forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   jurnal Dana90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-dana90-10695.html)

dana90 02 dec 2011 20:33:20

jurnal Dana90
 
Buna slabuteler
Sa va spun cate ceva despre mine. Ma numesc Dana am 21 de ani, sunt din Brasov am cam 1.58-1.59 inaltime( nu stiu sigur:D) si o greutate de 56 de kg.Mi-am propus incepand de cateva zile ca nu mai merge si trebuie neaparat sa dau jos coleceii ca oricand merg la cumparaturi trebuie sa caut mult ca sa gasesc ceva care sa imi si placa si care sa imi si ascunda imperfectiunile. Si asa mi-am facut abonament la fitness unde mi-am propus sa merg zilnic. Numai ca nu prea stiu ce dieta sa tin avand in vedere ca eu sunt o persona foarte pretentioasa la mancare si nu imi plac foarte multe lucruri . Si sa nu mai zic ca sunt foarte pofticioasa:">
As vrea sa ajung la o greutate cam de 50 de kg...am mai avut eu atat anul trecut dar nu m-a tinut foarte mult greutatea ca am slabit mai mult prin nemancat...si as vrea acuma sa ma si mentin.
Am gasit acest site din greseala cautand metode de slabire si diete si mi-a placut foarte mult ceea ce am vazut si m-am hotarat sa imi fac si eu un jurnal.
Am mare nevoie de sfaturile si de incurajarile voastre deaoarece simt ca asa voi reusi sa ajung la formele dorite la fel ca multe alte slabute de aici.
Va multumesc anticipat pentru sustinere
Va pup

danutz2001 02 dec 2011 21:14:04

Re: jurnal Dana90
 
>:D<
Citat:

Anterior postat de dana90 (Post 865715)
Buna slabuteler
Sa va spun cate ceva despre mine. Ma numesc Dana am 21 de ani, sunt din Brasov am cam 1.58-1.59 inaltime( nu stiu sigur:D) si o greutate de 56 de kg.Mi-am propus incepand de cateva zile ca nu mai merge si trebuie neaparat sa dau jos coleceii ca oricand merg la cumparaturi trebuie sa caut mult ca sa gasesc ceva care sa imi si placa si care sa imi si ascunda imperfectiunile. Si asa mi-am facut abonament la fitness unde mi-am propus sa merg zilnic. Numai ca nu prea stiu ce dieta sa tin avand in vedere ca eu sunt o persona foarte pretentioasa la mancare si nu imi plac foarte multe lucruri . Si sa nu mai zic ca sunt foarte pofticioasa:">
As vrea sa ajung la o greutate cam de 50 de kg...am mai avut eu atat anul trecut dar nu m-a tinut foarte mult greutatea ca am slabit mai mult prin nemancat...si as vrea acuma sa ma si mentin.
Am gasit acest site din greseala cautand metode de slabire si diete si mi-a placut foarte mult ceea ce am vazut si m-am hotarat sa imi fac si eu un jurnal.
Am mare nevoie de sfaturile si de incurajarile voastre deaoarece simt ca asa voi reusi sa ajung la formele dorite la fel ca multe alte slabute de aici.
Va multumesc anticipat pentru sustinere
Va pup

Buna Dana, cu noi vei reusi >:D< . In legatura cu dieta mai documenteaza-te si vezi ce ti se portiveste cel mai bine :) Este foarte bine ca vrei sa faci si sport:)

dana90 02 dec 2011 21:17:27

Re: jurnal Dana90
 
Asa o sa fac...sper sa gasesc ceva care sa se potriveasca si preferintelor mele:D.

nicoleta100 02 dec 2011 21:20:36

Re: jurnal Dana90
 
Citat:

Anterior postat de dana90 (Post 865715)
Buna slabuteler
Sa va spun cate ceva despre mine. Ma numesc Dana am 21 de ani, sunt din Brasov am cam 1.58-1.59 inaltime( nu stiu sigur:D) si o greutate de 56 de kg.Mi-am propus incepand de cateva zile ca nu mai merge si trebuie neaparat sa dau jos coleceii ca oricand merg la cumparaturi trebuie sa caut mult ca sa gasesc ceva care sa imi si placa si care sa imi si ascunda imperfectiunile. Si asa mi-am facut abonament la fitness unde mi-am propus sa merg zilnic. Numai ca nu prea stiu ce dieta sa tin avand in vedere ca eu sunt o persona foarte pretentioasa la mancare si nu imi plac foarte multe lucruri . Si sa nu mai zic ca sunt foarte pofticioasa:">
As vrea sa ajung la o greutate cam de 50 de kg...am mai avut eu atat anul trecut dar nu m-a tinut foarte mult greutatea ca am slabit mai mult prin nemancat...si as vrea acuma sa ma si mentin.
Am gasit acest site din greseala cautand metode de slabire si diete si mi-a placut foarte mult ceea ce am vazut si m-am hotarat sa imi fac si eu un jurnal.
Am mare nevoie de sfaturile si de incurajarile voastre deaoarece simt ca asa voi reusi sa ajung la formele dorite la fel ca multe alte slabute de aici.
Va multumesc anticipat pentru sustinere
Va pup

salutare!!!
bine ai venit!!!>:D<>:D<>:D<>:D<
cum nu ai multe kg de dat jos ,sunt sigura ca vei gasi pe slabute .ro dieta care sa ti se potriveasca!!!
multa bafta!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

alexandra123 02 dec 2011 21:24:15

Re: jurnal Dana90
 
Buna Dana. Bine ai venit printre slabute. Am vazut ca esti bin BV ca si mine:D. La ce sala ti-a facut abonament?

danutz2001 02 dec 2011 21:30:56

Re: jurnal Dana90
 
Citat:

Anterior postat de dana90 (Post 865793)
Asa o sa fac...sper sa gasesc ceva care sa se potriveasca si preferintelor mele:D.

Da, asta este si ideea sa nu fie un chin pt tine. Eu tin dieta disociata, mi se pare cel mai usor de tinut si ca sa fie mai drastica o tin 3 zile din fiecare fel :D

dana90 02 dec 2011 22:06:49

Re: jurnal Dana90
 
[QUOTE=alexandra123;865804]Buna Dana. Bine ai venit printre slabute. Am vazut ca esti bin BV ca si mine:D. La ce sala ti-a facut abonament?[/QUOTE

Mi-am facut abonament la sala din piata george enescu..poate o sti...mi-a recomandat-o o prietena... si chiar imi place ca e si antrenor si mi-a zis el exact ce trebuie sa fac pe ce grupe de muschi si cate serii...ca daca era dupa mine habar n-aveam ce sa fac la unele aparate:))

dana90 02 dec 2011 22:08:30

Re: jurnal Dana90
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 865798)

salutare!!!
bine ai venit!!!>:D<>:D<>:D<>:D<
cum nu ai multe kg de dat jos ,sunt sigura ca vei gasi pe slabute .ro dieta care sa ti se potriveasca!!!
multa bafta!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

iti multumesc frumos pentru incurajari>:D<...sper sa reusesc ca m-am saturat de burtica de numa numa:D

alexandra123 02 dec 2011 22:09:45

Re: jurnal Dana90
 
[QUOTE=dana90;865871]
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 865804)
Buna Dana. Bine ai venit printre slabute. Am vazut ca esti bin BV ca si mine:D. La ce sala ti-a facut abonament?[/QUOTE

Mi-am facut abonament la sala din piata george enescu..poate o sti...mi-a recomandat-o o prietena... si chiar imi place ca e si antrenor si mi-a zis el exact ce trebuie sa fac pe ce grupe de muschi si cate serii...ca daca era dupa mine habar n-aveam ce sa fac la unele aparate:))

Ok. Nu cunosc sala dar e bine daca se ocupa cineva cu tine.

dana90 02 dec 2011 22:10:15

Re: jurnal Dana90
 
Citat:

Anterior postat de danutz2001 (Post 865815)
Da, asta este si ideea sa nu fie un chin pt tine. Eu tin dieta disociata, mi se pare cel mai usor de tinut si ca sa fie mai drastica o tin 3 zile din fiecare fel :D


Am mai facut niste cercetari in seara asta si m-am hotarat pana la urma la dieta hipocalorica:D...mi se pare ce-a mai usor de tinut avand in vedere ca sunt foarte pretentioasa la mancare:">


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:37:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO