Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul meu adriela

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1 (permalink)  
Vechi 17 nov 2011, 16:30:46
adriela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Date: 170cm, 60.9kg
Mesaje: 59
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Post Jurnalul meu adriela

HEHE
Bun gasit jurnal...
Am zis sa-mi fac si eu un jurnal al meu unde sa imi tin evidenta a tot ceea ce fac si de ce nu sa primesc si sfaturi de la voi...Nu sunt perfecta si de aceea orice sfat e bine venit.
Asa ca...sa incepem....
Sunt Adriana!Am 25 de ani.Acum 6 ani cand am intrat la facultate aveam 54 de kg,usor usor pana anul asta am ajuns la 61 kg. mamaaaa
Eu st o persoana care e atenta ce mananca...doar ca in ultimii 2 ani nu prea am mai avut asa grija si uite asa am ajuns la 61 .Dap.Deci cine este de vina?Eu bineinteles...Si cum cu o floare nu s eface primavara, am zis sa iau taurul de coarne sa incep sa ma trez la realitate si sa fac ceva,vreau sa arat bine nu pot sa zic ca acum arat rau,sunt inalta si nu par grasa,dar nu ma simt bine in pielea mea,nu-mi place mie ec vad in oglinda, problema mea cea mare este ca atucni cand ma ingras eu un pun la coapse,burtica nu am,putine aripioare dar nu asa grav,insa coapsele ma sperie So cam ce-i de facut?
am tot vb cu prietenele m-am mai uitat pe aici pe forum si am tinut intr-un final dupa ce mi-a zis o prietena o dieta pe care o tinea ea, am zis sa o tin si eu zis si facut Dieta a fost asa:
Prima zi:3 oua fierte tari
A doua zi: un litru lapte
A treia zi: branza proaspata 500g
A 4-a zi: 1 kg mere
A5-a zi: 500-1000g carne slaba
A6 a zi :500-1000g peste
A7 a zi: 1 kg mere
Apa multa,ceaiuri
Nebunie
Am dat 2 kg jos.Multumesc Oana pt dieta
acum cateva zile am terminat dieta asta....
Acum am inceput sa introduc mancare normala,salate carnita ciorbica...
Si tot m-am gandit si uite am ajuns la o concluzie...
Sa incep o dieta sanatoasa personalizata facuta din capul meu( sa nu mananc multa paine,o felie doua pe zi graham sau neagra sau ce tipuri mai sunt si in rest si mancare gatita dar fara prajeli(cu mic exceptii ),legume si fructe multe,carne fiarta sau pe gratar,cu dulciurile nu ma mor deci nu sunt o problema,sucuri nu beau...Apa plata si ceai verde beau din belsug ....
Ceaiul verde il ador
So am zis sa mai fac si sport acasa pt ca timpul nu-mi permite sa merg la sala...aas ca macar de 2 3 ori pe saptamana cu ajutorul filmuletelor de pe internet sa fac si sport...si am zis ca in fiecare seara dupa baie sa ma dau cu o crema anticelulitica.
Cam astea ar fi regulile pe care mi le-as dori sa le respect.
Am inceput de azi..azi am mancat asa:
Dimineata: o banana si 2 mere
Pranz: o cutie de branzica prospata cu masline verzi si un croisant cu unt
Cina: ciorbica de fasole
Sper ca diseara sa fac exercitiile si masajul cu crema
Sper sa am si ambitia necesara sa ajung unde mi-am propus adica la 54 de kg, si o sa o am pt ca imi doresc mult sa am o viata sanatoasa cu mai putine Kg.
Astea fiind zise: Doamne ajuta!
Va astept cu pareri si sugestii...ador sa am prietene noi si simt din tot sufletul ca aici se pot lega prieteni sincere.Va pup.
adriela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1542 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 12:38:22
ramo0215's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2010
Locaţie: craiova, Romania
Vârsta: 33
Dieta: hipocalorica
Date: 168cm, 83kg
Mesaje: 3.685
Aprecieri acordate: 457
Am fost apreciat(a) de 433 ori in 347 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu adriela

Citat:
Anterior postat de adriela Vezi mesajul
HEHE
Bun gasit jurnal...
Am zis sa-mi fac si eu un jurnal al meu unde sa imi tin evidenta a tot ceea ce fac si de ce nu sa primesc si sfaturi de la voi...Nu sunt perfecta si de aceea orice sfat e bine venit.
Asa ca...sa incepem....
Sunt Adriana!Am 25 de ani.Acum 6 ani cand am intrat la facultate aveam 54 de kg,usor usor pana anul asta am ajuns la 61 kg. mamaaaa
Eu st o persoana care e atenta ce mananca...doar ca in ultimii 2 ani nu prea am mai avut asa grija si uite asa am ajuns la 61 .Dap.Deci cine este de vina?Eu bineinteles...Si cum cu o floare nu s eface primavara, am zis sa iau taurul de coarne sa incep sa ma trez la realitate si sa fac ceva,vreau sa arat bine nu pot sa zic ca acum arat rau,sunt inalta si nu par grasa,dar nu ma simt bine in pielea mea,nu-mi place mie ec vad in oglinda, problema mea cea mare este ca atucni cand ma ingras eu un pun la coapse,burtica nu am,putine aripioare dar nu asa grav,insa coapsele ma sperie So cam ce-i de facut?
am tot vb cu prietenele m-am mai uitat pe aici pe forum si am tinut intr-un final dupa ce mi-a zis o prietena o dieta pe care o tinea ea, am zis sa o tin si eu zis si facut Dieta a fost asa:
Prima zi:3 oua fierte tari
A doua zi: un litru lapte
A treia zi: branza proaspata 500g
A 4-a zi: 1 kg mere
A5-a zi: 500-1000g carne slaba
A6 a zi :500-1000g peste
A7 a zi: 1 kg mere
Apa multa,ceaiuri
Nebunie
Am dat 2 kg jos.Multumesc Oana pt dieta
acum cateva zile am terminat dieta asta....
Acum am inceput sa introduc mancare normala,salate carnita ciorbica...
Si tot m-am gandit si uite am ajuns la o concluzie...
Sa incep o dieta sanatoasa personalizata facuta din capul meu( sa nu mananc multa paine,o felie doua pe zi graham sau neagra sau ce tipuri mai sunt si in rest si mancare gatita dar fara prajeli(cu mic exceptii ),legume si fructe multe,carne fiarta sau pe gratar,cu dulciurile nu ma mor deci nu sunt o problema,sucuri nu beau...Apa plata si ceai verde beau din belsug ....
Ceaiul verde il ador
So am zis sa mai fac si sport acasa pt ca timpul nu-mi permite sa merg la sala...aas ca macar de 2 3 ori pe saptamana cu ajutorul filmuletelor de pe internet sa fac si sport...si am zis ca in fiecare seara dupa baie sa ma dau cu o crema anticelulitica.
Cam astea ar fi regulile pe care mi le-as dori sa le respect.
Am inceput de azi..azi am mancat asa:
Dimineata: o banana si 2 mere
Pranz: o cutie de branzica prospata cu masline verzi si un croisant cu unt
Cina: ciorbica de fasole
Sper ca diseara sa fac exercitiile si masajul cu crema
Sper sa am si ambitia necesara sa ajung unde mi-am propus adica la 54 de kg, si o sa o am pt ca imi doresc mult sa am o viata sanatoasa cu mai putine Kg.
Astea fiind zise: Doamne ajuta!
Va astept cu pareri si sugestii...ador sa am prietene noi si simt din tot sufletul ca aici se pot lega prieteni sincere.Va pup.
parerea mea ca ai mankt foarte putin..te-ai infometat..doar 3 oua intr-o zisau doar un litru de lapte..si acum mananci putin..ai calculat sa vezi dak depasesti 1000cal/zi?
__________________

Jurnal-ramo0215
ramo0215, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 834 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 12:42:42
alexandra123's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 oct 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 1.801
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 301 ori in 237 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu adriela

Buna adriela. Eu m-am speriat de dieta pe care ai tinut-o. Ai tinut-o pana la sfarsit? Chiar daca ai slabit o sa pui inapoi tot la fel de repede, este foarte nesanatoasa, cu aceea dieta fac mi mult rau.
__________________
Orice lucru bun in viata e imoral, ilegal, ori ingrasa..
Why is food sooo delicious???
Succesul e 99% transpiratie, 1% inspiratie
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...usi-12402.html

http://forum.slabute.ro/concursuri/t...3-a-12415.html
  #4 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 13:43:26
adriela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Date: 170cm, 60.9kg
Mesaje: 59
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu adriela

Citat:
Anterior postat de alexandra123 Vezi mesajul
Buna adriela. Eu m-am speriat de dieta pe care ai tinut-o. Ai tinut-o pana la sfarsit? Chiar daca ai slabit o sa pui inapoi tot la fel de repede, este foarte nesanatoasa, cu aceea dieta fac mi mult rau.
sincer si mie mi s-a parut drastica si ne sanatoasa de asta am renuntat la ea e mai bine asa,mai bine mananc sanatos, 3 mese pe zi, sa elimin prajelile paine mai putina si alte catve reguli de baza.Am tinut-o pana la sf da si da probabil o sa le pun la loc
offff
adriela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1542 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 13:47:55
adriela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Date: 170cm, 60.9kg
Mesaje: 59
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Unhappy Re: Jurnalul meu adriela

Citat:
Anterior postat de ramo0215 Vezi mesajul

parerea mea ca ai mankt foarte putin..te-ai infometat..doar 3 oua intr-o zisau doar un litru de lapte..si acum mananci putin..ai calculat sa vezi dak depasesti 1000cal/zi?
Buna Ramo ms pt vizita si sfat
Si acum mananc putin?
offf
De exemplu azi am mancat asa:
dimineata :doua felii de paien prajita cu pateu de pui la gustare o banana
La pranz adica acum pe la 14 o sa pap o salata(salata verde,ardei gras,2 ridichii,6 masline si o cutiuta mica de ton)
diseara cand ajung acasa o sa pap ciorbica de legume cu carnita de porc(am facut-o aseara) aveam pofta de ciroba din asta. si nuj dc mai pap altceva.Poate fructe
Ce zici e ok?cum sa calculez caloriile?
Ms pt ajutor
adriela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1542 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #6 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 13:57:41
alexandra123's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 oct 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 1.801
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 301 ori in 237 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu adriela

Citat:
Anterior postat de adriela Vezi mesajul
sincer si mie mi s-a parut drastica si ne sanatoasa de asta am renuntat la ea e mai bine asa,mai bine mananc sanatos, 3 mese pe zi, sa elimin prajelile paine mai putina si alte catve reguli de baza.Am tinut-o pana la sf da si da probabil o sa le pun la loc
offff
Trebuie sa mananci sanatos, sa faci sport, sa mananci cel putin 1000 de calorii pe zi. este mai bine asa si, si rezultatele vor fi pe masura cu multa vointa.
__________________
Orice lucru bun in viata e imoral, ilegal, ori ingrasa..
Why is food sooo delicious???
Succesul e 99% transpiratie, 1% inspiratie
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...usi-12402.html

http://forum.slabute.ro/concursuri/t...3-a-12415.html
  #7 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 14:30:06
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu adriela

Citat:
Anterior postat de adriela Vezi mesajul
Ce zici e ok?cum sa calculez caloriile?
A explicat Slabuta aici Cum se foloseste calculatorul de calorii?

Succes
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
  #8 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 14:42:42
adriela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Date: 170cm, 60.9kg
Mesaje: 59
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu adriela

Citat:
Anterior postat de alexandra123 Vezi mesajul
Trebuie sa mananci sanatos, sa faci sport, sa mananci cel putin 1000 de calorii pe zi. este mai bine asa si, si rezultatele vor fi pe masura cu multa vointa.

off ai dreptate..din dorinta de a da cat mai repede kg jos am recurs la asta ..dar gata de acum nu mai fac ...mananc sanatos cel putin 1000 de calorii pe zi, sport acasa ca la sala nu am timp sa ajung momentan si gata usor usor ajung unde mi-am propus
Multumesc pt sustinere!La tine cum merge treaba?tu ce dieta ti?
adriela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1542 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #9 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 14:56:53
alexandra123's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 oct 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 1.801
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 301 ori in 237 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu adriela

Citat:
Anterior postat de adriela Vezi mesajul
off ai dreptate..din dorinta de a da cat mai repede kg jos am recurs la asta ..dar gata de acum nu mai fac ...mananc sanatos cel putin 1000 de calorii pe zi, sport acasa ca la sala nu am timp sa ajung momentan si gata usor usor ajung unde mi-am propus
Multumesc pt sustinere!La tine cum merge treaba?tu ce dieta ti?
Mai bine e sa ajungi incet si sigur decat repede si dupa te trezesti ca ai pus inapoi cu varf si indesat.Eu nu tin o dieta anume, am tinut ft multe nici nu le mai stiu numarul,toate au fost diete minune, si mereu m-am ales cu kg puse inapoi si inca un pic asa ca surpirza. Acuma m-am hotarat sa imi schimb si stilul de viata nu numai sa slabesc. Am renuntat la dulcuri, sucuri, la prajeli, la painea alba, acum manac paine neagra o feli sau 2 pe zi,desi sunt zile cand nu manac deloc, la carnea de porc, la grasimi, iaurturile le-am inlocuit cu iaurturi naturale 0% grasime, laptele la 1,5%, pt ca cel cu 0% nu e bun de nimic,folosesc ulei doar la salate, ulei de masline nu de floarea soarelui, nu manac mezeluri, manac fructe in loc de dulcuri, odata la 2 saptamani imi permit o bucatica de ciocolata, dar nu mai mult, inainte o mancam toata daca era.cam astea ar fi. beau 2l si jumate de apa pe zi. si incerc sa fac cat mai mult sport.
__________________
Orice lucru bun in viata e imoral, ilegal, ori ingrasa..
Why is food sooo delicious???
Succesul e 99% transpiratie, 1% inspiratie
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...usi-12402.html

http://forum.slabute.ro/concursuri/t...3-a-12415.html
  #10 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 16:21:12
adriela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Date: 170cm, 60.9kg
Mesaje: 59
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu adriela

Citat:
Anterior postat de alexandra123 Vezi mesajul
Mai bine e sa ajungi incet si sigur decat repede si dupa te trezesti ca ai pus inapoi cu varf si indesat.Eu nu tin o dieta anume, am tinut ft multe nici nu le mai stiu numarul,toate au fost diete minune, si mereu m-am ales cu kg puse inapoi si inca un pic asa ca surpirza. Acuma m-am hotarat sa imi schimb si stilul de viata nu numai sa slabesc. Am renuntat la dulcuri, sucuri, la prajeli, la painea alba, acum manac paine neagra o feli sau 2 pe zi,desi sunt zile cand nu manac deloc, la carnea de porc, la grasimi, iaurturile le-am inlocuit cu iaurturi naturale 0% grasime, laptele la 1,5%, pt ca cel cu 0% nu e bun de nimic,folosesc ulei doar la salate, ulei de masline nu de floarea soarelui, nu manac mezeluri, manac fructe in loc de dulcuri, odata la 2 saptamani imi permit o bucatica de ciocolata, dar nu mai mult, inainte o mancam toata daca era.cam astea ar fi. beau 2l si jumate de apa pe zi. si incerc sa fac cat mai mult sport.

Multumesc Alexandra pt raspuns...Exact pe principiul asta vreau sa merg si eu alimentatie si stil de viata sanatos,ca sa imi intre in sange ,sa mananc toata viata sanatos,ca asa o dieta mereu ar fi nevoie sa o tinem si ce facem tinem diete toate viata?asa dc manacam sanatos mereu a ne va fi stilul de viata si cu el continuam...Mici exceptii clar or sa fie in viata de sarbatori,zile de nastere,si alte zile din viata noastar speciale, dar tre sa invatam sa nu sarim calul si sa ne abtinem cat ed cat,sa mancam moderat si dc o intr-o zi am dat iama in cartofi prajiti , a doua zi sa compensam cu salate si fructe si iaurt si alte alimente care nu st grase eu cam pe principiul asta imi doresc sa merg de azi inainte,de fapt de ieri ca ieri am inceput sa gandesc asa si am si aplicat.Diete mereu incep,nu le termin si kg se pun la loc...
adriela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1542 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
adriela, calorii, dieta, jurnale, jurnalul, ro, sanatos, slabit, slabute

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnalul meu Pissy Pissy Arhiva jurnale slabit 189 18 aug 2011 16:40:18
Jurnalul meu Andreea Beatrice Arhiva jurnale slabit 37 24 feb 2010 17:42:23
Jurnalul meu - Maddu :) Maddu Arhiva jurnale slabit 12 27 ian 2010 21:21:33
jurnalul meu Irina2607 Arhiva jurnale slabit 31 30 dec 2009 20:08:16
Jurnalul meu loryana Arhiva jurnale slabit 7 15 sep 2009 12:59:18

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole