forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal-Cora (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-cora-158.html)

cora 03 mar 2009 10:47:36

Jurnal-Cora
 
Salut la toata lumea,
Sunt cam noua pe aici, dar vreau sa ma alatur si eu celor care vor sa faca ceva bun, o schimbare, in viata lor...
Nu urmez un regim, dieta, sau ceva de genul acesta, doar mi-am schimbat modul de a ma alimenta...imi doresc sa reusesc, desi am muuuulte kg in plus. Nu am pretentie de fotomodel, vreau doar sa fiu sanatoasa, sa-mi gasesc haine de cumparat fara sa se uite vanzatoarea stramb la mine:-s...

Slabuta 03 mar 2009 11:18:55

Citat:

Anterior postat de cora (Post 878)
Salut la toata lumea,
Sunt cam noua pe aici, dar vreau sa ma alatur si eu celor care vor sa faca ceva bun, o schimbare, in viata lor...
Nu urmez un regim, dieta, sau ceva de genul acesta, doar mi-am schimbat modul de a ma alimenta...imi doresc sa reusesc, desi am muuuulte kg in plus. Nu am pretentie de fotomodel, vreau doar sa fiu sanatoasa, sa-mi gasesc haine de cumparat fara sa se uite vanzatoarea stramb la mine:-s...

Bine ai venit Cora! Ma bucur ca ti-ai deschis un jurnal, semnifica un inceput bun, important este sa il urmezi si sa nu te abati din calea pe care ti-ai propus-o. :)

Noi te primim in gasca noastra cu cea mai mare placere. >:D< Noi toti nu avem pretentii de fotomodel, vrem sa avem un stil de viata sanatos pe care sa il urmam si sa nu ne distrugem stomacul, imunitatea, etc.

Nu trebuie sa te deranjeze cum se uita vanzatoarea la tine. E un lucru urat. Daca ar avea un pic de omenie ar incerca sa ajute, pentru ca kg in plus nu sunt numai o problema estetica ci si una de sanatate, deci nu poti sa iti bati joc de om din cauza lor ;)

Iti doresc sa ajungi la silueta pe care ti-o doresti, te sfatuiesc sa iti alegi un drum lung dar sigur. Noi vom fi aici sa te sustinem :)

http://forum.slabute.ro/picture.php?...3&pictureid=13

Crok 03 mar 2009 13:04:38

Citat:

Anterior postat de cora (Post 878)
Salut la toata lumea,
Sunt cam noua pe aici, dar vreau sa ma alatur si eu celor care vor sa faca ceva bun, o schimbare, in viata lor...
Nu urmez un regim, dieta, sau ceva de genul acesta, doar mi-am schimbat modul de a ma alimenta...imi doresc sa reusesc, desi am muuuulte kg in plus. Nu am pretentie de fotomodel, vreau doar sa fiu sanatoasa, sa-mi gasesc haine de cumparat fara sa se uite vanzatoarea stramb la mine:-s...

Bine ai venit printre noi . Daca ai vointa vei reusi in ceea ce ti-ai propus sa faci. :)
Nu pica in extrema cealalta , nu te lasa influentata , si totul va fi OK :)
O zi placuta in continuare (ca la mine la Buzau e foarte cald,soare) :x

Slabuta 03 mar 2009 13:14:17

Citat:

Anterior postat de Crok (Post 896)
O zi placuta in continuare (ca la mine la Buzau e foarte cald,soare) :x

Super, numai bun de plimbari :)

Crok 03 mar 2009 13:16:24

da , doar sa ai si cu cine :)) iar eu singur nu ies [-(

Slabuta 03 mar 2009 13:18:10

Citat:

Anterior postat de Crok (Post 899)
da , doar sa ai si cu cine :)) iar eu singur nu ies [-(

ei nu iesi, nu ai prieteni sau prietena :D

Shorty 03 mar 2009 13:26:23

Citat:

Anterior postat de cora (Post 878)
Salut la toata lumea,
Sunt cam noua pe aici, dar vreau sa ma alatur si eu celor care vor sa faca ceva bun, o schimbare, in viata lor...
Nu urmez un regim, dieta, sau ceva de genul acesta, doar mi-am schimbat modul de a ma alimenta...imi doresc sa reusesc, desi am muuuulte kg in plus. Nu am pretentie de fotomodel, vreau doar sa fiu sanatoasa, sa-mi gasesc haine de cumparat fara sa se uite vanzatoarea stramb la mine:-s...

Bine te-am (re)gasit in casuta ta ...sa fie cu noroc si multe kilograme slabite >:D<

sper sa ne dam idei unii la altii despre ce mai gatim/mancam ca sa para viata mai usoara :)
nu te supara pe vanzatoare...stiu ca sunt multe rautacioase ...si pe mine ma dispera...ultima oara m-am simtit prost cand incercam sa imi cumpar sutien...nu stiu daca stiti da sutiene sexy nu se fac pe marimi mari...very nice..NOT :| ..ma rog a avut o reactie tampita vanzatoarea dar deh..incerc sa nu le mai bag in seama..momentan eu nu imi mai cumpar nimic..nu de vanzatoare ci de faptul ca nu vreau sa raman la dimensiunile astea ...mai incolo pe la 80 poate poate imi iau ceva asa ca premiu...

deci ce mancam azi ?
:D

Slabuta 03 mar 2009 13:30:47

Citat:

Anterior postat de Bianca (Post 903)


deci ce mancam azi ?
:D

Eu azi maninc la amiaza o salata de ton cu porumb. Pina la urma azi voi face ciorba de perisoare, ieri mi-a fost lene :D

Crok 03 mar 2009 13:31:19

Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 900)
ei nu iesi, nu ai prieteni sau prietena :D

prieteni da,dar nu e cam *** sa iesi la plimbare cu baieti?
just kidding :P si prietena vine doar in weekend ca e la ploiesti la facultate :(

Slabuta 03 mar 2009 13:34:20

Citat:

Anterior postat de Crok (Post 905)
prieteni da,dar nu e cam *** sa iesi la plimbare cu baieti?
just kidding :P si prietena vine doar in weekend ca e la ploiesti la facultate :(

Te-ai dus departe :D *** :))
Ei, acuma sa fie soare si in weekend ca sa va puteti plimba :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:32:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO