forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala" (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-bst-obeza-viitoare-fotomodeala-11138.html)

bst 23 feb 2012 09:34:57

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 951471)
Hei!

Bine te-ai "reapucat" de dieta! De data asta sigur o sa reusesti. Imi place cum gandesti, exact ca Bilic: "de toate dar cu masura".
Si eu anu asta m-am apucat a nu stiu cata oara dar de data asta chiar o sa merg pana la capat. Si de o trebui sa tin dieta un an tot nu ma las :D
Las ca le venim noi de hac sunculitelor >:) Pai, pana cand? A venit timpul sa le aratam cine e sefa :D
Mult succes!

Bine-ai venit la mine in vizita!;;)>:D<
DAAA! Vom reusi, sunt sigura! Si eu am de gand sa tin dieta toata viata daca trebuie. Am ajuns la concluzia ca e mai bine sa lupti cu morile de vant, decat sa te dai batut si sa te complaci cu infrangerea..:)
Mult succes si tie, te mai astept pe la mine:-*

bst 23 feb 2012 09:42:51

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Offff, sunt cu "musafirii" pe cap... as vrea sa fac putin tae bo cardio azi, dar mi-e frica sa nu fac mai mult rau decat bine :-s
Sa vedem cum ma voi simti pe la amiaza...

sandra24 23 feb 2012 11:33:14

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 951704)
Offff, sunt cu "musafirii" pe cap... as vrea sa fac putin tae bo cardio azi, dar mi-e frica sa nu fac mai mult rau decat bine :-s
Sa vedem cum ma voi simti pe la amiaza...

eu fac sport si in perioada aceea:P,iau o pastiluta daca ma doare rau burta si folosesc tampoane interne ca sa ma pot zbengui in voie la tae bo:)

bst 23 feb 2012 12:31:27

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 951900)
eu fac sport si in perioada aceea:P,iau o pastiluta daca ma doare rau burta si folosesc tampoane interne ca sa ma pot zbengui in voie la tae bo:)

Mie nu mi-e de durere, doar ca e prima zi si e cam abundent..:D si n-am nici tampoane interne.
Cred ca o sa spun "pas" azi sportului, oricum am facut saptamana asta in 2 zile, si cu siguranta voi reusi sa mai fac putin in wk- si in acest fel targetul meu de sport de 3 ori/sapt va fi atins ;;)

sandra24 23 feb 2012 13:46:18

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
asa..sa nu te lasi pe tanjeala...eu am aspirat,praf,curatenie baie,si mai tarziu,fac si sport:D..nu o mai las pe mama sa faca nimic in casa:))..cand e libera adika,k eu momentan stau akasa si tre' sa ma misc k altfel fac fundu'mare:))

bst 23 feb 2012 13:54:31

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 952067)
asa..sa nu te lasi pe tanjeala...eu am aspirat,praf,curatenie baie,si mai tarziu,fac si sport:D..nu o mai las pe mama sa faca nimic in casa:))..cand e libera adika,k eu momentan stau akasa si tre' sa ma misc k altfel fac fundu'mare:))

Macar o faci pe mama fericita cu dieta ta:))

Eu azi am program de tocit, ca maine e examenul. Dar acum ma gandeam ca deseara as putea sa fac o plimbarica, ma mai relaxez si fac si putina miscare.

Chriselle 23 feb 2012 14:59:02

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 952079)
Eu azi am program de tocit, ca maine e examenul. Dar acum ma gandeam ca deseara as putea sa fac o plimbarica, ma mai relaxez si fac si putina miscare.

Ce examen ai? La ce esti studenta?

bst 23 feb 2012 15:07:54

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 952167)
Ce examen ai? La ce esti studenta?

Sunt studenta la Psihologie. Examenul de maine e la psihologia muncii si personalului; materia chiar foarte frumoasa..daca nu mi-ar fi mie lene sa invat :D

Chriselle 23 feb 2012 15:09:32

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 952184)
Sunt studenta la Psihologie. Examenul de maine e la psihologia muncii si personalului; materia chiar foarte frumoasa..daca nu mi-ar fi mie lene sa invat :D

Psihologie... fain. Deci trebuie sa am grija ce spun :P ca nu se stie cu ce ma dau de gol :))

bst 23 feb 2012 15:14:11

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 952186)
Psihologie... fain. Deci trebuie sa am grija ce spun :P ca nu se stie cu ce ma dau de gol :))

:)) Eh, ai vrea tu sa te analizez aici pe gratis...tinand cont ca o sedinta de consiliere/psihoterapie costa undeva la 50 de lei b-)


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:50:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO