forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal bebi (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-bebi-8823.html)

bebi 08 apr 2011 21:08:24

Jurnal bebi
 
Buna tuturor!Numele meu este Alexandra am 19 ani si 85.5 kg in prezent:PPovestea mea incepe din copilarie eram un copil foarte slab si mama mea gandinduse ca imi face un bine m-a indopat cu calciu vitamine. In liceu ajungand la 80 de kilograme apoi brusc am slabit 10 kilograme si ajunsesem la 70Venind la facultate m-am ingrasat vazand cu ochi ajungand la 94 de kilograme acela a fost momentu cand am zis STOP nu se mai poate aja trebuie sa fac cevaPana acum am reusit sa dau jos 8.5kilograme si sunt foarte multumita

feelix 08 apr 2011 21:17:02

Re: Jurnal bebi
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 614134)
Buna tuturor!Numele meu este Alexandra am 19 ani si 85.5 kg in prezent:PPovestea mea incepe din copilarie eram un copil foarte slab si mama mea gandinduse ca imi face un bine m-a indopat cu calciu vitamine. In liceu ajungand la 80 de kilograme apoi brusc am slabit 10 kilograme si ajunsesem la 70Venind la facultate m-am ingrasat vazand cu ochi ajungand la 94 de kilograme acela a fost momentu cand am zis STOP nu se mai poate aja trebuie sa fac cevaPana acum am reusit sa dau jos 8.5kilograme si sunt foarte multumita

Bine ai venit Alexandra!>:D<
Spor la slabit si VOINTA multa !

bebi 08 apr 2011 21:31:16

Re: Jurnal bebi
 
Buna feelix si ms mult aceleasi lucruri iti doresc si eu si as mai adauga si rabdare:P:*

feelix 08 apr 2011 21:43:01

Re: Jurnal bebi
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 614197)
Buna feelix si ms mult aceleasi lucruri iti doresc si eu si as mai adauga si rabdare:P:*

Numele meu este " rabdare":));).
De anul trecut pana acum am slabit 20kg.

bebi 08 apr 2011 21:48:05

Re: Jurnal bebi
 
Bravo felicitari!Si sa ajungi acolo unde ti-ai propus vad ca mai ai foarte putin.Mult a fost putin ti-a mai ramas:P:P

feelix 08 apr 2011 21:57:07

Re: Jurnal bebi
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 614237)
Bravo felicitari!Si sa ajungi acolo unde ti-ai propus vad ca mai ai foarte putin.Mult a fost putin ti-a mai ramas:P:P

Da, asa e .
Eu iti spun noapte buna !>:D<
Merg cu copiii la nani . Am o fetita de 4 ani jumatate si un baietel de 1 an si 9 luni.

bebi 08 apr 2011 22:02:24

Re: Jurnal bebi
 
Ok Noapte buna felix!Si sa ne auzim de bine.Sa iti traiasca ingerasi si sa te bucuri de ei:*

CrisetenO 08 apr 2011 22:27:01

Re: Jurnal bebi
 
Salut bebi!

Felicitari pentru ca ti-ai facut jurnalul si abia astept sa vad cum iti merge dieta. Vad ca tii hipocalorica. La ce nivel caloric ajungi in fiecare zi? Ce fel de sport faci? La varsta ta nu e bine sa te infometezi: esti foarte tanara si la dieta prea hipocalorica slabesti f.f. repede si incepe sa atarne pielea peste tot.

Te invit sa ne arati ce mananci, cum arata programul tau zilnic, ce iti place sa faci, la ce facultate dai... etc. Te pup dulce,

Cristina

bebi 09 apr 2011 07:23:17

Re: Jurnal bebi
 
Buna cristen.Mananc in jur de 1200 cateodata putin pesteSport pana de curand am facut acasa in jur de 30 de minute pe zi si acum ma duc la sala de 2 ori pe saptamana deocamdataSunt la facultatea de psihologie:*:*si te mai astept la mine in casuta

bebi 09 apr 2011 10:56:04

Re: Jurnal bebi
 
Dear diary!Sunt fericita ca zilele ce au trecut nu m-am mai catarit zilnic cum faceam odata Si recunosc ca astept cu nerabdare ziua de cantar si imi aduce o stare de bine.Mai sunt 3 zile pana ma intalnesc cu dl c sper sa imi zambeasca sa arate ceva pe minus:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:56:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO