forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Cristina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-cristina-9418.html)

Tudor Cristina 17 iun 2011 09:42:15

Jurnal Cristina
 
buna fetelor ma bucur ca am gasit acest site si sper ca ma va ajuta sa slabesc am tinut multe diete si am avut ambitie dar acum voi avea si mai multa ambitie nu prea le am cu sportu da sper sa ma oisnuiesc si sa fac mere pupici tuturor:*:*:*::*:*:*

nicoleta100 17 iun 2011 10:06:10

re: Jurnal Cristina
 
Citat:

Anterior postat de Tudor Cristina (Post 691667)
buna fetelor ma bucur ca am gasit acest site si sper ca ma va ajuta sa slabesc am tinut multe diete si am avut ambitie dar acum voi avea si mai multa ambitie nu prea le am cu sportu da sper sa ma oisnuiesc si sa fac mere pupici tuturor:*:*:*::*:*:*

Salutare!
Bine ai venit!>:D<>:D<>:D<
Multa bafta in lupta cu kg!!!

Tudor Cristina 17 iun 2011 10:46:07

Re: Jurnal Cristina
 
nicoleta imi poti spune ce este cu ticker-ul ala?imi arata automat cat slabesc sau trebuie sa pun eu??multumesc anticipat

nicoleta100 17 iun 2011 10:57:13

Re: Jurnal Cristina
 
Citat:

Anterior postat de Tudor Cristina (Post 691808)
nicoleta imi poti spune ce este cu ticker-ul ala?imi arata automat cat slabesc sau trebuie sa pun eu??multumesc anticipat

Pai acum arata ca ai 89,2 si ca vrei sa ajungi la 62!!!
In momentul in care cantarul arata altceva decat 89,2 trebuie sa modifici! Dai click pe el si urmezi pasi care trebuie :schimbare valori ,pui valoarea care o ai in momentul respectiv si salvezi! Si el arata apoi valoarea noua!!!:)
Sper ca am fost destul de explicita!!!:):)

Tudor Cristina 17 iun 2011 11:01:56

Re: Jurnal Cristina
 
si cum ar trebui sa ma cantaresc la saptamana??ma scz ca pun atatea intrebari dar sunt noua si nu prea stiu:-*>:D<:-*

nicoleta100 17 iun 2011 11:19:03

Re: Jurnal Cristina
 
Citat:

Anterior postat de Tudor Cristina (Post 691841)
si cum ar trebui sa ma cantaresc la saptamana??ma scz ca pun atatea intrebari dar sunt noua si nu prea stiu:-*>:D<:-*

Eu ma cantaream in fiecare zi!:">Dar nu e bine!!! Cel mai bine e sa te cantaresti o data de saptamana!!! Alege o zi care vrei tu!!!:)
Poti sa pui cate intrebari vrei ,daca pot sa te ajut cu cea mai mare placere!!!

Tudor Cristina 17 iun 2011 11:28:01

Re: Jurnal Cristina
 
inca o intrebare eu nu am cantar ce fac care ar fi mai bun?bine ca stau si prost cu bani. un timp cat am tinut dieta ma duceam la un magazin si ma cantaream:)) dar as vrea sa-mi iau si eu un cantar:-*multumesc

VentoFreddo 17 iun 2011 11:55:45

Re: Jurnal Cristina
 
Am venit!:)
Sa stapanesti cu folos noua casutza>:D<
Nume de marci nu se pot da aici,sunt sigura ca o sa gasesti un cantar potrivit!

Tudor Cristina 17 iun 2011 11:57:28

Re: Jurnal Cristina
 
uh ai tinut dieta monty???imi poti spune despre ea te rog:-*pupici

nicoleta100 17 iun 2011 11:57:47

Re: Jurnal Cristina
 
Citat:

Anterior postat de Tudor Cristina (Post 691883)
inca o intrebare eu nu am cantar ce fac care ar fi mai bun?bine ca stau si prost cu bani. un timp cat am tinut dieta ma duceam la un magazin si ma cantaream:)) dar as vrea sa-mi iau si eu un cantar:-*multumesc

Orice cantar e bun! Eu am unul digital cumparat la oferta! Important e sa sti ce greutate ai ,nu marca cantarului!:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:00:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO