forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alexida (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alexida-12335.html)

Anna531 24 iun 2013 13:45:22

Re: Jurnal Alexida
 
Citat:

Anterior postat de Alexida (Post 1272042)
Anna, bine ai venit pe la mine :)

Lasa ca reusim noi, de-asta suntem aici. Pe mine m-au ajutat fetele foarte mult. Din 1 iulie incep din nou...te bagi?

Weekend fain sa ai!

Nu ma bag la rina, ca am probleme cu tranzitul intestinal si ultima oara cand am incercat-o nu mi-a facut deloc bine la stomac. Eu am inceput de azi cu un stil de viata mai sanatos si ceva sport. Spor la slabit :D

Alexida 24 iun 2013 19:56:36

Re: Jurnal Alexida
 
Citat:

Anterior postat de mariana34 (Post 1272381)
Bine te-am gasit in casuta ta!>:D<
Ti-am adus niste flori si vreau sa te felicit pentru kg pierdute si ambitia de care ai dat dovada pana acum. Mult success in continuare si am sa mai vin pe la tine in vizita:P
http://www.florilacluj.ro/flori-flor...t-P-n-d_29.jpg


Vai Mariana, bine ai venit pe la mine! Te astept cand vrei cu mare drag :)
Tu vb de ambitie? Felicitari, esti una dintre slabute! Tu trebuie sa ne povestesti cum e cu vointa...
Mai ales ca de luni vreau sa ma apuc din nou de Rina si asa n-am niciun chef...dar incep deja sa ma ingras, si totusi nu ma pot opri din mancat :D
Am nevoie de suportul tau :)

Alexida 24 iun 2013 19:57:42

Re: Jurnal Alexida
 
Citat:

Anterior postat de Anna531 (Post 1272413)

Nu ma bag la rina, ca am probleme cu tranzitul intestinal si ultima oara cand am incercat-o nu mi-a facut deloc bine la stomac. Eu am inceput de azi cu un stil de viata mai sanatos si ceva sport. Spor la slabit :D

Spor si tie! Sper sa ne incurajam una pe alta pana ajungem unde ne dorim,indiferent care e calea pe care o alegem... :)

oanizbani 24 iun 2013 20:02:06

Re: Jurnal Alexida
 
Eu te sustin, o sa reusesti :)

oanizbani 24 iun 2013 20:04:18

Re: Jurnal Alexida
 
eu am invatat ceva foarte important de cand tin diete...nu zice niciodata de maine, de luni, de luna viitoare pentru ca intre timp tindem sa profitam de timpul ramas si bagam tot ce se poate iar ziua de maine, luni, luna viitoare mereu va fi maine, luni, luna viitoare. incepe de acum cu ceea ce ai si maine la cumparaturi. chiar dak nu o ti strict din lipsa alimentelor...pui mintea la contributie si sigur iese ceva

Alexida 25 iun 2013 07:20:54

Re: Jurnal Alexida
 
Citat:

Anterior postat de oanizbani (Post 1272472)
eu am invatat ceva foarte important de cand tin diete...nu zice niciodata de maine, de luni, de luna viitoare pentru ca intre timp tindem sa profitam de timpul ramas si bagam tot ce se poate iar ziua de maine, luni, luna viitoare mereu va fi maine, luni, luna viitoare. incepe de acum cu ceea ce ai si maine la cumparaturi. chiar dak nu o ti strict din lipsa alimentelor...pui mintea la contributie si sigur iese ceva

Mersi mult de sustinere si de sfaturi :)
Faza este ca eu sunt la perioada de mentinere de 3 luni si teoretic se termina in 15 iulie, dar am zis ca daca grabesc cu 2 saptamani nu e asa grav...Plus ca am o nunta sambata :D (nu ca n-as avea si luna viitoare 2 nunti :D )
Sa vedem...ca asa n-am niciun chef... :(

Alexida 25 iun 2013 07:23:26

Re: Jurnal Alexida
 
Buna dimineata :)
Dupa un weekend de gratare, cantarul zice 75 kg :(( sunt de vis...
Voi ce faceti, cum sunteti?

Zi frumoasa!

Alynuta 25 iun 2013 08:13:26

Re: Jurnal Alexida
 
Citat:

Anterior postat de Alexida (Post 1272556)
Buna dimineata :)
Dupa un weekend de gratare, cantarul zice 75 kg :(( sunt de vis...
Voi ce faceti, cum sunteti?

Zi frumoasa!

Si cantarul meu a crescut, zici ca e setat , stie ca vine weekendul:))
Trebuie sa ma mobilizez , trece vara si nu ma scap de amaratele alea de 2 kg.
Pupici si o sapt. frumoasa.

Alexida 25 iun 2013 09:21:10

Re: Jurnal Alexida
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 1272567)
Si cantarul meu a crescut, zici ca e setat , stie ca vine weekendul:))
Trebuie sa ma mobilizez , trece vara si nu ma scap de amaratele alea de 2 kg.
Pupici si o sapt. frumoasa.

Suntem de vis :D
In 27 iulie am o nunta, si sunt in timpul regimului, la ziua de carbo...cat de grav o fi daca o fac de proteine?...

Alynuta 26 iun 2013 07:01:41

Re: Jurnal Alexida
 
Citat:

Anterior postat de Alexida (Post 1272588)
Suntem de vis :D
In 27 iulie am o nunta, si sunt in timpul regimului, la ziua de carbo...cat de grav o fi daca o fac de proteine?...

Eu zic ca nu ar fi asa o greseala mare, dar ar trebui sa intrebi fetele de la rina. Oricum mai bine asa ,decat sa le amesteci;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:19:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO