forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Aniroc27 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-aniroc27-10215.html)

aniroc27 09 sep 2011 21:21:31

Jurnal Aniroc27
 
Buna, desi unele din voi stiu cate ceva despre mine, totusi am sa incep cu inceputu:
Sunt Corina, am 27 de ani, am ajuns la aproape la 80 de kg dar vreau sa scad pana la 68-65 kg. Am ajuns aici din cauza stresului si problemelor de familie,nu am avut o viatza asa simpla sau usoara, mi-am pierdut mama la varsta de 7 ani, si matusa mea (care mi-a fost ca o mama) a murit acum 5 luni de cancer dupa o lunga suferinta.
Am ajuns aici si am dat numai de fete simpatice, frumoase si cu un suflet mare, ma simt bine alaturi de voi si in fiecare dimi abia astept sa intru sa vad ce mai este nou pe aici. Va multumesc ca m-ati primit in gasca voastra, chiar am nevoie de ajutorul vostru, de suportul vostru pt ca inafara de prietenul meu nu mai mi-l ofere nimeni. >:D<>:D<>:D<

just21 09 sep 2011 21:38:52

Re: Jurnal Aniroc27
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785778)
Buna, desi unele din voi stiu cate ceva despre mine, totusi am sa incep cu inceputu:
Sunt Corina, am 27 de ani, am ajuns la aproape la 80 de kg dar vreau sa scad pana la 68-65 kg. Am ajuns aici din cauza stresului si problemelor de familie,nu am avut o viatza asa simpla sau usoara, mi-am pierdut mama la varsta de 7 ani, si matusa mea (care mi-a fost ca o mama) a murit acum 5 luni de cancer dupa o lunga suferinta.
Am ajuns aici si am dat numai de fete simpatice, frumoase si cu un suflet mare, ma simt bine alaturi de voi si in fiecare dimi abia astept sa intru sa vad ce mai este nou pe aici. Va multumesc ca m-ati primit in gasca voastra, chiar am nevoie de ajutorul vostru, de suportul vostru pt ca inafara de prietenul meu nu mai mi-l ofere nimeni. >:D<>:D<>:D<

Bine ai venit!!!>:D<Impreuna vom reusi sa scapam de kg in plus si sa fim slabutele la care visam!:-*>:D<Ai inceput Rina sau o vei incepe?

aniroc27 09 sep 2011 21:41:03

Re: Jurnal Aniroc27
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 785797)
Bine ai venit!!!>:D<Impreuna vom reusi sa scapam de kg in plus si sa fim slabutele la care visam!:-*>:D<Ai inceput Rina sau o vei incepe?

eu am inceput-o pe data de 5 sept....dar de maine sunt cuminte si nu ma mai abat de la ea

oanna14 09 sep 2011 21:47:19

Re: Jurnal Aniroc27
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785778)
Buna, desi unele din voi stiu cate ceva despre mine, totusi am sa incep cu inceputu:
Sunt Corina, am 27 de ani, am ajuns la aproape la 80 de kg dar vreau sa scad pana la 68-65 kg. Am ajuns aici din cauza stresului si problemelor de familie,nu am avut o viatza asa simpla sau usoara, mi-am pierdut mama la varsta de 7 ani, si matusa mea (care mi-a fost ca o mama) a murit acum 5 luni de cancer dupa o lunga suferinta.
Am ajuns aici si am dat numai de fete simpatice, frumoase si cu un suflet mare, ma simt bine alaturi de voi si in fiecare dimi abia astept sa intru sa vad ce mai este nou pe aici. Va multumesc ca m-ati primit in gasca voastra, chiar am nevoie de ajutorul vostru, de suportul vostru pt ca inafara de prietenul meu nu mai mi-l ofere nimeni. >:D<>:D<>:D<

Imi pare sincer rau prin ceea ce treci:( Nici nu imi pot imagina cat de greu este..Dar hai,capul sus!\m/

Nu am venit cu mana goala in casuta noua:))

http://2.bp.blogspot.com/-wa03OCfV9m...Flowers-10.jpg

aniroc27 09 sep 2011 21:50:14

Re: Jurnal Aniroc27
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 785807)
Imi pare sincer rau prin ceea ce treci:( Nici nu imi pot imagina cat de greu este..Dar hai,capul sus!\m/

Nu am venit cu mana goala in casuta noua:))

http://2.bp.blogspot.com/-wa03OCfV9m...Flowers-10.jpg

multumesc mult :-*
mi-ai intrat la suflet prin faptul ca totusi esti un copil dar in acelasi timp esti f matura sa ramai asa cum esti pt totdeauna :-* :-* >:D< >:D< >:D<

AncaGabriela 09 sep 2011 21:56:17

Re: Jurnal Aniroc27
 
Succes, Corina!!
Hai ca e posibil sa fim slabute! Te incurajez si eu:-*
Sper ca imi permiti sa intru in casuta ta:)
Anca

aniroc27 10 sep 2011 07:12:34

Re: Jurnal Aniroc27
 
Citat:

Anterior postat de AncaGabriela (Post 785816)
Succes, Corina!!
Hai ca e posibil sa fim slabute! Te incurajez si eu:-*
Sper ca imi permiti sa intru in casuta ta:)
Anca

Cum sa nu iti permit, esti bine venita oricand doresti :-*
Multumesc pt sustinere >:D<

Adina14 10 sep 2011 07:56:29

Re: Jurnal Aniroc27
 
Buna Corina si bine ai venit pe forum! >:D< Mult succes in lupta cu kg in plus!Vei reusi alaturi de slabute, ai sa vezi ;) Sa nu eziti sa le ceri sfatul chiar si daca nu este vorba despre slabit, ele tot iti vor fi alaturi >:D< Sper sa treci cu bine peste probleme si stresul sa nu iti afecteze rezultatele din urma dietei!

aniroc27 10 sep 2011 08:58:29

Re: Jurnal Aniroc27
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 785880)
Buna Corina si bine ai venit pe forum! >:D< Mult succes in lupta cu kg in plus!Vei reusi alaturi de slabute, ai sa vezi ;) Sa nu eziti sa le ceri sfatul chiar si daca nu este vorba despre slabit, ele tot iti vor fi alaturi >:D< Sper sa treci cu bine peste probleme si stresul sa nu iti afecteze rezultatele din urma dietei!

Multumesc frumos Adina :-*>:D<

alynacrystyna 10 sep 2011 09:02:09

Re: Jurnal Aniroc27
 
Citat:

Anterior postat de aniroc27 (Post 785778)
Buna, desi unele din voi stiu cate ceva despre mine, totusi am sa incep cu inceputu:
Sunt Corina, am 27 de ani, am ajuns la aproape la 80 de kg dar vreau sa scad pana la 68-65 kg. Am ajuns aici din cauza stresului si problemelor de familie,nu am avut o viatza asa simpla sau usoara, mi-am pierdut mama la varsta de 7 ani, si matusa mea (care mi-a fost ca o mama) a murit acum 5 luni de cancer dupa o lunga suferinta.
Am ajuns aici si am dat numai de fete simpatice, frumoase si cu un suflet mare, ma simt bine alaturi de voi si in fiecare dimi abia astept sa intru sa vad ce mai este nou pe aici. Va multumesc ca m-ati primit in gasca voastra, chiar am nevoie de ajutorul vostru, de suportul vostru pt ca inafara de prietenul meu nu mai mi-l ofere nimeni. >:D<>:D<>:D<

ia uite mai ...ca m-i s-au adunat rinistele aici ;)

Corina, imi pare rau pentru pierderile suferite >:D<>:D<
ajutorul si sustinerea noastra o sa le ai oricand, si nu numai in privinta dietei, aici suntem suntem ori de cate ori ai nevoie in orice >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
mi-a placut o fraza ce am auzit-o o data la tv : "nu iti spun bafta, pentru ca bafta e pentru cei infranti ...succesul este pentru invingatori" asa ca ...SUCCES scumpa mea in lupta cu kg-le si mult succes in viata :-*:-*:-*:-*

si sa nu zici ca sunt nesim ..nu am venit cu mana goala la casa noua[*42*][*130*][*58*][*132*][*129*][*floare-tie*][*1*][*54*][*56*][*128*][*24*][*sarut*][*hug*]
[*60*][*cadou*]ultimele doua le lasi pentru cina carbo :)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:49:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO