forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal annazor (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-annazor-10098.html)

annazor 24 aug 2011 18:11:41

Jurnal annazor
 
Buna slabutelor. Dupa o perioada in care v-am privit din umbra modul de slabit m-am hotarat in sfarsit sa imi fac si eu jurnal :) mai ales ca incerc sa ies dintr-o perioada nu tocmai sanatoasa deoarce am cazut prada dietelor rapide si a infometarii. Asa ca am marit numarul kcal si promit ca voi slabii sanatos. :) Sper sa fiti alaturi de mine. ;;):) Nu prea ma descurc cu jurnalul... Meniurile apar automat in jurnal zilnic ?

Georgii 24 aug 2011 18:21:10

re: Jurnal annazor
 
Citat:

Anterior postat de annazor (Post 769710)
Buna slabutelor. Dupa o perioada in care v-am privit din umbra modul de slabit m-am hotarat in sfarsit sa imi fac si eu jurnal :) mai ales ca incerc sa ies dintr-o perioada nu tocmai sanatoasa deoarce am cazut prada dietelor rapide si a infometarii. Asa ca am marit numarul kcal si promit ca voi slabii sanatos. :) Sper sa fiti alaturi de mine. ;;):) Nu prea ma descurc cu jurnalul... Meniurile apar automat in jurnal zilnic ?

Buna Ana.Spune NU infometarii...creaza-ti o alimentatie sanatoasa+sport.Ma bucur ca ai luat decizia de a slabi sanatos.
Meniurile nu apar automat aici,trebuie sa ti le salvezi,sa le dai copy-paste aici:P.

annazor 24 aug 2011 19:17:58

re: Jurnal annazor
 
Multumesc Georgii pt sustinere si pentru ajutor :).

Pumpkin 24 aug 2011 19:37:16

re: Jurnal annazor
 
Buna Anna >:D< Vad ca avem aceeasi inaltime :> Ce ti-ai propus sa faci in continuare? Tii vreo dieta anume sau numeri caloriile?

annazor 24 aug 2011 20:00:05

re: Jurnal annazor
 
Buna dovlecel >:D<. Sincer, chiar nu mai vreau alta dieta. Prefer sa numar caloriile si sa mananc cat de cat sanatos :) Si muuult sport. Plus de asta sunt foarte mofturoasa la mancare. Tu ? Felicitari pentru kg date jos si mult succes in continuare >:D< :).

Pumpkin 24 aug 2011 20:36:19

Re: Jurnal annazor
 
Mersi >:D< La fel ca si tine. Am numarat calorii si am facut sport.. nu mult ca sunt lenesa:)) :D M-am uitat pe meniurile tale si mi se pare ca mananci extreeeem de putin :| Cum vrei sa cresti nr caloriilor?

annazor 24 aug 2011 20:45:54

Re: Jurnal annazor
 
Intradevar :) Mananc foarte putin. De fapt, mancam ca de astazi mi-am bagat mintile in cap si am papat:) Deja mi se obisnuise stomacul cu foarte putina mancare si simteam ca mi se face rau azi cand am mancat:) Am grija sa mananc fiecare masa si asa cresc numarul caloriilor ;;) Nici eu nu prea fac sport, tot din cauza asta :)). Dar mai bine mai putin decat deloc, nu ?>:D<

irina27 24 aug 2011 20:56:23

Re: Jurnal annazor
 
Buna Ana!:-*
Bine ai venit pe forum,ma bucur ca ti-ai facut jurnal ca sa discutam despre planul tau de bataie.
Slava Domnului ca nu te mai infometezi..chiar nu stiu cum ai rezistat sa mananci doar atat:-o
Incearca sa nu fugi de sport,e unul dintre cele mai bune lucruri pe care le faci pt sanatatea si aspectul tau fizic.
Succes! :-*

andra_aly 24 aug 2011 20:58:57

Re: Jurnal annazor
 
Buna si bine ai venit in gasca slabutelor cu jurnal:) :D
Din prima ma iau de tine.... ti-am vazut meniurile... si m-am ingrozit:-s pai ieri ce ai mancat? :-s mai nimic... trebuie sa ai grija de sanatate, si in felul acesta nu iti faci deloc bine. nu o sa slabesti in felul acesta, te imbolnavesti de continui asa.
Ai grija de tine si asteptam raportul zilnic. pe azi inca nu ai salvat meniul?:-/

annazor 24 aug 2011 21:08:42

Re: Jurnal annazor
 
Buna Irina, buna Andra :) Sincer si eu ma bucur ca am realizat la timp la ce pericol ma expuneam si ma bucur tare ca imi sunteti alaturi >:D<. Andra, inca nu l-am salvat ca mai vreau sa fac putin sport, apoi baita si nani :) >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:10:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO