au 200 kg sau şi mai mult.
Ce m-a intrigat a fost că jurnalista asta spune că n-ar angaja un candidat obez dacă ar fi angajator. Pe motiv că e mai lent, mai leneş etc. E curată discriminare, zic eu.
Eu cred ca totusi greutatea e determinata genetic - unii oameni pur si simplu se ingrasa de la orice iar altii nu se ingrasa orice ar face.
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Michelina:
lidiuta (14 oct 2016), Wana (14 oct 2016)
  #18 (permalink)  
Vechi 14 oct 2016, 13:51:51
Wana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2010
Locaţie: London, Anglia
Vârsta: 34
Dieta: hipo :)
Date: 167cm, 89.8kg
Mesaje: 565
Aprecieri acordate: 615
Am fost apreciat(a) de 715 ori in 434 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Maica-mea toata viata ei a fost slaba... f slaba... cand a intrat la menopauza a luat muuult in greutate... desi are acelasi stil de viata.
Faptul ca jurnalista a slabit nu inseamna automat ca oricine poate slabi cu usurinta. Din pacate organismul nostru este mult mai complex decat simpla matematica.... sunt atatia hormoni care declanseaza schimbari la nivelul organismului. Nu zic ca e imposibil de slabit, dar nici nu este f usor pt toata lumea.
Citisem ceva articol legat de adictia de mancare. E cea mai complexa si greu de controlat. Nu e ca la tigari sau alt drog, unde il lasi si aia e. De mancat trebuie sa mananci in continuare, nu poti pur si simplu sa abandonezi. mancarea.
E atat de complicat, Dumnezeule. De ar fi usor am fi toti trasi prin inel. Referitor la chestia cu angajarea mi se pare o tampenie crasa si un exces de zel din partea ei. Faptul ca sunt grasa nu ma face neaparat lenesa.
Acest membru apreciaza mesajul lui Wana:
lidiuta (17 oct 2016)
  #19 (permalink)  
Vechi 14 oct 2016, 14:00:27
Wana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2010
Locaţie: London, Anglia
Vârsta: 34
Dieta: hipo :)
Date: 167cm, 89.8kg
Mesaje: 565
Aprecieri acordate: 615
Am fost apreciat(a) de 715 ori in 434 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

La locul de munca precedent, toti eram grasi. Nu toti in categoria obez, dar cel putin supraponderali. La fel si acum, cel putin 50% din echipa are probleme legate de greutate.

E totusi ceva ce mi a venit acum in minte si cu care nu pot fi de acord nicicum. E un val urias de fete grase care pur si simplu promoveaza obezitatea. Tot felul de fotomodele plus size. Faptul ca e o problema generala obezitatea, asta nu inseamna ca e ceva normal care poate fi scuzat la modul: daca tu te simti bine in pielea ta asta e tot ce conteaza. Nu e asa. E extrem de gresit. Nu e vorba doar de aspectul fizic, e vorba de sanatate.

Ma tot abat de la un subiect la altul, pentru ca imi tot vin in minte pe masura ce scriu. Lunile trecute eram extrem de hotarata sa fac operatie de micsorare de stomac. Rezultatele sunt fabuloase. Totusi tot citind, am ajuns la concluzia ca nu e de mine. Erau persoane care ziceau ca dupa x luni nu pot manca o banana intreaga, sau ca nu au voie tot felul de alimente. Si ca sunt permanent pe suplimente de vitamine. Cat de sanatos poate fi lucrul asta?
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Wana:
coana mare (17 oct 2016), lidiuta (17 oct 2016), Michelina (14 oct 2016)
  #20 (permalink)  
Vechi 14 oct 2016, 15:49:51
Michelina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: I want to see what happens if I don't give up - sau "NR. 4"

Citat:
Anterior postat de Wana Vezi mesajul
La locul de munca precedent, toti eram grasi. Nu toti in categoria obez, dar cel putin supraponderali. La fel si acum, cel putin 50% din echipa are probleme legate de greutate.

E totusi ceva ce mi a venit acum in minte si cu care nu pot fi de acord nicicum. E un val urias de fete grase care pur si simplu promoveaza obezitatea. Tot felul de fotomodele plus size. Faptul ca e o problema generala obezitatea, asta nu inseamna ca e ceva normal care poate fi scuzat la modul: daca tu te simti bine in pielea ta asta e tot ce conteaza. Nu e asa. E extrem de gresit. Nu e vorba doar de aspectul fizic, e vorba de sanatate.

Ma tot abat de la un subiect la altul, pentru ca imi tot vin in minte pe masura ce scriu. Lunile trecute eram extrem de hotarata sa fac operatie de micsorare de stomac. Rezultatele sunt fabuloase. Totusi tot citind, am ajuns la concluzia ca nu e de mine. Erau persoane care ziceau ca dupa x luni nu pot manca o banana intreaga, sau ca nu au voie tot felul de alimente. Si ca sunt permanent pe suplimente de vitamine. Cat de sanatos poate fi lucrul asta?

Nu ai cum sa te simti SINCER bine cu tine oricum ai arata. E gresit sa-ti stabilesti standarde absurde gen: Nu ma simt bine daca nu arat ca fetele de pe Catwalk dar la fel de gresit e si sa pretinzi ca nu conteaza deloc cum arati. Ca frumusetea e doar interioara (ceea ce e adevarat in mare proportie totusi). Dar pana la un punct - pentru ca o crestre ponderala prea mare aduce dupa sine nu doar inconveniente estetice cat mai important decat atat - inconveniente de sanatate.
Eu incerc de o viata sa ma accept asa cum sunt - nu mai inalta, nu ma slaba, nu mai desteapta, nu mai spirituala si raman cu gura cascata cand vad fete din noua generatie atat de incantate de ele - si ma gandesc - Doamne daca as fi ca ele - cred ca as fi tare nemultumita de mine! Si aici ma refer la fetele astea plasticate cu bot de rata si minte de gugustiuc. Unele sunt chiar urate dupa toate standardele din lume - dar ele se vad printese. Presupun ca asa e si cu fetele grasute care umbla cu bluze scurte care le dezgolesc suncile sau fuste scurte care nu le avantajeaza deloc.

Mie mi-a fost mereu "rusine" si m-am temut de penibil si zic eu ca asta nu mi-a daunat - chiar daca poate mi-ar fi fost mai de folos sa am mai multa incredere in mine in unele situatii.

Deci ca o concluzie la atata vorbarie ( si eu am tendinta sa trec de la o idee la alta) - probabil ca cel mai bien e sa stabilesti un echilibru intre parerile bune si cele rele despre tine. Si niste targete realiste nu au cum sa ne strice.
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Michelina:
Wana (14 oct 2016)
 

Informatii despre slabit
4, calorii, dieta, don, give, happens, if, jurnale, nr, sanatos, see, slabit, up, want


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Lipsa butoane "Salveaza meniu" si "Calcule detaliate" pe Internet Explorer 6 Slabuta Calculator Nutritional 8 24 iun 2011 21:41:02
Jurnal Aeerdna - This is your life! Are you who you want to be? Aeerdna Arhiva jurnale slabit 25 08 mar 2011 11:01:03
Ras_cristalin-"… dragostea mi-a dat linistea interioara ca sa incep "renovarea" exteriorului" Slabuta De vorba cu slabutele... 5 24 iun 2010 10:41:29
Nu merge butonul de "stergere" si "modifica" nicol30 Calculator Nutritional 11 20 aug 2009 14:23:49
Dieta "Slabire Rapida" IV sau Regimul Marychny Slabuta Dieta Rapida 0 11 mar 2009 14:22:58

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole