forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal claudita (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-claudita-2835.html)

claudita 19 feb 2010 13:17:11

Jurnal claudita
 
sunt noua pe aici si nu prea ma descur....:((vreau sa-mi deschid un jurnal......vreau sa-mi fac prieteni......:xastept ras voastre:-*

Sabine_28 19 feb 2010 13:22:53

Re: vreua sa-mi gasesc prieteni
 
Citat:

Anterior postat de claudita (Post 92348)
sunt noua pe aici si nu prea ma descur....:((vreau sa-mi deschid un jurnal......vreau sa-mi fac prieteni......:xastept ras voastre:-*

Buna Claudita,
Si bine ai venit! Aici cu siguranta vei gasi multi prieteni!:)
Care este planul de bataie, la ce dieta te-ai gandit?
Practici un sport anume?
Poate aici gasesti mai mult ajutor : Ghidul slabutelor incepatoare
>:D<

onetotilia 19 feb 2010 13:27:46

Re: vreua sa-mi gasesc prieteni
 
Bine ai venit..........primul pas l-ai facut prin initiativa pe care ai facut-o.
Parerea mea e ca ar trebui sa iti fixezi un targhet mai realist poate la maxim 5 kg pe luna;

aici vei gasi sustinere si intelegere,iar uneori o sa fi poate si certata ....insa trebuie acum daca ai intrat pe drumul acesta sa nu te dai batuta oricat de dificil ar parea.

Mult succes

allanah 19 feb 2010 13:28:56

Re: vreua sa-mi gasesc prieteni
 
Gia sou, Claudia!:)
Bun venit şi cură de slăbire cu rezultate favorabile.
Scrie în jurnal cum merge dieta, notează-ţi alimentele consumate zi de zi în meniu, de asemenea activităţile fizice şi dă un "buzz" ori de câte ori ai nevoie de o îmbărbătare.

allanah 19 feb 2010 13:31:11

Re: vreua sa-mi gasesc prieteni
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 92363)
Parerea mea e ca ar trebui sa iti fixezi un targhet mai realist poate la maxim 5 kg pe luna;

Sunt de acord cu Onetotilia. 15 kg de slăbit pe lună nu numai că e boală curată, dar e imposibil de obţinut în condiţii normale de viaţă.

dorutza 19 feb 2010 13:34:33

Re: vreua sa-mi gasesc prieteni
 
de ce ai ales dieta daneza?

claudita 19 feb 2010 13:43:35

Re: vreua sa-mi gasesc prieteni
 
multumesc pt primirea voastra:-*va pup pe toate.....;)vara trecuta lucram si dimineata si seara si reusisem sa slabes si 5 kg pe saptamana.....nu prea avem timp sa mananc ....dar am pus 5 kg iarasi pe mine de craciun.......am sa incerc cu dieta daneza sa vad ce o sa reusesc :Dvoi ce ziceti?:P

claudita 19 feb 2010 13:46:10

Re: vreua sa-mi gasesc prieteni
 
de ce am ales dieta daneza?!:-/buna intrebare......am ales-o dearece promite ca slabesc repede si nu ma infometez:Dtu ce parere ai de ea?:Pcare dieta conside ri ca este potrivita:">

claudita 19 feb 2010 13:48:08

Re: vreua sa-mi gasesc prieteni
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 92380)
de ce ai ales dieta daneza?

dorutza te rog spune-mi tu cum ai reusit sa slabesti asa de mult?ce dieta ai folosit?:-/

allanah 19 feb 2010 13:49:58

Re: vreua sa-mi gasesc prieteni
 
Eu am avut probleme de sănătate în urma ei.
Mi-au ieşit mai multe lipsuri la analize în condiţiile în care înainte de ea nu avusesem probleme. Cred că acum depinde şi de organismul fiecăreia din noi. Ne cunoştem corpul, deci ştim cum va reacţiona în urma unui tip anume de dietă.


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:34:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO