forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Inca o poveste... ZPAlexandra (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/inca-poveste-zpalexandra-9757.html)

ZPAlexandra 18 iul 2011 10:13:14

Inca o poveste... ZPAlexandra
 
Buna! Ma numesc Alexandra, merg pe 18 ani si ma laud cu 15.5kg slabite intr-un timp destul de scurt. Am mancat ceea ce-mi place, m-am controlat si m-am auto-corectat, am si trisat, dar am reusit! Aveam 83kg la o varsta destul de mica, eram cu moralul la pamant... aveam un prieten si pe ascuns prietenii lui imi spuneau 'dulapior', va dati seama ce nasol era? Si totusi le sunt recunoscatoare pentru ca din cauza lor am inceput sa merg la sala, sa joc baschet si sa mananc mai sanatos! Acum m-am inscris la concurs si sper sa reusesc mai mult de atat.

calexandra 18 iul 2011 10:16:49

re: Inca o poveste... ZPAlexandra
 
Citat:

Anterior postat de ZPAlexandra (Post 726479)
Buna! Ma numesc Alexandra, merg pe 18 ani si ma laud cu 15.5kg slabite intr-un timp destul de scurt. Am mancat ceea ce-mi place, m-am controlat si m-am auto-corectat, am si trisat, dar am reusit! Aveam 83kg la o varsta destul de mica, eram cu moralul la pamant... aveam un prieten si pe ascuns prietenii lui imi spuneau 'dulapior', va dati seama ce nasol era? Si totusi le sunt recunoscatoare pentru ca din cauza lor am inceput sa merg la sala, sa joc baschet si sa mananc mai sanatos! Acum m-am inscris la concurs si sper sa reusesc mai mult de atat.

Felicitarii>:D<

calexandra 18 iul 2011 10:17:21

re: Inca o poveste... ZPAlexandra
 
Si succes la concurs

ZPAlexandra 18 iul 2011 10:51:54

re: Inca o poveste... ZPAlexandra
 
Merci mult! :D

niko21 18 iul 2011 10:52:33

re: Inca o poveste... ZPAlexandra
 
felicitarii:x si in cat timp ai reusit sa slabesti?

iti urez mult succes :) si impreuna o sa reusim :*

ZPAlexandra 18 iul 2011 11:53:27

Re: Inca o poveste... ZPAlexandra
 
Merciiiii>:D< undeva la 4 luni am reusit. Nu-mi venea sa cred cand m-am cantarit ca am reusit sa slabesc atat! Asta pt ca nu am tinut cont de timp prea mult.

niko21 18 iul 2011 11:57:11

Re: Inca o poveste... ZPAlexandra
 
ce bn:x sper sa reusec si eu sa slabesc :)

bianca25 18 iul 2011 13:01:26

Re: Inca o poveste... ZPAlexandra
 
felicitari pentru kg pierdute si mult succes pe mai departe ! >:D<


Citat:

Anterior postat de ZPAlexandra (Post 726479)
Buna! Ma numesc Alexandra, merg pe 18 ani si ma laud cu 15.5kg slabite intr-un timp destul de scurt. Am mancat ceea ce-mi place, m-am controlat si m-am auto-corectat, am si trisat, dar am reusit! Aveam 83kg la o varsta destul de mica, eram cu moralul la pamant... aveam un prieten si pe ascuns prietenii lui imi spuneau 'dulapior', va dati seama ce nasol era? Si totusi le sunt recunoscatoare pentru ca din cauza lor am inceput sa merg la sala, sa joc baschet si sa mananc mai sanatos! Acum m-am inscris la concurs si sper sa reusesc mai mult de atat.


phoenix kate 18 iul 2011 14:39:37

Re: Inca o poveste... ZPAlexandra
 
Multe felicitari Alexandra.
Acum trebuie sa ai grija cum te mentii. O sa te ajute mult faptul ca ai reusit intr-un timp rapid sa dai jos kg. Inca o data felicitarii.

Diannete 18 iul 2011 19:50:54

Re: Inca o poveste... ZPAlexandra
 
Felicitari!!>:D<multa bafta la concurs!sper sa reusesc si eu sa slabesc...


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:42:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO