forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Bianca 14 - Curand o slabuta:) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-bianca-14-curand-slabuta-11875.html)

Bianca 14 11 sep 2012 12:18:01

Jurnal Bianca 14 - Curand o slabuta:)
 
Eu sunt Bianca,am doar 14 anisori:D uneori pare putin uneori deajuns.Motivul pentru care am intrat aici si pentru care am spus stop kilogramelor a fost prima data curiozitatea.Fiind o plinuta de mica niciodata nu m-am vazut cum mi-ar sta slabuta.Acum am inceput de ceva timp sa elimin kilogram cu kilogram.Mai am nu foarte mult dar cu sustinere voi ajunge si mai repede unde mi-am dorit.:)

supermire83 11 sep 2012 12:22:45

Re: Curand o slabuta:)
 
Citat:

Anterior postat de Bianca 14 (Post 1128469)
Eu sunt Bianca,am doar 14 anisori:D uneori pare putin uneori deajuns.Motivul pentru care am intrat aici si pentru care am spus stop kilogramelor a fost prima data curiozitatea.Fiind o plinuta de mica niciodata nu m-am vazut cum mi-ar sta slabuta.Acum am inceput de ceva timp sa elimin kilogram cu kilogram.Mai am nu foarte mult dar cu sustinere voi ajunge si mai repede unde mi-am dorit.:)

Bine ai venit !>:D<
Felicitari pentru kg pierdute pana acum si multa bafta in continuare >:D<

Bianca 14 11 sep 2012 12:25:28

Re: Curand o slabuta:)
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1128473)
Bine ai venit !>:D<
Felicitari pentru kg pierdute pana acum si multa bafta in continuare >:D<

Merci:)>:D<

Bianca 14 11 sep 2012 12:42:04

Re: Jurnal Bianca 14 - Curand o slabuta:)
 
Azi am dat-o putin in bara dar o sa ma redresez facand mai mult sport.:)

Elena19 11 sep 2012 12:57:13

Re: Jurnal Bianca 14 - Curand o slabuta:)
 
Citat:

Anterior postat de Bianca 14 (Post 1128469)
Eu sunt Bianca,am doar 14 anisori:D uneori pare putin uneori deajuns.Motivul pentru care am intrat aici si pentru care am spus stop kilogramelor a fost prima data curiozitatea.Fiind o plinuta de mica niciodata nu m-am vazut cum mi-ar sta slabuta.Acum am inceput de ceva timp sa elimin kilogram cu kilogram.Mai am nu foarte mult dar cu sustinere voi ajunge si mai repede unde mi-am dorit.:)

Buna Bianca! Bine ai venit! >:D<

Mi-a placut subiectul anterior deschis de tine,cu motivele pentru care dorim sa slabim. Micuta cu idei mari :)

E foarte bine ca ai ales de la varsta asta sa-ti schimbi stilul de viata,sa faci sport si sa arati bine,o decizie mai buna nu se putea ;;)

Mult succes,sa-ti atingi scopul,sa ajungi acolo unde iti doresti si sa ne tii la curent,sustinere vei gasi pe deplin >:D<
Daca vreodata calci putin stramb,cum ai scris in celalalt coment,putin sport si totul se rezolva.Si eu am calcat pe bec ieri si m-a salvat sportul,avem mare noroc cu el :) si cu netul.. Sunt atatea filmulele pe internet incat iti poti face sala de aerobic acasa :D.

Bianca 14 11 sep 2012 13:04:03

Re: Jurnal Bianca 14 - Curand o slabuta:)
 
Merci :)>:D<Subiectul de ieri a fost mutat in alta "sectiune" acum face parte din alt subiect din pacate sau din fericire.Asa ca am decis sa deschid unul personal:)

andra_aly 11 sep 2012 13:54:47

Re: Jurnal Bianca 14 - Curand o slabuta:)
 
Buna Bianca si bine ai venit printre noi:)
Ma bucur sa vad ca sunt si fete de varsta ta cu , capul pe umeri ce adopta un stil de viata sanatos>:D<
Poate ne dai mai multe detalii despre tine:)
Ti dieta? sport faci? :)

ps: subiectul de ieri este mutat la motivatie, pentru ca nu era un jurnal.:)
dar e tot un subiect de tine, deci e ok:)
Mult succes in ceea ce ti-ai propus:)

Bianca 14 11 sep 2012 14:15:03

Re: Jurnal Bianca 14 - Curand o slabuta:)
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 1128512)
Buna Bianca si bine ai venit printre noi:)
Ma bucur sa vad ca sunt si fete de varsta ta cu , capul pe umeri ce adopta un stil de viata sanatos>:D<
Poate ne dai mai multe detalii despre tine:)
Ti dieta? sport faci? :)

ps: subiectul de ieri este mutat la motivatie, pentru ca nu era un jurnal.:)
dar e tot un subiect de tine, deci e ok:)
Mult succes in ceea ce ti-ai propus:)

Merci:)Chiar ma simt foarte bine printre voi.>:D<Am vazut aici slabute de toate varstele si ma bucur.Bineinteles ca nu sunt cea mai mica de pe site(banuiesc).Ma multe detalii.....:-?intrebati si veti afla:)

andra_aly 11 sep 2012 14:20:35

Re: Jurnal Bianca 14 - Curand o slabuta:)
 
Citat:

Anterior postat de Bianca 14 (Post 1128528)
Merci:)Chiar ma simt foarte bine printre voi.>:D<Am vazut aici slabute de toate varstele si ma bucur.Bineinteles ca nu sunt cea mai mica de pe site(banuiesc).Ma multe detalii.....:-?intrebati si veti afla:)

Aici nu exista varsta, suntem toate pe acelasi plan:)
Toate vrem acelasi lucru, sa aratam bine, sa scapam de kg nedorite intr-un mod sanatos:)
Ziceam ca la varsta ta esti cu capul pe umeri, pentru ca sunt fete care cred ca minunile exista si tin fel si fel de diete care le fac rau:(
Deci te felicit pentru asta.
Pai te-am intrebat ce dieta ti? cum ai de gand sa scapi de kg care te supara? ai pozici cu tine?
Sport faci?

Bianca 14 11 sep 2012 14:26:33

Re: Jurnal Bianca 14 - Curand o slabuta:)
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 1128531)

Aici nu exista varsta, suntem toate pe acelasi plan:)
Toate vrem acelasi lucru, sa aratam bine, sa scapam de kg nedorite intr-un mod sanatos:)
Ziceam ca la varsta ta esti cu capul pe umeri, pentru ca sunt fete care cred ca minunile exista si tin fel si fel de diete care le fac rau:(
Deci te felicit pentru asta.
Pai te-am intrebat ce dieta ti? cum ai de gand sa scapi de kg care te supara? ai pozici cu tine?
Sport faci?

Pana acum vreo 3 saptamani am tinut o dieta hipocalorica.Acum am luat-o mai usor.Fac si mai mult sport.Fac spinning o ora jumate si ma plimb 2 ore in fiecare zi si mai fac 50 de abdomene.Doar atat pana acum.Dar cred ca o sa intensific antrenamentul.


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:48:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO