forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal 2nita (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-2nita-10080.html)

2nita 22 aug 2011 16:18:05

Jurnal 2nita
 
visul meu e sa slabiesc----:):):):)

coco23 22 aug 2011 16:20:00

Re: o noua viata
 
O sa reusesti:) ma bucur ca ti-ai facut jurnal:)

Ce planuri de meniu ai? ce ai papat azi?

2nita 22 aug 2011 16:24:28

Re: Jurnal 2nita
 
stiiam ca voi gasi:)deci azi am papat-de diminiata am luat ciaiul si brinza...pe la 11-o salata verde,15-o supa din legumes..16.40-un ciai ....cred ca nu-i rau?;;)

2nita 22 aug 2011 16:25:54

Re: Jurnal 2nita
 
cred ca am sa continui meniul acesta 4/5 zile sa vad rezultatul dupa aia mai vedem
:x

Monica17 22 aug 2011 17:34:56

Re: Jurnal 2nita
 
Nu e bine.. E prea putin! Mancand atat de putin o sa slabesti, dar la un moment dat o sa stagnezi si ce o sa faci? Nu o sa mai mananci deloc? Si cand o sa termini de slabit, ce vei face? O sa stai nemancata toata viata doar ca sa nu te ingrasi la loc? Iti trebuie un meniu care sa aiba macar 1200 de calorii adunate din mancare sanatoasa. Fara prajeli, sucuri, paine, carne grasa, dulciuri, carbogazoase si asa mai departe. Ma intelegi? Foloseste calculatorul nutritional de pe site si asa o sa reusesti sa iti dai seama cat ai consumat. Adauga si putin sport si o sa ai rezultate minunate. Ai vazut pozele mele, nu? Crede-ma ca orice e posibil! Sunt aici multe fete care au slabit extrem de mult si acum se mentin fara probleme. Dar au slabit sanatos, nu prin infometare, asa se numeste ce faci tu. Sa nu te superi pe mine, eu vreau doar sa te ajut. Pupici :-*

YoYolin 22 aug 2011 17:44:11

Re: Jurnal 2nita
 
NU e tocmai ok ...:-s :-s ... e prea putin cum spune si Monica .. ar trebui sa te mai uiti pe la fete pe la meniuri si sa te inspiri ... eu una .. cand am intrat aici eram pe aceasi metoda sa pap putin ca nah asa slabesc .. da nu e asa sincer .. Fetele mi-au deschis ochii .. si mi-au deschis bine ochii si le multumesc pentru asta >:D< chiar daca pana acum nu am palavragit prea mult pe aici mai mult citeam . dar nah .. timpul asta ..
* ptr sport - eu una de exemplu prefer dansul ... dau drumul la muzica si 1 h -1h jum .. ma zbengui pe aici :)):)) :)) si e ok .. .:)
- mm .. nu sunt tocmai in masura sa dau sfaturi cu meniurile ca si eu inca mai scartai .. da ma chinui sa ma redresez ..:)>:D<>:D< sunt sigura ca o sa iti mai raspunda fetele pe aici cu idei :) .. revin mai pe seara :-*:-* stai linistita o sa reusesti >:D<>:D<>:D< cu ambitie si sustinereee :X

2nita 22 aug 2011 18:05:28

Re: Jurnal 2nita
 
va multumesc molt...MoNy esti o dulce si iti sunt foarte recunoscatoare...am sa ma starui sa am un meniu normal adica sanatos si cu efect...proomit!!!!pupic

2nita 22 aug 2011 18:09:40

Re: Jurnal 2nita
 
YoYolin,ms mult pentru sustinere...am sa iti urmez sfatul,doar ca acum sunt cam dezorientata...si intr-o depresie imensa:):):)

YoYolin 22 aug 2011 19:47:42

Re: Jurnal 2nita
 
Nu ai pentru ce ... >:D<>:D<>:D<
Hey.. nu trebuie sa cazi in stari din alea de depresie ... pentru ca nu te ajuta cu nimic sa te gandesti ca e un chin sa ii zic asa sa slabesti .. chiar deloc .. gandeste pozitiv .. cum ti-am spus dansul te ajuta si la starea psihica ... nu-j da pe mine ma binedispune .. sa incerci si tu sa vezi cum e...
* pastreaza-ti rabdarea si asa o sa fie f bn .. o sa vezi ca atunci cand apar primele rezultate o sa te ambitionezi si mai mult si te vei mobiliza si mai bine ...
- RABDARE trebuie sa ai .. si sa fii activa .. :) sportul conteaza ff mult si cum ti-am zis te relaxeaza
SIII HEYYY IA GATA CU DEPRESIILE .. NU E CAZUL SA FII IN STAREA ASTA .. MULTUMESTEI LUI DUMNEZEU CA NU AI PROBLEME CU VRE-O GLANDA SAU CU TIROIDA SI CA POTI SLABI DACA ITI PROPUI ASTA !!!

HAI ca o sa fieee ff bn !!! ;;)[*67*][*64*]

2nita 22 aug 2011 20:31:32

Re: Jurnal 2nita
 
ms muuuult pentru consolare>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:01:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO