forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Ana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ana-10993.html)

Fatty 25 ian 2012 15:52:33

Jurnal Ana
 
Buna fetelor!!
Va stiu de mult timp datorita celor 2 surori minunate care sunt si ele membrele acestui site insa nu am avut deloc curaj sa ma inregistrez, dar uite ca m-au impins sa fac si lucrul acesta.
Numele meu este Ana, am 15 ani, 1.70 si din pacate 73 de kilograme.:(

nicoleta100 25 ian 2012 16:00:15

Re: Jurnal Ana
 
Citat:

Anterior postat de Fatty (Post 912694)
Buna fetelor!!
Va stiu de mult timp datorita celor 2 surori minunate care sunt si ele membrele acestui site insa nu am avut deloc curaj sa ma inregistrez, dar uite ca m-au impins sa fac si lucrul acesta.
Numele meu este Ana, am 15 ani, 1.70 si din pacate 73 de kilograme.:(

salutare!
bine ai venit!>:D<>:D<>:D<
multa bafta!!!

Fatty 25 ian 2012 16:04:20

Re: Jurnal Ana
 
Buna Nicoleta. Multumesc de incurajare!

Bianca 14 25 ian 2012 18:30:11

Re: Jurnal Ana
 
Ma bucur sa intalnesc mai multe persoane aici.Prima data m-am speriat putin pentru ca la fiecare membra vedeam deja peste 7 kg in minus si ma gandeam cum o sa ajung eu sa dau atat.Si inca sper ca voi continua sa slabesc.

Fatty 25 ian 2012 18:55:09

Re: Jurnal Ana
 
Citat:

Anterior postat de Bianca 14 (Post 912876)
Ma bucur sa intalnesc mai multe persoane aici.Prima data m-am speriat putin pentru ca la fiecare membra vedeam deja peste 7 kg in minus si ma gandeam cum o sa ajung eu sa dau atat.Si inca sper ca voi continua sa slabesc.

Buna!!Acelasi lucru pot sa zic si eu!
Nu trebuie sa speram ci sa facem acel lucru orice ar fi!


Si multumesc foarte mult ca postati in jurnalul meu pentru ca am nevoie de sustinere altfel as abandona totul

denisadaniela 26 ian 2012 12:38:48

Re: Jurnal Ana
 
bafta la slabit:*

Fatty 26 ian 2012 15:22:53

Re: Jurnal Ana
 
Multumesc Denisa >:D<
Am citit pe internet ca trebuie sa mananci mai mult de 1000 de calorii pe zi.Pai cum este posibil?Mi-am facut un meniu obisnuit care il urmez zi de zi si n-are nici 600 de calorii. SI totusi la sfarsitul zilei nu am nicio problema nu mi-e foame nimic.Ma simt chiar plina. :-/

Fatty 26 ian 2012 17:10:43

Re: Jurnal Ana
 
Numai este nimeni pe aici?Imi zice si mie cineva cum l-as putea muta in pagina principala de jurnale :(?

giumbitza 27 ian 2012 00:10:56

Re: Jurnal Ana
 
Citat:

Anterior postat de Fatty (Post 913869)
Numai este nimeni pe aici?Imi zice si mie cineva cum l-as putea muta in pagina principala de jurnale :(?


Salutare si spor in ceea ce ti-ai propus:Dvezi ca sus apar mai multe camarute printre care si forum si daca pui mousul pe el iti apar jurnale;)

GCM 27 ian 2012 05:51:01

Re: Jurnal Ana
 
Citat:

Anterior postat de Fatty (Post 913752)
Multumesc Denisa >:D<
Am citit pe internet ca trebuie sa mananci mai mult de 1000 de calorii pe zi.Pai cum este posibil?Mi-am facut un meniu obisnuit care il urmez zi de zi si n-are nici 600 de calorii. SI totusi la sfarsitul zilei nu am nicio problema nu mi-e foame nimic.Ma simt chiar plina. :-/

Buna....ca un sfat, indiferent cat de simti de satula, ai grija sa nu mananci mai putin de 1200 calorii.
Esti tanara....fa miscare!
Scrie ce mananci intr-o zi!!!si nu uita, daca vrei sa slabesti si sa nu pui kg la loc dupa ce ai mancat o prajitura sau vreo pizza(ca bag mana in foc ca o sa mananci uneori si asa ceva, ca doar suntem oameni), mananca minimum 1200calorii....


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:32:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO