forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Cristina11 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-cristina11-7931.html)

Cristina11 29 ian 2011 17:24:20

Jurnal Cristina11
 
Buna !
Numele meu este Cristina si sunt din Timisoara. Am 25 de ani iar in urma cu un an (2010) am terminat masteratul in Relatii internationale si Studii Europene.
Ca orice persoana care se confrunta cu kg (88 kg la inceputul dietei - 84 kg la momentul de fata) am decis ca a venit timpul sa fac o schimbare si de aceea am ales sa urmez Dieta Rina. Sper ca de data asta sa merg pana la capat si sa nu ma opresc pana nu ajung la greutatea ideala.(1.71cm, 62kg) Deocamdata targhetul meu este 70 kg.Pana atunci multi multi :-*:-*:-*:-*:-*:-*.

the dream lady 29 ian 2011 17:29:42

Re: Jurnal Cristina11
 
Citat:

Anterior postat de Cristina11 (Post 499455)
Buna !
Numele meu este Cristina si sunt din Timisoara. Am 25 de ani iar in urma cu un an (2010) am terminat masteratul in Relatii internationale si Studii Europene.
Ca orice persoana care se confrunta cu kg (88 kg la inceputul dietei - 84 kg la momentul de fata) am decis ca a venit timpul sa fac o schimbare si de aceea am ales sa urmez Dieta Rina. Sper ca de data asta sa merg pana la capat si sa nu ma opresc pana nu ajung la greutatea ideala.(1.71cm, 62kg) Deocamdata targhetul meu este 70 kg.Pana atunci multi multi :-*:-*:-*:-*:-*:-*.



buna cristina:-* bine ai venit printre noi. si eu sunt acum in anul 1 la masterul de Studii Europene si Relatii Internationale:P

eu iti doresc multa bafta in ceea ce ti-ai propus si sunt sigura ca o sa reusesti din moment ce ti-ai propus:x

acum lucrezi?

pe langa dieta faci ceva sport?:-*

Cristina11 29 ian 2011 17:40:54

Re: Jurnal Cristina11
 
Citat:

Anterior postat de the dream lady (Post 499461)
buna cristina:-* bine ai venit printre noi. si eu sunt acum in anul 1 la masterul de Studii Europene si Relatii Internationale:P

eu iti doresc multa bafta in ceea ce ti-ai propus si sunt sigura ca o sa reusesti din moment ce ti-ai propus:x

acum lucrezi?

pe langa dieta faci ceva sport?:-*

Buna dream lady si merci mult pt incurajare
deocamdata nu lucrez, inca mai imi caut , sper sa reusesc ca deja m-am saturat de cat timp tot caut
sport nu fac , doar electrostimulare.
:-*:-*:-*

Cristina11 29 ian 2011 17:42:55

Re: Jurnal Cristina11
 
Citat:

Anterior postat de the dream lady (Post 499461)
buna cristina:-* bine ai venit printre noi. si eu sunt acum in anul 1 la masterul de Studii Europene si Relatii Internationale:P

eu iti doresc multa bafta in ceea ce ti-ai propus si sunt sigura ca o sa reusesti din moment ce ti-ai propus:x

acum lucrezi?

pe langa dieta faci ceva sport?:-*

la ce facultate esti?

alynacrystyna 29 ian 2011 17:51:13

Re: Jurnal Cristina11
 
Citat:

Anterior postat de Cristina11 (Post 499477)
la ce facultate esti?

buna cris!!! am trecut si sa te salut si sa iti aduc [*53*], asa de casa noua :D
mie nu imi iasa nici cum...deci, dau acolo la modifica semnatura, scriu titlul jurnalului..ex jurnal alynacrystyna dau clik pe linku jurnaluli si dupa aceea il copiez acolo in globu ala si dau ok si dupa aceea salveaza semnatura si tot nu imi iasa nu stiu ce gresesc :((

Cristina11 29 ian 2011 17:55:50

Re: Jurnal Cristina11
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 499482)

buna cris!!! am trecut si sa te salut si sa iti aduc [*53*], asa de casa noua :D
mie nu imi iasa nici cum...deci, dau acolo la modifica semnatura, scriu titlul jurnalului..ex jurnal alynacrystyna dau clik pe linku jurnaluli si dupa aceea il copiez acolo in globu ala si dau ok si dupa aceea salveaza semnatura si tot nu imi iasa nu stiu ce gresesc :((

intai de toate iti copiezi linkul jurnalului
apoi mergi la modificare semnatura
scri numele jurnalului
dai pe globul ala si dai paste la likul jurnalului
dupa care salvezi

Cristina11 29 ian 2011 17:57:30

Re: Jurnal Cristina11
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 499482)

buna cris!!! am trecut si sa te salut si sa iti aduc [*53*], asa de casa noua :D
mie nu imi iasa nici cum...deci, dau acolo la modifica semnatura, scriu titlul jurnalului..ex jurnal alynacrystyna dau clik pe linku jurnaluli si dupa aceea il copiez acolo in globu ala si dau ok si dupa aceea salveaza semnatura si tot nu imi iasa nu stiu ce gresesc :((

am uitat sa-ti multumesc pt [*53*] :-*:-*:-*:-*:-*

Cristina11 29 ian 2011 18:14:31

Re: Jurnal Cristina11
 
:-/:-/:-/:-/:-/:-/

ayssa 30 ian 2011 10:53:48

Re: Jurnal Cristina11
 
[*128*][*122*][*56*][*86*] Saluti... Am venit si eu in vizita pe la tine... Iti doresc mult succes si cat mai multe kg in minus la sfarsitul dietei.... Te pupic dulce.

Cristina11 30 ian 2011 11:22:17

Re: Jurnal Cristina11
 
Azi se fac 3 saptamani de cand am inceput aceasta dieta (21 zile);;);;);;)
Tot incepand cu aceasta zi imi v-oi scrie meniul in fiecare zi ;)
Duminica : proteine (ziua 21)
micul dejun : 2 pere + o cafea
pranz : salata greceasca ( 2 rosii, 1/2castravete, 1/2ardei gras,1ceapa, 1 salata verde, 5-6 masline, 200g branza feta, sare, piper, otet balsamic sau zeama de lamaie dupa gust)
cina : la fel ca la pranz

Pofta Buna!:-*>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:10:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO