forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alina-1601.html)

ali_lumi 20 oct 2009 18:30:10

Jurnal Alina
 
Intr-un final mi-am facut si eu jurnal, si astept pareri :)
Mic dejun: ou prajit in tigaie ( teflon, deci nu am pus decat 3 picaturi de ulei de masline) cu vro 5 feliute de rosie ce 1 ardei gras( P.s. nu ma pricep prea bine la gramaj, :D habar am cate gr are o rosie ) asa.. si putin telemea de vaca.

pranz: mamaliguta cu branza din nou,si jumate de cutie de iaurt, cred ca , cam in jur de 100 gr. o sticla de 500ml suc lipton zmeura.

cina: o bucatica de sorici zic eu ca vro 20 de gr. o banana mica, si 1 pahar de 250 ml de cola.

si multa apa :)>:D<

madaEM 20 oct 2009 18:35:15

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 42240)
Intr-un final mi-am facut si eu jurnal, si astept pareri :)
Mic dejun: ou prajit in tigaie ( teflon, deci nu am pus decat 3 picaturi de ulei de masline) cu vro 5 feliute de rosie ce 1 ardei gras( P.s. nu ma pricep prea bine la gramaj, :D habar am cate gr are o rosie ) asa.. si putin telemea de vaca.

pranz: mamaliguta cu branza din nou,si jumate de cutie de iaurt, cred ca , cam in jur de 100 gr. o sticla de 500ml suc lipton zmeura.

cina: o bucatica de sorici zic eu ca vro 20 de gr. o banana mica, si 1 pahar de 250 ml de cola.

si multa apa :)>:D<


e destul de bun meniu darrrrrrrr ce cauta acolo cola????????[*interzis*] nu ai voie cola...adica nici un suc de genu asta...apa aia multa poate sa inlocuiasca paharul ala de cola:D si in loc de banana ia un mar;) liptonul nus cat e de bun...oricum cred ca mai bun fata de cola...da ce acum ia si fati ceai ...sau apa plata cu lamaie...si fara cola>:D<>:D<

ali_lumi 20 oct 2009 18:41:15

Re: jurnal Alina
 
mada ma corupt o prietena la un pahar de cola si o tigara:P, promit ca next time numai trisez, iar lipton beau rar...ca mai simt nevoia de ceva dulce atunci cand sunt la facultate de exemplu si sa nu cumpar cola mai bine ala:D.

madaEM 20 oct 2009 18:46:44

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 42245)
mada ma corupt o prietena la un pahar de cola si o tigara:P, promit ca next time numai trisez, iar lipton beau rar...ca mai simt nevoia de ceva dulce atunci cand sunt la facultate de exemplu si sa nu cumpar cola mai bine ala:D.

nu te mai lasa corupta....si tigarile alea...nu ar fi bine sa te lasi si de ele?odata cu dulciurile te abtii si de la fumat...:D si in legatura cu pofata de ceva bun la facultate ...te cred ca si eu sunt asa:Ddar imi mai iau cate un baton cu cereale...si imi trece;;)

ali_lumi 20 oct 2009 18:48:16

Re: jurnal Alina
 
dap. ai dreptate>:D<

madaEM 20 oct 2009 18:48:59

Re: jurnal Alina
 
dar fumezi de mult timp?

ali_lumi 20 oct 2009 18:56:51

Re: jurnal Alina
 
da,de vro 4 - 5 ani m-am apucat, dar de vro 2 fumez zilnic. sa-mi fie rusinex-(

madaEM 20 oct 2009 18:58:12

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 42252)
da,de vro 4 - 5 ani m-am apucat, dar de vro 2 fumez zilnic. sa-mi fie rusinex-(

:-omult...si e greu sa te lasi...stiu asta pt ca am f multe cunostinte care tot incearca...iti trebuie vointa multaaaa....da si merita sa te lasi...ca la cat rau iti fac...:(

ali_lumi 20 oct 2009 19:00:33

Re: jurnal Alina
 
dap. mie-imi spui , ca sunt inconjurata numai de fumatori... si nici unu nu poa\'sa se lase:-s

ali_lumi 20 oct 2009 19:47:46

Re: jurnal Alina
 
fetelor am pus poze cu mine , la album, sper sa nu va speriati :D .... si sa mi spune-ti ce parere aveti. Am scris la fiecare poza d cand este.


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:44:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO