forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal adinico - va astept... cu drag (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-adinico-va-astept-drag-10574.html)

adinico 09 nov 2011 14:06:21

Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
va astept cu mare drag ...am inceput Rina de azi ...dupa o luna de tatonare ...>:D<
gata m-am hotarat sa merg e aceasta dieta ...imi pare ca pot manca variat ..eu sunt cu legumele si fructele ....asa incat sa vedem .imi urez succes;) am citi m-am documentat, am rasfoit la jurnale multe ...alynacrystyna, adriana78....am zis ca ma "prinde" ... ma ajutati cu cate un sfat ceva ? imi urati succes ...? va pup si sa ne auzim cu bine!!

nicoleta100 09 nov 2011 14:24:59

re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Citat:

Anterior postat de adinico (Post 840573)
va astept cu mare drag ...am inceput Rina de azi ...dupa o luna de tatonare ...>:D<
gata m-am hotarat sa merg e aceasta dieta ...imi pare ca pot manca variat ..eu sunt cu legumele si fructele ....asa incat sa vedem .imi urez succes;) am citi m-am documentat, am rasfoit la jurnale multe ...alynacrystyna, adriana78....am zis ca ma "prinde" ... ma ajutati cu cate un sfat ceva ? imi urati succes ...? va pup si sa ne auzim cu bine!!

salutare!!!
bine ai venit!!!>:D<>:D<>:D<>:D<
multa bafta cu Rina ,am tinut-o si eu intre sarcini ,am slabit 12 kg cu ea! dupa ce termin cu alaptataul si eu tin Rina!!!
te pup!!!>:D<>:D<>:D<

adinico 09 nov 2011 14:25:17

re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
meniu ziua 1 -proteina
MD- CEASCA CU APA CALDUTA +OTET MERE+ MIERE
2 MERE
P-supa pui+piept +4 rosii

eu am citit de lingurita de otet mere si miere dizolvata dimineata in apa ...asa e bine nu ? :-s

adinico 09 nov 2011 14:28:36

re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 840591)
salutare!!!
bine ai venit!!!>:D<>:D<>:D<>:D<
multa bafta cu Rina ,am tinut-o si eu intre sarcini ,am slabit 12 kg cu ea! dupa ce termin cu alaptataul si eu tin Rina!!!
te pup!!!>:D<>:D<>:D<

Multumesc Nicoleta de urari!!!!!
rezultatul tau ma incanta. suna bine ...sa trec la treaba ...te pup...>:D<

vera37 09 nov 2011 14:42:56

re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
buna adi! bine te-am gasit in casuta ta! >:D<>:D<
iti doresc multa bafta si kg mai putine :):)

Jayen 09 nov 2011 15:09:22

re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Buna Adinico,felicitari pentru decizia luata.Deja ai facut un mare pas.Daca pot sa te ajut cu ceva o voi face incantata.Bafta in continuare.PUPICI!!

Slabuta 09 nov 2011 16:07:00

re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Buna Adinico si mult succes in ceea ce ti-ai propus. :)

Vin cu un sfat de inceput... :) Nu uita ca scopul tau final nu sunt doar kg in minus, ci mai ales adoptarea unui stil sanatos si activ pe viata :-*>:D<

Laura869 09 nov 2011 21:54:45

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Buna,
Si eu sunt noua pe aici...si de cateva zile oscilez intre Rina si regimul Dukan..cred ca nu mai am vointa pe care o aveam mai de mult.

Problema e ca eu nu prea gatesc, stau singura...ajung tarziu seara acasa, si nu prea mai am timp si de gatit... Voi ce ma sfatuiti?

iuanutza 09 nov 2011 22:55:18

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
normal ca iti uram succes, si eu sunt cu ochii pe tine, sa iti publici mereu aici meniurile complete ca sa te si putem corecta la nevoie, ca am observat ca azi nu ti-ai trecut cina inca, sper ca ai papat jumatate ca la pranz fara paine si supica...mai sunt multe fete constincioase aici pe langa cele pe care le-ai enumerat tu aici, Alyna este un exemplu perfect pt ca a urmat intreaga rina, atat perioada de slabire, cat si cea de mentinere, apoi mai este Cristina, pe care o gasesti mai usor in "jurnal Mutulica...Cristina", ea isi publica zilnic meniurile si e f amabaila si te ajuta cu sfaturi, are 2 luni de rina, apoi mai este "jurnal Roda", ea are o luna de rina, si este f constiincioasa, a inceput sa isi perfectioneze f bine meniurile...plus ca mai sunt rinistele de la etaj...deci ce sa-ti mai spus, informare placuta si multa bafta!!!

adinico 10 nov 2011 08:53:51

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Buna dimineata!! va multumesc chiar a fost o surpriza tare placuta acum dimineata sa vad ca ati intrat aici la mine >:D< si ca imi sunteti aproape ....:) .
Draga iuanutza am fost cuminte cina a fost asa cum tb ....cam tarziu.:(..si fara bicicleta ...:(ca am fost la sedinta cu parintii...asta e, multumesc de recomandari!!! cu siguranta voi avea nevoie de sfaturi ...si sustinere ...
azi am amidon....asa ca am facut o fasolica..are si f multe fibre ..numa buna...cu salata de rosii e ok nu?
Laura eu am tras cu ochiul si la Dukan , dar din motive de fructe am ales Rina...si mai e si faptul ca e pe termen lung ....si ma determina sa ma obisnuiesc cu un stil de combinatii culinare sanatoase ...>:D<
Multumesc Jayan...cu siguranta mai pun si eu cate o intrebare ici colea ...>:D<
Multumesc Vera , multumesc Slabuta !!!!
o zi minunata va doresc !!!>:D<
;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:00:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO