forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal dessire (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-dessire-3490.html)

dessire 15 apr 2010 19:53:37

Jurnal dessire
 
Buna:D
In sfarsit !!! Am reusit sa ma apuc de dieta! Ar fi trebuit sa o fac de mult, dar mereu am zis : de maine, de luni, de luna viitoare :((
M-am trezit prea suparata pe mine intr-o buna dimineata (a dat Domnul)...si uite-ma aici^:)^, deja de mai bine de o saptamana .
Ma bucur nespus ca sunteti aici si ca nu sunt singura in suferinta.

mika_me 15 apr 2010 19:57:12

Re: jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de dessire (Post 152614)
Buna:D
In sfarsit !!! Am reusit sa ma apuc de dieta! Ar fi trebuit sa o fac de mult, dar mereu am zis : de maine, de luni, de luna viitoare :((
M-am trezit prea suparata pe mine intr-o buna dimineata (a dat Domnul)...si uite-ma aici^:)^, deja de mai bine de o saptamana .
Ma bucur nespus ca sunteti aici si ca nu sunt singura in suferinta.

Buna desirre!...bun venit in marea noastra familie a slabutelor si a viitoarelor slabute
ei si...care e planul de bataie?vad ca esti din iasi:)..si eu sunt iaici la facultate:D
multa bafta!

dessire 15 apr 2010 20:06:20

Re: jurnal dessire
 
Bine v-am gasit! Ma bucur sa fac parte din marea familie a viitoarelor slabute!
Planul de bataie e sa scap de toate kilogramele acumulate in decursul ultimilor 5 ani.
Momentan faza 1 SB...dupa care mai vad eu ce fac...oricum m-am inarmat cu multa rabdare, ce s-a acumulat in 5 ani nu o sa dispara in 2 luni..nu mi-am impus un termen limita, vreau sa vad in prima faza cum merge...si apoi mai vedem...

sonya 15 apr 2010 20:09:29

Re: Jurnal dessire
 
Buna desiree, vad ca tinem aceeasi dieta, si eu m'am apucat iarasi recent si am destul de multe kilograme de dat jos. O sa reusim impreuna, cu vointa si rabdare >:D<
La vara propun o reuniune a slabutelor din Iasi si Piatra Neamt ( eheh eu sunt din Piatra ) ca sa ne laudam cu rezultatele ;;)

dessire 15 apr 2010 20:11:49

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de sonya (Post 152637)
Buna desiree, vad ca tinem aceeasi dieta, si eu m'am apucat iarasi recent si am destul de multe kilograme de dat jos. O sa reusim impreuna, cu vointa si rabdare >:D<
La vara propun o reuniune a slabutelor din Iasi si Piatra Neamt ( eheh eu sunt din Piatra ) ca sa ne laudam cu rezultatele ;;)

E o idee foarte buna!
De reusit o sa reusim, intrebarea se pune cand?:))

jolye79 15 apr 2010 20:15:12

Re: Jurnal dessire
 
Mai conteaza cand? Important este ca ati inceput (sau reinceput pentru Sonya) si in cazul asta...clar o sa slabiti. Bafta fetele!

sonya 15 apr 2010 20:23:39

Re: Jurnal dessire
 
Stiti, am putea incerca sa punem o limita, de exemplu 15 iunie..ca azi suntem in 15 sa fie fix doua luni..si sa ne motivam in plus ca slabim si pentru intalnire :)) ceva gen 4 kg la luna deci in iunie sa cantarim cu minim 8 kilograme in minus.
Si avand in vedere ca mai multe sunteti din iasi o sa mi misc eu fundul pana la voi ( numai sa nu ma lasati amanet pe acolo ca nu's asa de practica prin iasi ).
Care se baga ?! buhuhuh

mika_me 15 apr 2010 20:26:56

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de sonya (Post 152672)
Stiti, am putea incerca sa punem o limita, de exemplu 15 iunie..ca azi suntem in 15 sa fie fix doua luni..si sa ne motivam in plus ca slabim si pentru intalnire :)) ceva gen 4 kg la luna deci in iunie sa cantarim cu minim 8 kilograme in minus.
Si avand in vedere ca mai multe sunteti din iasi o sa mi misc eu fundul pana la voi ( numai sa nu ma lasati amanet pe acolo ca nu's asa de practica prin iasi ).
Care se baga ?! buhuhuh

eu ma bag..ar trebui sa am in jur de 60 kg atunci..ma bag ma bag:D....eu sunt din roman sonya...deci la mijloc..intre piatra si iasi:D

sonya 15 apr 2010 20:29:48

Re: Jurnal dessire
 
Trebuie sa o contactam si pe madalina :)) si care mai este, apel catre toata lumea !! In cel mai rau caz ramanem doar noi doua mik :)))

mika_me 15 apr 2010 20:30:50

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de sonya (Post 152686)
Trebuie sa o contactam si pe madalina :)) si care mai este, apel catre toata lumea !! In cel mai rau caz ramanem doar noi doua mik :)))

sunt sigura ca vine si mada;)...deci in cel mai rau caz vom fi 3...dar vii in tara sonya?:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:24:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO