forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal adinico - va astept... cu drag (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-adinico-va-astept-drag-10574.html)

Roda 10 nov 2011 09:06:02

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Buna si bine te-am gasit in casuta ta! Succes cu rina, ai sa vezi ca nu este deloc greu sa o urmezi. :) Desi sunt o rinista ,,novice`` daca ai nevoie de un sfat, sunt aici mai tot timpul!!!

adinico 10 nov 2011 09:20:18

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Citat:

Anterior postat de Roda (Post 841370)
Buna si bine te-am gasit in casuta ta! Succes cu rina, ai sa vezi ca nu este deloc greu sa o urmezi. :) Desi sunt o rinista ,,novice`` daca ai nevoie de un sfat, sunt aici mai tot timpul!!!

MULTUMESC !! poate mai apelez si eu cu un sfat ....:">.... Ti-am vazut ieri tickerul ...felicitari...
Fetelor uite voi chiar ma ambitionati zau asa ....chiar sunt optimista !>:D<

vera37 10 nov 2011 09:43:22

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
neatza adi! o zi buna sa ai >:D<

Laura869 10 nov 2011 10:49:20

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Buna,
Tot citesc pe aici...si vad ca toata lumea are rezultate super ok cu Rina..am sa incerc si eu
Nu ma gandeam ca se poate slabi asa mult si sa mananci cam ce vrei. Eu pana acum toate dietele pe care le-am tinut au fost cu mancare putina, intr-adevar au avut efect, dar acum nu prea mai reusesc.
In schimb m-am apucat de sport cam de o luna de zile si cu cat ma duc mai mult, imi place mai mult.
Cand ma apuc de Rina va anunt si eu :))

adinico 10 nov 2011 11:39:51

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 841446)
neatza adi! o zi buna sa ai >:D<

multumesc ...o zi minunata si tie !>:D<

anaistrate 10 nov 2011 12:53:44

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Multa bafta, si eu tin rina, a 10-a zi, sa stii ca imi fac compoturi, fara zahar, pun scortisoara, ca nu-mi place nici prea aromat, ca m-am cam plictisit de fructe, meniurile asta variate chiar si la fructe conteaza mult pentru mine. pofta buna :)

adinico 10 nov 2011 12:57:50

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Citat:

Anterior postat de anaistrate (Post 841683)
Multa bafta, si eu tin rina, a 10-a zi, sa stii ca imi fac compoturi, fara zahar, pun scortisoara, ca nu-mi place nici prea aromat, ca m-am cam plictisit de fructe, meniurile asta variate chiar si la fructe conteaza mult pentru mine. pofta buna :)

Buna la fel ! buna idee cand m-oi plictisi de fructe crude ...care imi plac f mult acesta fiind 1 motiv ptr care am si ales rina in loc de dukan:) zi usoara !

angelsanda 10 nov 2011 13:01:16

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Buna....Ma numesc alexandra.ce dieta urmezi?Dieta rina'90?astept mesaj

Jayen 10 nov 2011 13:26:56

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Buna scumpo,cum e a doua zi de dieta??Mi se pare o alegere buna dieta ta,poate iti urmez pasii:).

mutulica 10 nov 2011 13:57:43

Re: Jurnal adinico - va astept... cu drag
 
Buna si bine te-am gasit!!!!
Bafta cu Rina si cu slabitul, sigur o sa reusesti; mai ales ca sint atitea riniste care te incurajeaza si sint gata sa-ti sara in ajutor cind ai nevoie.
E bun meniul tau pe azi, asa ca papa cu placere fasolica.
>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:24:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO