Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal diana87

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #21 (permalink)  
Vechi 23 aug 2012, 17:59:27
mariaruxandra's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2012
Locaţie: tulcea, Romania
Date: 167cm, 65.7kg
Mesaje: 99
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Wink Re: Jurnal diana87

La mine ....eu acum am mai mult decat scrie acolo..pentru ca mi-am revenit abia acum dintr o perioada de tanjala .In clasa a-8-a cand am fost cantarite pentru fisa de liceu aveam 75 de kg ..nu aveam cantar acasa ,deci a fost un mic soc sa zic asa . Dupa ce a inceput din nou scoala, de prin octombrie anul trecut mi-am propus sa schimb niste lucruri in alimentatia mea si anume sa numai manac dulciuri , sa numai beau sucuri acidulate, sa mananc chestii cat de cat sanatoase . Am inceput si cu alergatul , si da , eu la 2 grade pe ploaie alergam in jurul lacului . Uite deasta ziceam ca imi este ciuda , adica vacanta asta as fi putut face mai mult si ma gandeam la ce facem atunci si cat de puternica era motivatia . Ajunsesm aproape la 64 de kg si ma simteam din ce in ce mai bine . Am incercat sa tin South Beach-ul ,dar deja motivatia mea o luase la vale , la fiecare mica gresala ma indopam cu tot ce geseam cu speranta ca maine voi respecta cu strictete regimul si nu ma voi mai abate deloc . Si uite asa kg s-au intors ...dar vreau sa le dau jos pentru ca te simti foarte bine atunci cand slabesti .
__________________
Jurnalul meu mariaruxandra
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1041286
mariaruxandra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1934 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1417 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #22 (permalink)  
Vechi 23 aug 2012, 18:51:33
diana87's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

Citat:
Anterior postat de mariaruxandra Vezi mesajul
La mine ....eu acum am mai mult decat scrie acolo..pentru ca mi-am revenit abia acum dintr o perioada de tanjala .In clasa a-8-a cand am fost cantarite pentru fisa de liceu aveam 75 de kg ..nu aveam cantar acasa ,deci a fost un mic soc sa zic asa . Dupa ce a inceput din nou scoala, de prin octombrie anul trecut mi-am propus sa schimb niste lucruri in alimentatia mea si anume sa numai manac dulciuri , sa numai beau sucuri acidulate, sa mananc chestii cat de cat sanatoase . Am inceput si cu alergatul , si da , eu la 2 grade pe ploaie alergam in jurul lacului . Uite deasta ziceam ca imi este ciuda , adica vacanta asta as fi putut face mai mult si ma gandeam la ce facem atunci si cat de puternica era motivatia . Ajunsesm aproape la 64 de kg si ma simteam din ce in ce mai bine . Am incercat sa tin South Beach-ul ,dar deja motivatia mea o luase la vale , la fiecare mica gresala ma indopam cu tot ce geseam cu speranta ca maine voi respecta cu strictete regimul si nu ma voi mai abate deloc . Si uite asa kg s-au intors ...dar vreau sa le dau jos pentru ca te simti foarte bine atunci cand slabesti .
nu-i nimic e bine ca acuma te-ai pus iar pe treaba si o sa vezi cum o sa se duca kg..e mai greu la inceput parca ai chef sa maninci de toate dar o sa dispara senzatia asta..eu inainte sa imi schimb regimul am tinut fel de fel de diete si slabeam 3 kg puneam 5 pina am dat de slabute..si iti spun 7 zile din 7 faceam sport..ma trezeam dimineata si mergeam in parc o luam si p mama..ma simteam super bine..dupa am venit inapoi in spania..vreo 2 luni nu am facut si dupa m-am apucat iar am ajuns sa alerg 10 km fara sa ma opresc si ma simteam minunat nu ma durea nimic...nu alergam ca nebuna da incet..si sincer mi-e dor sa alerg..cand ma gandesc ca in liceu cel mai mult uram proba de alergatiar acum mi-e dor...de data asta chiar sunt hotarata si o sa ma trezesc..ma bucur macar ca nu am cazut si in cealalta extrema cu mancarea..tu esti inca tinerica si o sa vezi ca o sa slabesti daca te tii de regim si sport,si e bine cand iti dai seama la timp..succes in continuare si poti conta oricand pe mine...pupicei
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #23 (permalink)  
Vechi 23 aug 2012, 20:40:14
mariaruxandra's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2012
Locaţie: tulcea, Romania
Date: 167cm, 65.7kg
Mesaje: 99
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

Multumesc mult pentru sprijin
__________________
Jurnalul meu mariaruxandra
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1041286
mariaruxandra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1934 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1417 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #24 (permalink)  
Vechi 23 aug 2012, 23:33:25
Olime's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 31 aug 2010
Locaţie: Praga, Cehia
Vârsta: 39
Dieta: Monty
Date: 160cm, 82.8kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 136
Am fost apreciat(a) de 166 ori in 121 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

Buna Diana si bine ai venit
Am citit povestioara ta si sa stii ca si eu sunt intr-o stare de delasare asemanatoare.
Am slabit din Ianuarie aproximativ 21 kg si de 2 luni cam stagnez. In fine am fost si in vacanta in Ro si in Germania simai urmeaza una mai lunga in Franta...asa ca o sa tot apara tentatii...
Eu tin acum dieta weight watchers cu care de altfel am si inceput in ianuarie si a dat rezultate f bune.
Sport nu reusesc sa fac asa de des cum mi-as dori, dar cam de 2-3 ori pe saptamana ma sfortez sa misc fundu'...sa alerg, fac niste tae bo, abdomene, mers mult...cel mai motivant e prin mall ....tre sa recunosc
Deci speeer sa incep sa ma re-motivez ca sa continui sa mai dau cateva kg.
Asa ca o sa mai trec pe la tine si daca ai chef poti sa ma vizitezi si tu...poate ne tragem de urechi toate aici...vad ca mai sunt si alte slabute cu probleme "motivationale"
Ne mai auzim!
__________________
Jurnal Olime
Olime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2028 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1511 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #25 (permalink)  
Vechi 25 aug 2012, 14:06:06
diana87's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

Citat:
Anterior postat de Olime Vezi mesajul
Buna Diana si bine ai venit
Am citit povestioara ta si sa stii ca si eu sunt intr-o stare de delasare asemanatoare.
Am slabit din Ianuarie aproximativ 21 kg si de 2 luni cam stagnez. In fine am fost si in vacanta in Ro si in Germania simai urmeaza una mai lunga in Franta...asa ca o sa tot apara tentatii...
Eu tin acum dieta weight watchers cu care de altfel am si inceput in ianuarie si a dat rezultate f bune.
Sport nu reusesc sa fac asa de des cum mi-as dori, dar cam de 2-3 ori pe saptamana ma sfortez sa misc fundu'...sa alerg, fac niste tae bo, abdomene, mers mult...cel mai motivant e prin mall ....tre sa recunosc
Deci speeer sa incep sa ma re-motivez ca sa continui sa mai dau cateva kg.
Asa ca o sa mai trec pe la tine si daca ai chef poti sa ma vizitezi si tu...poate ne tragem de urechi toate aici...vad ca mai sunt si alte slabute cu probleme "motivationale"
Ne mai auzim!
salut si tie..si eu tre sa recunosc ca imi place sa merg la shopping..si daca plec de acasa nu mai ma vede sotu vreo 3 ore,de altfel asta ii si spun,,mai foc si putina miscare"si eu am spus ca de luni ma apuc din nou de sport si la mine e mai greu inceputul...sigur o sa trec si pe la tine..impreuna reusim sa ne apucam de treaba
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #26 (permalink)  
Vechi 25 sep 2012, 11:49:22
diana87's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

buna draga jurnale..stiu ca in ultima vreme nu am mai trecut pe aici,dar de data asta vin cu vesti bune..m-am reapucat de sport..de 2 saptamani fac sport si ma simt minunat...in fiecare dimineata ma trezesc(ce-i drept mai greu,ca somnul dimineata e asa dulce) si merg la alergat..mi-a revenit ambitia si in timp ce alerg ma gandesc la rezultatele care le voi avea...cred ca azi am alergat in jur de 10 km..si pe zi ce trece ma simt mai bine si mai mandra de mine ca reusesc sa alerg cat imi propun..le dorec la toate fetele de aici sa ajunga la kg dorite si sa nu renuntati niciodata...v-am pupat pe toatesi o zi frumoasa va urez,fara tentatii
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #27 (permalink)  
Vechi 27 sep 2012, 16:03:52
diana87's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

salut draga jurnale..astazi am facut o pauza dupa 3 zile de sport pt ca imi simt picioarele tare obosite si am luat o pauza de 1 zi,dar maine imi reiau programul de sport..si pt ca afara ploua si nu pot iesi la plimbare o sa scriu cate ceva despre mine...cum am mai scris la inceput numele meu este Diana si in noiembrie fac 25 d ani..de aproape 3 ani sunt in spania cu sotiorul meu..lupta cu kg a inceput in urma cu 3 ani cand am ajuns aici..in 2009 m-am casatorit si d atunci am inceput sa acumulez kg,pt ca pina atunci eram mereu ocupata cu universitatea nu prea am avut probleme de genu asta si nici nu prea imi bateam capul pt ca eram binisor sa zicem,aveam vreo 58 d kg..universitatea imi solicita cea mai mare parte a timpului chiar si noptile pt ca aveam mereu multe teme de facut..si in plus mergeam mult,de felul meu sunt asa imi place sa merg, sa fac plimbari..in vara dupa ce am terminat universitatea m-am casatorit si m-am mutat la sotul meu in romania(am uitat sa precizez ca sunt din R.Moldova)..si cum spuneam m-am mutat la el si d atunci am inceput sa iau proportii,eram toata ziua acasa faceam ba mancare,ba curatenie si nimic altceva,iar seara ne puteam in pat si ne uitam la tv impreuna cu 4 pungi de pufuleti..si asa de pe o zi pe alta kg se adunau,dar diana nu prea isi batea capul cu asta,iar iubi nici atat ca el spunea mereu ,,eu te iubesc asa cum esti"..in fine in noiembrie am plecat spre spania,si luna de miere am petrecut-o in ayamonte,un orasel turistic unde stau acuma..intr-o zi imi spune iubi daca vreau sa mergem la farmacie sa ne cantarim si soc...cand m-am urcat si mi-a aratat cantarul 74,800..mama am inceput a plange si sarmanu iubi nu stia cum sa ma linisteasca..din acea zi am inceput lupta cu kg,dar nu adoptand un mod d viata sanatos ci apeland la diferite diete minune..am inceput cu dieta daneza pe care o tinuse si soacra-mea si slabise nu stiu cate kg..zis si facut m-am apucat de dieta,doar ca dupa 3 zile am ajuns la urgente..in ayamonte am stat 1 luna dupa care ne-am dus in madrid unde avea sa stam aproape 2 ani..deja ajunsa aici am inceput cautarile..am cautat diferite diete..tineam 1 saptaman slabeam 3 kg si gata dupa aia lasam..si kg se intorceau..sport nu prea faceam da incepusem intr-un timp sa fac steper..si dimineata mergeam in parc mai alergam,dar prea putin ca nu aveam deloc rezistenta si mai faceam la aparatele alea din parc..toate astea au durat pina in momentul cand ne-am intors acasa..in iunie anul trecut am descoperit slabute.ro tot cautand pe net diete dar ceva mai sanatoase..odata descoprit acest site am inteles cea mai buna cale de a slabi e sa adopt un stil d viata sanatos+sport..si asa am si facut..eram atat de hotarata si aveam multa vointa,as putea spune o vointa de fier pt ca in primele 3 luni nu am pus in gura nimic dulce,mama manca clatite langa mine si nici macar nu imi facea pofta..iar la capitolul sport nu as fi crezut vreodata ca o sa ajung sa fac sport 7 zile din 7..am inceput cu aerobic,dar parca incepeam sa ma plictisesc si am zis sa incerc sa alerg dimineata,si am facut cea mai buna alegere (e paradoxal pt ca in scoala cel mai mult uram proba de alergat)..si asa am inceput sa se duca kg..si ma simteam mandra de mine si asa am ademenit-o si p mama..mergeam impreuna in parc,eu alergat mama mergea si facea exercitii..mama cat am scris..sper sa nu pliuctisesc pe nimeni doar am vrut sa imparatsesc cu voi experienta mea..timp de 1 an nu am putut sa scriu aici,nu stiu cauza dar nu puteam edita mesaje..doar urmaream povestile de succes a slabutelor si datorita acestui site acum maninc sanatos si fac sport si ma simt extraordinar...si cu minus 17 kg,dar mai vreu inca 7..se vor duce si alea pt ca nu ma dau batuta pina nu ajung unde vreau...va urez o si frumoasa la toate si sper sa intrati p la mine ..
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #28 (permalink)  
Vechi 27 sep 2012, 16:10:21
happygirldiana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

Buna, tiza draga!Diana, incantata de cunostintaFoarte bine ca ai facut pauza, pentru ca altfel ai reusi sa te accidentezi,sa te suprasoliciti si nu o sa iti fie bine.Trebuie sa lasi timp muschilor sa se refaca dupa efortul depus
Iti doresc mult succes si determinare!
Pupici!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #29 (permalink)  
Vechi 27 sep 2012, 16:53:24
diana87's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

salut happygirldianamultumesc de vizita...de asta am si facut pauza nu vreau sa-mi suprasolicit picioarele ca am nevoie de ele..oricum ar fi pe zi ce trece creste rezistenta si pot sa fug mai mult,iar asta ma face fericita..o zi frumoasa iti urez..mi-am facut curaj si am pus si niste poze..pupicei
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #30 (permalink)  
Vechi 28 sep 2012, 09:51:05
diana87's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

neata draga jurnale si dragi slabute..azi pot sa fiu mandra de mine ,am alergat 12 km si ma simt asa bineeee..mi-a facut bine pauza de ieri,azi am rezistat cu 4 km mai mult...va urez o zi frumoasa si fara tentatiii..
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, diana87, dieta, jurnal, jurnale, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole