Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #11001 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 15:02:32
Dio's Avatar
Dio Dio este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt unul dintre slăbuţi!Sunt unul dintre slăbuţi!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 183cm, 82kg
Mesaje: 600
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Burta si sanii sunt legate una de alta atata timp cat nu ai silicoane. Deci atunci cand dai jos din burta, oh well, you make a baby panda cry din cauza sanilor

Ancuta, nu cred ca exista trecuta undeva reteta pentru acea recovery formula. De obicei este ceea ce se numeste Proprietary blend, adica un amestec de X ingrediente cunoscut doar de cel care il produce. Exista pastile care ajuta la consumarea carbohidratilor dupa o masa sanatoasa, se poate sa aiba asa ceva, sa mearga pe principiul bagi carbohidrati inainte sa ai energie, de restul se ocupa praful pe care il iei. Desi ma indoiesc ca e vorba de asa ceva, probabil este un amestec de termogenic (incluzand cofeina) cu creatina si proteine, eventual ceva beta alanina, combinate cu niste vitamine, arginina si carnitina . In momentul in care ai cunostintele medicale si chimice necesare, poti sa faci cam orice fel de mix. Eu unul asa ceva as pune intr-un recovery formula pentru astfel de antrenament, dar na, altii se pricep mai bine.

Sophia, dupa cum ai spus si tu, eu cred ca pentru o fata trebuie sa tai putin din carbohidrati atata timp cat obiectivul tau principal este reducerea grasimii. Nu am apucat sa vad meniul complet, m-a cam lovit din start micul dejun si nu a reusit sa ma incite suficient incat sa verific si restul de mese

Edit: Woho, 500 de mesaje!
Dio, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2730 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #11002 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 15:11:38
pamy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 41
Date: 173cm, 92.8kg
Mesaje: 3.741
Aprecieri acordate: 47
Am fost apreciat(a) de 98 ori in 74 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul

Sper sa fie ok programul, sa vad cum fac fata. Am facut eu fata la antrenamente de karake muuuult mai grele, am facut tot felul de cazaturi pe ciment, mi-am luat pumni in cap, mi-am dat cu nunchuckul peste degete si nu fac fata la un program de sport. Ar fi culmea.

Vezi si tu sa nu exagerezi, desi stretchinul si pilatesul sunt antrenamente usoare.

Lasa ca se intoarce si te gaseste in forma de zile mari. Peste 5 sapt o sa ai mult mai putine kg.
La mine asta a fost marea problema ca m-am apucat de sport la 27 de ani ma apuca panica cand imi crestea mai rau pulsul

Nu exagerez. Dupa alergat imi place mult sa fac aqua fit. Pilates+stretching in aceeasi seara sunt ok... Imi era mult mai greu cand faceam si fitness si nu apucam sa fac cat cardio as avea nevoie

Cat despre banda merg cat pot, alerg pe intervale si cand nu mai pot trec la urcat deal in pas alert pana ma calmez putin. Aseara alta ear problema ca m-am nimerit cu john la banda si el mi-a zis ca nu ma lasa sa ma dau jos dp banda pana nu fac jumatate din cat face el. Si el a facut 2000 dar eu la 750 m-am oprit. Oricum el nu facuse pana aseara mai mult de 1500 niciodata. El alearga cu 11 km/h la inclinatie maxima (15%).

Asta seara pilates si aqua
  #11003 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 15:13:37
madaEM's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

buna anca..
felicitari ca teai apucat de insanitysi eu vroiam sa ma apuc dar nu il pot copiaam sa il copii cand ma duc acum acasasi am sa il fac dupa sesiune
uff am avut pb si cu maseaua..si cu un picior...si cu o alergie care a tinut vreo saptamana si cv
vai mor de nervi cu netu meu...abia abia reusesc sa intru
tin sa te anunt ca azi e a2a zi de SB faza 1...sper sa scap de colacelu astaca parca e asa mare....nus dcce am mancat gresit..ce am facut nus...defapt stiu ce nu am facut...sportdar sunt de un timp asa balonata
imi place planul tau de sporteu vreau sa ma tin de alergat ...sii de pilates...cat pot de mult...ca in 3 saptamani imi iau zboru
o zi buna
__________________
AI GRIJA E DOAR MINTEA TA! O POTI SCHIMBA CAND VREI TU!”
  #11004 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 15:19:12
madaEM's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

da din pacate burta si sanii sunt legate
eu am purtat discutii foarte serioase cu mama in ultimul timp legate de un transplantdar oricum trebuie sa ma astept...ca nu am sponsor deocamdataca daca as avea ar fi alta discutie
__________________
AI GRIJA E DOAR MINTEA TA! O POTI SCHIMBA CAND VREI TU!”
  #11005 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 15:22:58
Dio's Avatar
Dio Dio este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt unul dintre slăbuţi!Sunt unul dintre slăbuţi!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 183cm, 82kg
Mesaje: 600
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Offf, mi-ai oferit ocazia sa fiu rautacios, si nu am de gand sa o ratez. NOOO WAAAAYYYY!

Treaba merge altfel. Sponsor fara sani mai greu. E invers treaba. Iei credit. Pui sani. Gasesti sponsor cu ajutorul lor. Rambursezi credit. Iei masina si casa fara credit. Profit!

PS: comentariile legate de misoginism sunt inutile, glumesc.

EDIT: MadaEM - impresionant progresul din poza "cum am fost" si "cum sunt", felicitari
Dio, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2730 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #11006 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 15:53:36
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de madaEM Vezi mesajul
da din pacate burta si sanii sunt legate
eu am purtat discutii foarte serioase cu mama in ultimul timp legate de un transplantdar oricum trebuie sa ma astept...ca nu am sponsor deocamdataca daca as avea ar fi alta discutie
Sunt chiar asa de importanti sanii mari?
Ma gandesc ca odata ce ti-au pus silicoane nu ai numai avantaje.
Nu sunt ca cei naturali ..mai ales la atingere..iti mai raman si cicatrcile alea sub ei..si poate cand o sa ai copii nu vei purta alapta..
Ma rog .. e numai parerea mea
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



  #11007 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 16:02:52
Dio's Avatar
Dio Dio este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt unul dintre slăbuţi!Sunt unul dintre slăbuţi!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 183cm, 82kg
Mesaje: 600
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Cu putine informatii despre psihologia masculina ai putea sa tragi concluzii singura pentru prima intrebare. In plus uneori silicoanele sunt mai placute la atingere decat unii sani iar cicatricile de sub sani sunt istorie in majoritatea cazurilor (metode de recuperare, incizii alternative, etc.) Implantul se pune sub muschi si sub glanda mamara, deci nu cred ca influenteaza alaptarea. Totusi, nu sunt de trecut cu vederea toate posibilele probleme medicale care pot sa apara in urma unei interventii de acest gen.

Si cat vorbiti voi de astfel de probleme lumesti, eu ma confrunt cu cea mai serioasa febra musculara din ultimul an. Cred ca o luna de acum incolo dupa antrenamentul de picioare o sa iau o aspirina. Astazi la munca m-am gandit ca e o idee buna sa urc cele 12 etaje pe jos sa imi incalzesc muschii de la picioare. Nu a ajutat la nimic
Dio, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2730 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #11008 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 16:36:02
madaEM's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Sunt chiar asa de importanti sanii mari?
Ma gandesc ca odata ce ti-au pus silicoane nu ai numai avantaje.
Nu sunt ca cei naturali ..mai ales la atingere..iti mai raman si cicatrcile alea sub ei..si poate cand o sa ai copii nu vei purta alapta..
Ma rog .. e numai parerea mea
alexik eu nu vb de sani mari...eu vb de sani
credema ca nu exagerez cand spun ca am ramas fara ...ca sa nu mai vb ca nu ma avantajjeaza deloc forma...si faptu ca din prostie nu am purtat bustiera cat anm facut sport...ca nu am facut exarcitii pt piept in timpul procesului de slabire
cum zicea si mihai sunt multe intervenitii acum care nu iti raman cicatrici...de alaptat eu stiam ca poti alapta..
euu daca mias pune ar fi numai pt mine...asa ca putin ma intereseaza ca simte cel de lannga mine cand ma atingeoricum cred ca mai multa placere fata de ce simte acum si in primu rand nu mi ias face deloc mari
Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Offf, mi-ai oferit ocazia sa fiu rautacios, si nu am de gand sa o ratez. NOOO WAAAAYYYY!

Treaba merge altfel. Sponsor fara sani mai greu. E invers treaba. Iei credit. Pui sani. Gasesti sponsor cu ajutorul lor. Rambursezi credit. Iei masina si casa fara credit. Profit!

PS: comentariile legate de misoginism sunt inutile, glumesc.

EDIT: MadaEM - impresionant progresul din poza "cum am fost" si "cum sunt", felicitari
asa mihai fii rau
eu cand am zis sponsor mam referit la tata si mama..ca stiu ca asa merge treaba..prima data sanii si apoi sponsorul pt restuinsa mie miar mai trebuie si o operatie de alungire a picioarelor ca sa gasesc vreun sponsor(un aalt lucra care nu imi place la mn...inaltimea)
glumesc bn inteles...nu vreau sa ajung niciodata sa am vreun sponsor in sensul pe care il stim totimi se pare tot un fel de prostitutie sincerca si cum te plateste in rate...odata ce stai cu el..nu il suporti dar pt banii faci orice

ms sper ca odata voi ajunge sa arat cum imi dorescinca mai trebuie sa ma educ


il legatura cu febra musculara nu prea ai ce face...decat aspirina...si o baia calda..cum tia recomandat si anca...si eu mai stiam cv parca de aspirina pusa in cada parca




vaiii mai am un pic si arunc cheita de la net pe geam...sau o dau de mancare papagalului...ca si asa am uitat sa ii cumpar
__________________
AI GRIJA E DOAR MINTEA TA! O POTI SCHIMBA CAND VREI TU!”
  #11009 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 16:45:02
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Am incercat si eu insanity o saptamana dar au inceput sa mi se vada muchi la gambe si-am renuntat..eu pentru burta fac hip hob abs.. eu una dupa cate zile am facut (6) vad ceva ..parca s-a mai dus putin si de pe lateral si din fata.
Pentru fund bombat nu sunt exercitii speciale? adica am vazut pe mai multi cu abdomen plan si fund bombat chiar am si o colega( GOD , tipa chiar arata perfect sani mari de la natura + talie subtire + abdomen plat+ fund bombat +picioare subtiri+ inaltime 1.70 si ceva + fata frumoasa + ca mananca si sandvishuri uneori ..nah nu tine dieta,..)
Si eu as vrea sa dau burta + soldurile jos fara sa dau de la sanii.da nu prea cred ca se poate asta..
Nu imi e frica de muschi, ba chiar as vrea sa se vada mai mult.

Ba sunt ex si pt fundul bomdat. Ideea e ca eu una de acolo dau jos, chiar daca de la natura fundul meu e rotund. Si cu mama exercitiului n-o sa fie mare.

Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Burta si sanii sunt legate una de alta atata timp cat nu ai silicoane. Deci atunci cand dai jos din burta, oh well, you make a baby panda cry din cauza sanilor

Ancuta, nu cred ca exista trecuta undeva reteta pentru acea recovery formula. De obicei este ceea ce se numeste Proprietary blend, adica un amestec de X ingrediente cunoscut doar de cel care il produce. Exista pastile care ajuta la consumarea carbohidratilor dupa o masa sanatoasa, se poate sa aiba asa ceva, sa mearga pe principiul bagi carbohidrati inainte sa ai energie, de restul se ocupa praful pe care il iei. Desi ma indoiesc ca e vorba de asa ceva, probabil este un amestec de termogenic (incluzand cofeina) cu creatina si proteine, eventual ceva beta alanina, combinate cu niste vitamine, arginina si carnitina . In momentul in care ai cunostintele medicale si chimice necesare, poti sa faci cam orice fel de mix. Eu unul asa ceva as pune intr-un recovery formula pentru astfel de antrenament, dar na, altii se pricep mai bine.

Sophia, dupa cum ai spus si tu, eu cred ca pentru o fata trebuie sa tai putin din carbohidrati atata timp cat obiectivul tau principal este reducerea grasimii. Nu am apucat sa vad meniul complet, m-a cam lovit din start micul dejun si nu a reusit sa ma incite suficient incat sa verific si restul de mese

Edit: Woho, 500 de mesaje!
Aha. Dar ma gandeam ca stii tu vreo reteta.

Felicitari!

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
La mine asta a fost marea problema ca m-am apucat de sport la 27 de ani ma apuca panica cand imi crestea mai rau pulsul

Nu exagerez. Dupa alergat imi place mult sa fac aqua fit. Pilates+stretching in aceeasi seara sunt ok... Imi era mult mai greu cand faceam si fitness si nu apucam sa fac cat cardio as avea nevoie

Cat despre banda merg cat pot, alerg pe intervale si cand nu mai pot trec la urcat deal in pas alert pana ma calmez putin. Aseara alta ear problema ca m-am nimerit cu john la banda si el mi-a zis ca nu ma lasa sa ma dau jos dp banda pana nu fac jumatate din cat face el. Si el a facut 2000 dar eu la 750 m-am oprit. Oricum el nu facuse pana aseara mai mult de 1500 niciodata. El alearga cu 11 km/h la inclinatie maxima (15%).

Asta seara pilates si aqua
Ai ars ceva kcal, de sotul tau nu mai zic, are suuuper rezistenta.

Citat:
Anterior postat de madaEM Vezi mesajul
buna anca..
felicitari ca teai apucat de insanitysi eu vroiam sa ma apuc dar nu il pot copiaam sa il copii cand ma duc acum acasasi am sa il fac dupa sesiune
uff am avut pb si cu maseaua..si cu un picior...si cu o alergie care a tinut vreo saptamana si cv
vai mor de nervi cu netu meu...abia abia reusesc sa intru
tin sa te anunt ca azi e a2a zi de SB faza 1...sper sa scap de colacelu astaca parca e asa mare....nus dcce am mancat gresit..ce am facut nus...defapt stiu ce nu am facut...sportdar sunt de un timp asa balonata
imi place planul tau de sporteu vreau sa ma tin de alergat ...sii de pilates...cat pot de mult...ca in 3 saptamani imi iau zboru
o zi buna
Salut! Imi pare rau ca ai avut probleme, sper insa ca ai scapat definitiv de ele.

Nu cred ca Insanity e cel mai minunat program, adica se poate face si la sala ce face si Shaun acolo, insa am zis sa fac si ceva acasa. Sa vedem ce va iesi. Nu garantez ca ma tin pana la capat, insa e ceva nou.

Citat:
Anterior postat de madaEM Vezi mesajul
da din pacate burta si sanii sunt legate
eu am purtat discutii foarte serioase cu mama in ultimul timp legate de un transplantdar oricum trebuie sa ma astept...ca nu am sponsor deocamdataca daca as avea ar fi alta discutie
Si eu am incercat la ai mei si nimic... Iar iubi nu vrea sa auda.

Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Offf, mi-ai oferit ocazia sa fiu rautacios, si nu am de gand sa o ratez. NOOO WAAAAYYYY!

Treaba merge altfel. Sponsor fara sani mai greu. E invers treaba. Iei credit. Pui sani. Gasesti sponsor cu ajutorul lor. Rambursezi credit. Iei masina si casa fara credit. Profit!

PS: comentariile legate de misoginism sunt inutile, glumesc.

EDIT: MadaEM - impresionant progresul din poza "cum am fost" si "cum sunt", felicitari
Bine, bine, dar daca n-ai salariu ce faci?

Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Si cat vorbiti voi de astfel de probleme lumesti, eu ma confrunt cu cea mai serioasa febra musculara din ultimul an. Cred ca o luna de acum incolo dupa antrenamentul de picioare o sa iau o aspirina. Astazi la munca m-am gandit ca e o idee buna sa urc cele 12 etaje pe jos sa imi incalzesc muschii de la picioare. Nu a ajutat la nimic
Nasol...
  #11010 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 18:02:30
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


Nu imi e frica de muschi, ba chiar as vrea sa se vada mai mult.

Ba sunt ex si pt fundul bomdat. Ideea e ca eu una de acolo dau jos, chiar daca de la natura fundul meu e rotund. Si cu mama exercitiului n-o sa fie mare.

Poate tu ai picioarele subtiri si esti si mai inalta nah..
Atunci succes cu insanity!

Citat:
Anterior postat de madaEM Vezi mesajul
alexik eu nu vb de sani mari...eu vb de sani
credema ca nu exagerez cand spun ca am ramas fara ...ca sa nu mai vb ca nu ma avantajjeaza deloc forma...si faptu ca din prostie nu am purtat bustiera cat anm facut sport...ca nu am facut exarcitii pt piept in timpul procesului de slabire
cum zicea si mihai sunt multe intervenitii acum care nu iti raman cicatrici...de alaptat eu stiam ca poti alapta..
euu daca mias pune ar fi numai pt mine...asa ca putin ma intereseaza ca simte cel de lannga mine cand ma atingeoricum cred ca mai multa placere fata de ce simte acum si in primu rand nu mi ias face deloc mari


insa mie miar mai trebuie si o operatie de alungire a picioarelor ca sa gasesc vreun sponsor(un aalt lucra care nu imi place la mn...inaltimea)

Pai nu faceai cu sutien in loc de bustiera?Eu am zis ce stiam..poate numai in unele cazuri nu poti alapta...oricum inteleg de ce nu-ti prea place acum.. eu din cauza asta nu prea am vrut sa incep sa slabesc..ca automat se duc si sanii..eu inca sper sa nu se duca de tot ai mei..ca am impresia ca-s mai mici decat ii aveai tu
Ti-au scazut asa de tare?

Si eu as vrea sa existe pt alungirea picioarelor..eu sunt mai mica ca tine si numai cresc de acum.. s-a terminat cu cresterea
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



 

Informatii despre slabit
dorum, jurnal, jurnal slabit, slabire, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport Slabuta Judetul Ilfov-Bucuresti 8 26 dec 2013 18:38:53
Echipamente sport pentru casa Slabuta Aparate/Echipament 35 30 iul 2012 17:30:52
Barbatul ideal - cum este el? Slabuta Despre noi, ... femeile 7 12 oct 2010 12:16:21
Un jurnal...pentru schimbare! break_away Arhiva jurnale slabit 7 26 iul 2009 20:49:20
Jurnal Iubimic- Drumul meu spre corpul dorit Iubimic Arhiva jurnale slabit 22 25 iun 2009 09:29:42

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole