forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Bia11 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-bia11-9822.html)

Bia11 26 iul 2011 16:17:38

Jurnal Bia11
 
Buna fetelor>:D<!Eu sunt noua pe aici,dar sunt foarte incantata ca am dat de acest site:x...sunt sigura ca 80% dintre persoanele ce nu au o greutate normala,au fost jignite,in special fetele (adolescentele),dar nu numai,dintre aceste fete fac parte si eu:(...iar pana la urma sa sfarsit cam urat pentru mine,din cauza rautatilor care mi-au fost adresate!Un sfat,pe care l-am primit si eu de la multe persoane: asculta-ti inima nu vorbele altor persoane!>:D<

Pumpkin 26 iul 2011 16:28:33

re: Jurnal Bia11
 
Toate am fost jignite intr-un fel sau altul, constient sau nu de alte persoane. De multe ori insa jignirile lor mi-au deschis ochii si m-au motivat sa slabesc, numai ca sa le dau peste nas acestor persoane. :) >:D< Trebuie sa fim puternice si sa nu punem totul la suflet, pt ca tot noua ne facem rau..

Bia11 26 iul 2011 16:39:02

Re: Jurnal Bia11
 
Da ai dreptate!Dar uneori suntem jignite cu intentie din pacate:( multe fete sunt foarte sensibile,iar o vorba urata te poate marca pe o viata:(

Luli 26 iul 2011 16:43:21

Re: Jurnal Bia11
 
Citat:

Anterior postat de Bia11 (Post 737039)
Buna fetelor>:D<!Eu sunt noua pe aici,dar sunt foarte incantata ca am dat de acest site:x...sunt sigura ca 80% dintre persoanele ce nu au o greutate normala,au fost jignite,in special fetele (adolescentele),dar nu numai,dintre aceste fete fac parte si eu:(...iar pana la urma sa sfarsit cam urat pentru mine,din cauza rautatilor care mi-au fost adresate!Un sfat,pe care l-am primit si eu de la multe persoane: asculta-ti inima nu vorbele altor persoane!>:D<

Si eu am fost jignita de foarte mica de multe persoane, si dupa ani de suferinta nu am ajuns decat la cocluzia ca persoanele care "rad" de tine nu sunt decat niste persoane fizice, atat, nu isi dezvolta interiorul. Pe cand noi "grasunele" ne dezvoltam interior iar apoi exterior. Descoperim slabuta din noi. La asa personalitate si inima nu se cade asa caroserie nu? ;))

Bia11 26 iul 2011 16:48:55

Re: Jurnal Bia11
 
:) si eu am ajuns la concluzia asta dar dupa mult timp,dupa ce m-am gandit foarte bine ce conteaza mai mult pentru mine>:D<

Pumpkin 26 iul 2011 16:58:27

Re: Jurnal Bia11
 
Vad ca ti-ai setat deja targetul.. te-ai hotarat la un plan de atac? >:D<

Bia11 26 iul 2011 17:26:58

Re: Jurnal Bia11
 
Pai stiu ca nu e bine ce fac,dar o sa fac asa cum am facut acum 2 ani:(...atunci am slabit aproape 20 kg, dar analizele n-au avut rezultate prea bune:(

Luli 26 iul 2011 17:29:29

Re: Jurnal Bia11
 
Citat:

Anterior postat de Bia11 (Post 737144)
Pai stiu ca nu e bine ce fac,dar o sa fac asa cum am facut acum 2 ani:(...atunci am slabit aproape 20 kg, dar analizele n-au avut rezultate prea bune:(

Si cum ai facut acum 2 ani?

Pumpkin 26 iul 2011 17:31:36

Re: Jurnal Bia11
 
Ce anume ai facut? Ca nu vad nicaieri scris :-s Sper ca nu vrei sa te infometezi...

Bia11 26 iul 2011 17:37:12

Re: Jurnal Bia11
 
Nu stiu daca e vorba de infometare,pentru ca mie nu mi-a fost foame deloc,ma simteam mult mai bine,avea mult mai multa energie!Vrei sa-ti scriu dieta?:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:42:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO