forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal CAlexandra (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-calexandra-7886.html)

calexandra 26 ian 2011 14:44:25

Jurnal CAlexandra
 
Salutare,

Am intrat din intamplare aicia(pe site).....incep sa dezvalui una alta......incepe sa imi placa.....sunt si eu o viitoare slabuta(cel putin asa sper)....asta imi doresc.
M-am saturat de cum arat .....vreau si eu sa fiu slabuta........
Am avut mai multe tentative...unele au reusit alte nu......
Sper de data asta sa imi iasa si sa reusesc si sa ma mentin........

calexandra 26 ian 2011 15:13:31

Re: Jurnal CAlexandra
 
Mai tarziu o sa ma cantaresc.....(acuma sunt la serviciu)
Meniul de astazi:
-h 7:30- 2oua fierte
-h 10:00- o portocala
-h 12:30- 75g piept de pui la gratar+o bucatzica de 20g de branza soia+salata verde
-h 15:30- portocala

si pe mai tarziu inca nu stiu......
.....a era sa uit 2 l de apa.......

de maine vreau sa incep dieta...sper sa reusesc

calexandra 27 ian 2011 09:57:33

Re: Jurnal CAlexandra
 
incep de la 61 de kg......
aseara am papat un cana de lapte dulce.....cred ca era 21 si ceva
stiu ca de astazi am zis ca incep dieta, dar nu reusesc .........
astazi fac lista de cumparaturi si de maine incepe schimbarea
am decis sa tin dieta SB....

hai ca poti(asta era pt mine pt incurajare):)

bebelusha 27 ian 2011 14:32:54

Re: Jurnal CAlexandra
 
hai ca poti..asta e de la mine pentru tine...felicitari pentru decizia sanatoasa si demna de admirat pe care ai luato..tin pumnii si cu spor inainte la dieta si sport.. :)...suntem langa tine ;)

calexandra 28 ian 2011 09:07:56

Re: Jurnal CAlexandra
 
multumesc frumos.....
sa stiu ca cineva ma sustine e foarte important pt mine....

calexandra 30 ian 2011 10:03:29

Re: Jurnal CAlexandra
 
am inceput sa imi notez meniul in calendar,asa ca nu o sa notez si aicia....
ma gandesc ca maine o sa plec din localitate....si incercc sa imi fac un meniu de astazi pentru a gati de acasa...dar nu prea stiu ce....daca cineva ma poate ajuta...astept propuneri...

calexandra 01 feb 2011 12:18:54

Re: Jurnal CAlexandra
 
ieri am comis o.....m am abautu de la regim.....din cauza ca am fost tot pe drumuri.....
astazi continuu...astept ziua de joi cand se face o sapt de cand tin SB... o sa ma cantaresc....si masor....sper sa observ cate ceva...desi o sa fiu cu "musafiri"

calexandra 03 feb 2011 11:57:42

Re: Jurnal CAlexandra
 
a trecut ceva vreme de cand nu am mai notat cate ceva pe aicia.....
astazi nu ma simt bine...probabil din cauza musafirilor...
am inceput sa folosesc calculatorul de calorii si am aflat ca eu consum sub 1000 de calorii.....mi-am facut un meniu pentru astazi peste 1000de calorii....(1057)....si am observat ca trebuie sa mananc nu gluma....
astazi ar trebui sa ma cantaresc, dar nu cred ca o s o fac sa nu fiu dezamagita.....
dimineata nu am rezistat si mi-am masurat ''colacelul''(-2cm) si talia(-1cm)....e bine cred pentru o saptamana de SB in care am avut si abateri...deoarece in perioada asta nu pot rezista tentatiilor....in continuu as manca.....si in special dulce....
astept ziua din saptamana viitoare cand cantarul o sa imi arate ca am sub 60 de kg.....sper sa nu astept degeaba:)

calexandra 04 feb 2011 09:20:47

Re: Jurnal CAlexandra
 
a mai trecut o zi.....
astazi sunt mai bine ca si ieri...
ieri am reusit sa imi bat recordul personal la alergat pe banda ....60 de mintute 8.5km/h....sunt foarte mandra de mine.....
pentru a ma informa mi-a comandat carte Dieta South Beach.....deci astazi am ocupatie....

calexandra 04 feb 2011 09:21:45

Re: Jurnal CAlexandra
 
cine doreste e bine venit la o cafea sau un ceai si bineinteles o poveste ....:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:37:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO