Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal angieee

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #141 (permalink)  
Vechi 03 apr 2013, 22:48:37
angieee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: nu mai mananc dupa 22:00
Date: 167cm, 51kg
Mesaje: 78
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

Citat:
Anterior postat de Nivara Vezi mesajul


Cred ca o sa incep si eu cand va fi mai cald afara sau chiar la vara desi nu am mai facut nici un fel de sport de cand eram in clasa a 7-a, si cred ca din cauza ca nu fac miscare sufar si de constipatie
Pai sa te apuci!
Cu cat mai repede cu atat mai bine!!
O sa fie super!!!:X:X:X
Constipatia cred ca e din cauza alimentatiei Trebuie s-o lasi mai moale cu alimentele pe care le consumi acum, citesti si tu pe net ce se recomanda si consumi mai multe fibre decat acum sau macar te duci la medic sa-ti dea un regim ceva.. nu are rost sa te chinui
  #142 (permalink)  
Vechi 03 apr 2013, 23:00:50
angieee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: nu mai mananc dupa 22:00
Date: 167cm, 51kg
Mesaje: 78
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Multumesc, Angieee, credeam ca ma ignori sau ca te-am ranit cumva....

Chiar acum am remarcat ca esti aproape de mine ca varst si asta chiar ma bucura!

Cu alimentatia stau bine, incerc sa renunt la pufuleti si la budinca am facut o noua pasiune culinara

Tu ai job? Ai planuri de Paste, sa calatoresti in afara?

Pupici!

Hey:* Ma bucur ca ai revenit!!
Da, si eu observ acum ca nu esti asa mica cum credeam eu Eu am crezut pana acum ca esti cea din poza si-mi inchipuiam ca ai max 17ani
Ma bucur ca reusesti sa ai o alimentatie buna, sper si eu sa ma pun la punct cu alimentatia cat de curand.. pt ca am cam dat-o in bara luna asta.. am trecut de la mancat compulsiv la infometare si mi-am facut stomacul vraiste:-|
Eu lucrez intr-un call center de vreo 6 ani... e cam aiurea salariul, in rest e destul de ok Tu lucrezi? Aici vad ca sunt multe fete care nu stau in Ro, si tu locuiesti in afara tarii?
De Paste nu am nici un plan, probabil o sa stau home, de calatorit nu se pune problema din cauza banilor Tu ce faci de Paste?? :*
  #143 (permalink)  
Vechi 04 apr 2013, 04:44:55
emoduck's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 feb 2013
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: personalizata - lacto-vegetariana
Date: 167cm, 126kg
Mesaje: 408
Aprecieri acordate: 71
Am fost apreciat(a) de 48 ori in 44 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

Citat:
Anterior postat de angieee Vezi mesajul
Offf. si tu esti sensibila ca mine? Nu are rost sa te superi pe tine, doar pt ca s-a intamplat s-a intamplat sa iasa prietenele tale Oricum, eu as fi mancat o ciocolata intreaga daca m-ar fi deranjat ceva, deci tu esti ok, nu mai fi asa aspra cu tine!!:*:*:*
Mersi mult pentru sfaturi, chiar ma ajuta mult dar problema mea e ca nu am curaj, nu am curaj sa fac ceva pentru mine
Orice decizie o sa iau, o s-o regret... offf.. sunt terminata psihic.. innebunesc in ritmul asta.. in fiecare zi iau o decizie, apoi o regret si iau alta decizie si o regret si p-aia... si tot asa...
Am fost sensibila candva.. dar timpul si chestiile prin care am trecut m-au facut sa devin destul de cinica si uneori rautacioasa cu cei care nu ma trateaza corect.
Sa-ti dau un exemplu, am la munca o cucoana mai sloboda la gura si face in permanenta remarci aiurea la adresa tuturor desi nici ea nu e slaba. Saptamana trecuta ne intalnim pe hol si de fata cu vreo 3 colegi imi spune "Vai Cristina dar ce te-ai ingrasat, mananci mult?" la care eu ii raspund "Da doamna, in curand va ajung la greutate"
Eu sunt de parere ca in viata nu ai greutati mai mare decat poti suporta, trebuie doar sa constietizezi asta si o sa poti trece peste orice.
Una din prietenele mele e exact ca tine se hotaraste la ceva, apoi a doua zi ii pare rau, ia alta decizie si iar regreta iar noi (eu si cealalta prietena) stam mereu cu gura pe ea si incercam sa-i explicam ca mai rau isi face si isi complica singura existenta. Sper totusi ca tu esti mai puternica de atat
Sa ai o zi frumoasa, la fel ca tine

PS: incearca sa-ti aduci aminte ce te-a facut sa-ti pierzi curajul si increderea in tine si vezi daca poti privi cu alti ochi situatia, sper sa te ajute.
emoduck, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2340 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1823 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1307 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui emoduck:
elene94 (04 apr 2013)
  #144 (permalink)  
Vechi 04 apr 2013, 09:45:53
Nivara's Avatar
Nivara
(meniuri, evolutie)
Guest
Merite:
 
Date:
Mesaje: n/a
Implicit Re: Jurnal angieee

Citat:
Anterior postat de angieee Vezi mesajul
Pai sa te apuci!
Cu cat mai repede cu atat mai bine!!
O sa fie super!!!:X:X:X
Constipatia cred ca e din cauza alimentatiei Trebuie s-o lasi mai moale cu alimentele pe care le consumi acum, citesti si tu pe net ce se recomanda si consumi mai multe fibre decat acum sau macar te duci la medic sa-ti dea un regim ceva.. nu are rost sa te chinui
Cred ca e si din cauza alimentatiei, am inceput sa mananc mai multe fructe peste zi si parca putin mi-am mai revenit. Cu alimentatia trebuie sa te pui la punct, oricat de stresata si ocupata ai fi trebuie sa iti faci timp sa mananci . Eu de cum ma trezesc dimineata am o foame groaznica pt. ca nu prea mananc seara. Cum mai e cu cantarul, iti mai cantaresti alimentele? Te pup! Sa ai o zi frumoasa!
Nivara, trebuie să completezi Nivel de activitate fizică pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #145 (permalink)  
Vechi 05 apr 2013, 10:19:28
elene94's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2012
Locaţie: C, Romania
Vârsta: 30
Dieta: nothing
Date: 166cm, 53.8kg
Mesaje: 492
Aprecieri acordate: 149
Am fost apreciat(a) de 146 ori in 117 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

Hei, mai treci pe aici
Mi-e dor sa vorbesc cu tine, scumpilici!
__________________
Dieta mea de suflet Raw Vegan
4 NOV `12 -> 23 FEB `13 ->->1 IUNIE 2014:
COAPSĂ: 56(stângul) cu 58(dreptul) -> 55 cu 57; ->52.5 cu 54 -> 50.5 cu 52 pe 24 iunie 2014
TALIE: 68 (64 cu burta suptă) ; ->60
BURTĂ/COLAC: 84-> 80; ->77
FUND: 96; ->83
ÎNCHEIETURĂ: 15; ->14
GÂT: 30.5; ->29
BUST: 87; ->85
BRAȚ: 30 (sper că am măsurat unde trebuie); ->25
GAMBĂ: 37.5 ->36;
GENUNCHI: 36;
ANTEBRAȚ: 23. 20
Acest membru apreciaza mesajul lui elene94:
angieee (30 mai 2013)
  #146 (permalink)  
Vechi 05 mai 2013, 06:51:26
Anne10's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 apr 2013
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Personala!
Date: 159cm, 68.9kg
Mesaje: 793
Aprecieri acordate: 195
Am fost apreciat(a) de 472 ori in 350 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

"HRISTOS A INVIAT!" Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

__________________
Jurnalul Anne10
Anne10, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #147 (permalink)  
Vechi 30 mai 2013, 10:56:30
angieee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: nu mai mananc dupa 22:00
Date: 167cm, 51kg
Mesaje: 78
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

Bunaa tuturor!!:* Stiu ca nu mi-ati observat lipsa, dar tot mi-e drag sa scriu aici
Adevarul e ca sunt o salbatica si d-aia nu am reusit sa ma integrez in familia slabutelor, desi toate fetele de aici sunt foarte simpatice si ceea ce e ciudat e ca, din cate am observat, nu prea exista egoism.. toata lumea vrea sa ajute, cu sfaturi, vorbe bune chiar daca stii ca nu le meriti pt ca ai comis-o grav, incurajarile de aici valoreaza uneori mai mult decat incurajarile proprii.
Emoduck, iti multumesc mult pentru sfaturi, mi-au fost de mare ajutor!!!!:* Apropo, nici macar nu stiu cum de cheama, scuze ca nu te-am intrebat pana acum, oricum nick-ul tau e ff amuzant si totusi, de ce emoduck??
In ultimele luni am trecut prin niste schimbari, de toate felurile, bineinteles problema mea cu alimentatia a ramas la fel, am slabit si m-am ingrasat intr-un zig-zag ametitor si acum ca m-am trezit ma intreb iar cum de reusesc sa nu ma imbolnavesc, cat despre celelalte schimbari, sunt destul de importante..doar ca nu pot sa vorbesc despre asta. Oricum, sper sa reusesc sa-mi mentin starea asta de liniste, de resemnare, sper sa nu-mi mai doresc niciodata sa schimb oamenii sau sa ma schimb eu pentru ei, sper sa reusesc sa vad doar partea buna a oamenilor, a situatiilor, a mea..
Ceea ce e clar, e ca intotdeauna poti avea mai mult, doar ca e dificil sa-ti dai seama care sunt prioritatile, iar daca esti si o persoana panicata asa ca mine, intai amesteci toate dorintele tale, apoi o iei razna incercand sa le descurci si abia dupa ce treci prin senzatii tari incercand sa le aranjezi iti dai seama cu care trebuia sa incepi, si o iei de la capat, dar de data asta in ordine, si pui dorintele in sir indian, iar ele isi astepta cuminti randul..
Cred ca sunt putin sarita de pe fix la ora asta, probabil pt ca aman MD de vreo 2 ore Ma duc la cratita) :*:*:*
  #148 (permalink)  
Vechi 30 mai 2013, 19:09:16
elene94's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2012
Locaţie: C, Romania
Vârsta: 30
Dieta: nothing
Date: 166cm, 53.8kg
Mesaje: 492
Aprecieri acordate: 149
Am fost apreciat(a) de 146 ori in 117 mesaje
Wink Re: Jurnal angieee

Citat:
Anterior postat de angieee Vezi mesajul
Bunaa tuturor!!:* Stiu ca nu mi-ati observat lipsa, dar tot mi-e drag sa scriu aici
Adevarul e ca sunt o salbatica si d-aia nu am reusit sa ma integrez in familia slabutelor, desi toate fetele de aici sunt foarte simpatice si ceea ce e ciudat e ca, din cate am observat, nu prea exista egoism.. toata lumea vrea sa ajute, cu sfaturi, vorbe bune chiar daca stii ca nu le meriti pt ca ai comis-o grav, incurajarile de aici valoreaza uneori mai mult decat incurajarile proprii.
Emoduck, iti multumesc mult pentru sfaturi, mi-au fost de mare ajutor!!!!:* Apropo, nici macar nu stiu cum de cheama, scuze ca nu te-am intrebat pana acum, oricum nick-ul tau e ff amuzant si totusi, de ce emoduck??
In ultimele luni am trecut prin niste schimbari, de toate felurile, bineinteles problema mea cu alimentatia a ramas la fel, am slabit si m-am ingrasat intr-un zig-zag ametitor si acum ca m-am trezit ma intreb iar cum de reusesc sa nu ma imbolnavesc, cat despre celelalte schimbari, sunt destul de importante..doar ca nu pot sa vorbesc despre asta. Oricum, sper sa reusesc sa-mi mentin starea asta de liniste, de resemnare, sper sa nu-mi mai doresc niciodata sa schimb oamenii sau sa ma schimb eu pentru ei, sper sa reusesc sa vad doar partea buna a oamenilor, a situatiilor, a mea..
Ceea ce e clar, e ca intotdeauna poti avea mai mult, doar ca e dificil sa-ti dai seama care sunt prioritatile, iar daca esti si o persoana panicata asa ca mine, intai amesteci toate dorintele tale, apoi o iei razna incercand sa le descurci si abia dupa ce treci prin senzatii tari incercand sa le aranjezi iti dai seama cu care trebuia sa incepi, si o iei de la capat, dar de data asta in ordine, si pui dorintele in sir indian, iar ele isi astepta cuminti randul..
Cred ca sunt putin sarita de pe fix la ora asta, probabil pt ca aman MD de vreo 2 ore Ma duc la cratita) :*:*:*
Agitata mica, mai usor!! ))) TE PUP si iti urez bine (re)venit
Calmeaza-te si realizaza ca nu esti singura cu probleme, comunitatea e plina de pers active tocmai pt ca suntem(si eu) multi cu tulburari de alimentatie. Am obs ca totul vine din interior, asa ca cel mai bine e sa-ti indrepti atentia catre psihicul tau, sa faci a.i. sa ai mai multa incredere in tine.
__________________
Dieta mea de suflet Raw Vegan
4 NOV `12 -> 23 FEB `13 ->->1 IUNIE 2014:
COAPSĂ: 56(stângul) cu 58(dreptul) -> 55 cu 57; ->52.5 cu 54 -> 50.5 cu 52 pe 24 iunie 2014
TALIE: 68 (64 cu burta suptă) ; ->60
BURTĂ/COLAC: 84-> 80; ->77
FUND: 96; ->83
ÎNCHEIETURĂ: 15; ->14
GÂT: 30.5; ->29
BUST: 87; ->85
BRAȚ: 30 (sper că am măsurat unde trebuie); ->25
GAMBĂ: 37.5 ->36;
GENUNCHI: 36;
ANTEBRAȚ: 23. 20
Acest membru apreciaza mesajul lui elene94:
angieee (28 iun 2013)
  #149 (permalink)  
Vechi 31 mai 2013, 16:06:48
emoduck's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 feb 2013
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: personalizata - lacto-vegetariana
Date: 167cm, 126kg
Mesaje: 408
Aprecieri acordate: 71
Am fost apreciat(a) de 48 ori in 44 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

Citat:
Anterior postat de angieee Vezi mesajul
Bunaa tuturor!!:* Stiu ca nu mi-ati observat lipsa, dar tot mi-e drag sa scriu aici
Adevarul e ca sunt o salbatica si d-aia nu am reusit sa ma integrez in familia slabutelor, desi toate fetele de aici sunt foarte simpatice si ceea ce e ciudat e ca, din cate am observat, nu prea exista egoism.. toata lumea vrea sa ajute, cu sfaturi, vorbe bune chiar daca stii ca nu le meriti pt ca ai comis-o grav, incurajarile de aici valoreaza uneori mai mult decat incurajarile proprii.
Emoduck, iti multumesc mult pentru sfaturi, mi-au fost de mare ajutor!!!!:* Apropo, nici macar nu stiu cum de cheama, scuze ca nu te-am intrebat pana acum, oricum nick-ul tau e ff amuzant si totusi, de ce emoduck??
In ultimele luni am trecut prin niste schimbari, de toate felurile, bineinteles problema mea cu alimentatia a ramas la fel, am slabit si m-am ingrasat intr-un zig-zag ametitor si acum ca m-am trezit ma intreb iar cum de reusesc sa nu ma imbolnavesc, cat despre celelalte schimbari, sunt destul de importante..doar ca nu pot sa vorbesc despre asta. Oricum, sper sa reusesc sa-mi mentin starea asta de liniste, de resemnare, sper sa nu-mi mai doresc niciodata sa schimb oamenii sau sa ma schimb eu pentru ei, sper sa reusesc sa vad doar partea buna a oamenilor, a situatiilor, a mea..
Ceea ce e clar, e ca intotdeauna poti avea mai mult, doar ca e dificil sa-ti dai seama care sunt prioritatile, iar daca esti si o persoana panicata asa ca mine, intai amesteci toate dorintele tale, apoi o iei razna incercand sa le descurci si abia dupa ce treci prin senzatii tari incercand sa le aranjezi iti dai seama cu care trebuia sa incepi, si o iei de la capat, dar de data asta in ordine, si pui dorintele in sir indian, iar ele isi astepta cuminti randul..
Cred ca sunt putin sarita de pe fix la ora asta, probabil pt ca aman MD de vreo 2 ore Ma duc la cratita) :*:*:*
Ma bucur ca ai revenit printre noi, ti-am simtit lipsa sa stii!
Sincer chiar nu cred ca esti salbatica ti-e doar putin mai greu sa-ti deschizi sufletul fata de niste straine, la urma urmei asta suntem si e in regula sa fii mai rezervata.
Eu sunt Cristina si ma bucur sa te cunosc (parca am fi la o intrunire Alcoolici Anonimi ). Emoduck e destul de simplu.. emo pentru ca asta era starea pe care am reusit s-o inving de cand m-am inscris aici si duck de la un alint.. Daca as putea acum as schimba in happyduck sau inloveduck
Cand citesc randurile legate de starea ta parca o aud pe una din cele mai bune prietene ale mele vorbind, n-o sa-ti scriu aici prin ce a trecut ea pentru ca daca intuitia nu ma inseala (si sunt aproape sigura ca nu ma inseala) te-ai regasi destul de mult in povestea ei si prefer sa-ti respect intimitatea
emoduck, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2340 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1823 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1307 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de emoduck; 31 mai 2013 at 16:09:09.
Acest membru apreciaza mesajul lui emoduck:
angieee (28 iun 2013)
  #150 (permalink)  
Vechi 28 iun 2013, 23:17:47
angieee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: nu mai mananc dupa 22:00
Date: 167cm, 51kg
Mesaje: 78
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal angieee

Citat:
Anterior postat de emoduck Vezi mesajul
Ma bucur ca ai revenit printre noi, ti-am simtit lipsa sa stii!
Sincer chiar nu cred ca esti salbatica ti-e doar putin mai greu sa-ti deschizi sufletul fata de niste straine, la urma urmei asta suntem si e in regula sa fii mai rezervata.
Eu sunt Cristina si ma bucur sa te cunosc (parca am fi la o intrunire Alcoolici Anonimi ). Emoduck e destul de simplu.. emo pentru ca asta era starea pe care am reusit s-o inving de cand m-am inscris aici si duck de la un alint.. Daca as putea acum as schimba in happyduck sau inloveduck
Cand citesc randurile legate de starea ta parca o aud pe una din cele mai bune prietene ale mele vorbind, n-o sa-ti scriu aici prin ce a trecut ea pentru ca daca intuitia nu ma inseala (si sunt aproape sigura ca nu ma inseala) te-ai regasi destul de mult in povestea ei si prefer sa-ti respect intimitatea

Buna Cristina Iti raspundeam azi, la o ora mai decenta, si s-a stricat calculatorul chiar inainte sa postez raspunsul.. oare sa fi fost un semn?
Scuze ca-ti rasp asa tarziu, dar de obicei intru destul de putin si mereu uit de ce am intrat si ce am de facut, cel mai des intru sa vad ce albume au mai aparut in speranta ca ma va motiva vreunul)
Posibil sa am o poveste asemanatoare cu a prietenei tale, mi s-a mai intamplat sa aud si povesti asemanatoare.. oricum mersi mult pentru sfaturi, chiar au fost de ajutor!!:*
Tu ce mai faci? Cum mai merge cu noul stil de viata?
Acest membru apreciaza mesajul lui angieee:
emoduck (25 aug 2013)
 

Informatii despre slabit
ajutor, calorii, corect, dieta, jurnale, mananc, sanatos, slabit, stiu


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole