forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Deutza (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-deutza-1222.html)

deutza_angel25 15 sep 2009 13:45:29

Jurnal Deutza
 
buna "viitoare slabute".
Astazi este prima zi cand am accesat site-ul si de maine voi trece la regim[*11*].
Astept parerile si sfaturile voastre...*-:)
Va multumesc din suflet!
pupicei:-*:-*:-*

skiny katy 15 sep 2009 13:47:15

Re: buna...
 
buna si bine ai venit>:D<iti doresc sa aj la greutatea dorita dar stii ca fara ambitie,dorinta si hotarare nu se poate:Dcare este planul tau?ce regim vrei sa urmezi?faci sport?;;)

Roxana 15 sep 2009 13:48:25

Re: buna...
 
Bine ai venit printre noi !

sandymihaica 15 sep 2009 13:54:20

Re: buna...
 
Buna!;;)Bine ai venit printre noi!>:D<

simonicha 15 sep 2009 13:59:43

Re: buna...
 
Buna!
Bine ai venit printre noi! Si eu sunt noua pe acest forum si ce pot sa-ti spun este ca deja m-a ajutat foarte mult. Calculul caloriilor face minuni ... :)
Bafta!

mvthebest 15 sep 2009 14:02:40

Re: buna...
 
Bine ai venit >:D<:-*:-* Bafta !!!
Ti vre-o dieta??

mika_me 15 sep 2009 17:23:44

Re: Jurnal Deutza
 
bun venit deutza;)..pai spune-ne mai multe..nu vrei sa ne cunoastem mai bine???chiar asa, te-ai hotarat, tiii vreo dieta anume?miscare faci?daca da, ce sport sau orice:d..hai hai, nu fi timida:P..te asteptam sa ne vizitezi cat mai des;)..si nu in ultimul rand, mult spor la slabit;):*

deutza_angel25 16 sep 2009 10:08:58

Re: Jurnal Deutza
 
buna dragele mele:-*
imi cer scuze pentru putinele detalii pe care vi le-am dat ieri, dar nu prea mi-a permis timpul...serviciul ma omoara[*9*].
In primul rand, felicitari celor care au reusit sa atinga ceea ce si-au propus, sau cel putin "un sfert"[*hug*]Bravo!!!
In al doilea rand cateva detalii despre mine...am 21 ani, sunt studenta in anul 3 si in paralel si lucrez, deci nu prea am timp liber...desi asta nu e o scuza pentru lipsa de miscare. Ma duc de 2 ori pe saptamana la sala adica:1 zi tae bo si 1 fitness...Nu prea mananc dulciuri dar...mai si alerg cand am timp si chef... .Problema mea cea mare este "burtica".Nu reusesc sa o dau jos delocx-(.
Sper cu ajutorul si sprijinul vostru sa reusesc sa dau jos cele :-o 20kg :(.
Va pup pe toate si va doresc multa bafta in continuare[*54*]

mika_me 16 sep 2009 10:52:04

Re: Jurnal Deutza
 
buan deutza..observ ca suntem de aceeasi varsta si aceeasi inaltime:)
am inteles ca faci misacre de regula de 2 ori pe saptamana..ai putea sa intensifici un pic..adica sa faci de 4 ori pe sapt..parrea mea ar fi sa mergi un timp mai indelungat pe tae bo..sportul asta arde grasimi, pentru ca e cardio, si apoi sa faci si forta..asta cred eu..am avut un timp cand faceam exercitii fizice si atat...dar nu vedeam niciun rezultat..degeaba lucrezi muschii, daca ei sunt tot sub stratuletul de grasime...
e bine ca alergi, si alergatul topeste grasimi..dar important e sa fii constanta, sa nu te lasi..spui ca lucrezi stiu cum e, am lucrat si eu si dupa munca numai chef de sport n-aveam eu..dar totusi incearca:)..jumatate de ora nu mai mult..ia-o usurel..nu te forta din prima zi..poti face azi 10 minute, maine tot 10, poimaine 15...:D..ma repet, iti recomand cu caldura tae bo..gasesti o gramada de filmulete cu billy blanks pe net, pe youtube, daca nu vrei sa le downloadezi:)...
nu ne-ai spus decat ca nu prea papi dulciuri..dar in rest cum papi, cat papi, de cate ori pe zi..si mai ales, ce ai hotarat sa faci de acum incolo in ceea ce priveste mancatul?ai vreo dieta in minte???pe aici pe site recomandarea cea mai frecvenat e sa numeri caloriile..avem calculator de calorii, avem calculator care iti poate calcula cate calorii trebui sa papi ca sa te mentii si cate ca sa slabesti...oricum, s anu scazi niciodata sub 1000
probabil, nu sunt eu ce amai in masura sa dau sfaturi..slabuta si alte fete cu vechime si care chiar au obtinut rezulatte spectaculoase te pot indruma mul tmai bine..insa tot ce ti-am scris, am invatat de la fetele de aici...tot ce iti trebuie este vointa si rabdare...
eu am slabit in 2 sapt 2 kg si mi s epare foarte bine, in conditiile in acre nu am tinut nimic strict, si am papat tot ce imi place, dar numarand caloriile:)...poti si tu...curaj..si spor la slabit;)

mika_me 16 sep 2009 10:54:03

Re: Jurnal Deutza
 
cat despre burtica, eu zic sa nu te gandesti la abdomene, ci mai intai la cardio..burtica e una din zonelel de udne dam cel mai greu, cele mai multe dintre noi..asa ca, pentru a scapa de ea ai nevoie de cardo, alergare...poti face si abdomene, dar oricum, rezultatul abdomenelor va fi vizibil, dupa ce scapi de stratuletul de grasime de pe burtica;)..bafta si te astept sa revii cu noutati;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:53:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO