forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Didik (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-didik-3434.html)

MikTerorista 11 apr 2010 10:18:58

Jurnal Didik
 
m-am hotarat si eu intr-un final glorios sa ma reapuc de slabit entru ca nu se mai poate deja..spre marea mea tristete am ajuns iarashi la 67 de kg desi akum 4 ani reushisem sa plek de la greutatea asta si sa ajung la 56 ..dar a venit apoi bacul ...si a inceput rontaiala si delasarea...iar pe masura ce timpul a trecut sesiunile au adus si ele makr 2 3 kg in plus..marturisesc ca sunt satula peste cap de cure de slabire,diete si regimuri..dar vreau sa-mi mai incerc odata norocul si sa ma reapuc de sport si o dieta relativ ushoara...trebuie sa fac asta pentru mine pentru ca la varsta asta ar trebui sa fi sexy si ...pot sa fiu si eu. desi nu am complexe ca sunt grasa sau ceva de genu de data asta m-am hotarat sa merg pana la capat si sa pot purta cu mandrie acele rochitze mini negre care mie-mi plac la nebunie..

drama queen 11 apr 2010 10:23:43

Re: jurnal Didik
 
buna:-* si bine ai venit >:D<
pai poti sa-ti personalizezi tu o dieta proprie, sa-ti calculezi numarul de kcal cu ajutorul calculatorului de pe forum si impreuna cu sport o sa ai rezultate foarte frumoase:)
arata-ne un exemplu de meniu dintr-o zi de a ta obisnuita :)sa vedem cum te putem ajuta :)

alinush 11 apr 2010 10:26:07

Re: jurnal Didik
 
bine ai venit didik>:D<..
cu multa vointa o sa reusesti..;;)
aici o sa gasesti mult sprijin din partea slabutelor...
ce dieta tii?..sport faci?
cum ai reusit sa slabesti acum 4 ani?;;)
>:D<

mvthebest 11 apr 2010 10:46:38

Re: jurnal Didik
 
[IMG]http://c.universalscraps.com/files/e...eekend_019.gif[/IMG]

mvthebest 11 apr 2010 10:59:29

Re: jurnal Didik
 
Citat:

Anterior postat de MikTerorista (Post 145066)
m-am hotarat si eu intr-un final glorios sa ma reapuc de slabit entru ca nu se mai poate deja..spre marea mea tristete am ajuns iarashi la 67 de kg desi akum 4 ani reushisem sa plek de la greutatea asta si sa ajung la 56 ..dar a venit apoi bacul ...si a inceput rontaiala si delasarea...iar pe masura ce timpul a trecut sesiunile au adus si ele makr 2 3 kg in plus..marturisesc ca sunt satula peste cap de cure de slabire,diete si regimuri..dar vreau sa-mi mai incerc odata norocul si sa ma reapuc de sport si o dieta relativ ushoara...trebuie sa fac asta pentru mine pentru ca la varsta asta ar trebui sa fi sexy si ...pot sa fiu si eu. desi nu am complexe ca sunt grasa sau ceva de genu de data asta m-am hotarat sa merg pana la capat si sa pot purta cu mandrie acele rochitze mini negre care mie-mi plac la nebunie..


Bine ai venit printre noi>:D<:-*:-*:-*:-*

Incearca pentru inceput sa papi mai putina paine si sa elimini sucurile acidulate,prajelile si sa mananci mai rar dulciuri.
Nu trebuie sa ti neaparat vre-o dieta anume. Sincer si eu m-am plictisit de ele:))

Cu multa rabdare si ambitie ai sa ajungi la kg dorite :-*:-*

riky 11 apr 2010 11:00:57

Re: jurnal Didik
 
http://www.desicomments.com/dc/11/28591/28591.jpg

LicuriciColorat 11 apr 2010 11:48:32

Re: jurnal Didik
 
Hey Didik>:D<Bine ai venit la noi in gasca.Ce faci?Arata-ne si noua cum este meniul tau dintr-o zi,faci sport?nu uita renunta la zahar,nu manca sarat,bea apa 2l pe zi,fa sport si mananaca multe fructe si legume.Ai grija de tine si de ce mananci>:D<

Adella 11 apr 2010 20:23:29

Re: Jurnal Didik
 
Hello Didik!!!
Bine ai venit printre noi:-*>:D<
Vei gasi aici de tot sprijinul de care ai nevoie:-*
Te asteptam cu planul de bataie si cateva detalii despre ce mananci ..ce sport faci ..etc:)>:D<

andra_aly 11 apr 2010 20:59:54

Re: Jurnal Didik
 
Citat:

Anterior postat de MikTerorista (Post 145066)
m-am hotarat si eu intr-un final glorios sa ma reapuc de slabit entru ca nu se mai poate deja..spre marea mea tristete am ajuns iarashi la 67 de kg desi akum 4 ani reushisem sa plek de la greutatea asta si sa ajung la 56 ..dar a venit apoi bacul ...si a inceput rontaiala si delasarea...iar pe masura ce timpul a trecut sesiunile au adus si ele makr 2 3 kg in plus..marturisesc ca sunt satula peste cap de cure de slabire,diete si regimuri..dar vreau sa-mi mai incerc odata norocul si sa ma reapuc de sport si o dieta relativ ushoara...trebuie sa fac asta pentru mine pentru ca la varsta asta ar trebui sa fi sexy si ...pot sa fiu si eu. desi nu am complexe ca sunt grasa sau ceva de genu de data asta m-am hotarat sa merg pana la capat si sa pot purta cu mandrie acele rochitze mini negre care mie-mi plac la nebunie..

Bine ai venit printre slabute Didik:)
Eu zic ca este cea mai inteleapta alegere: dieta usoara= stil de viata sanatos si sport. daca te ti de planul acesta o sa vezi ca rezultatele nu vor intarzia sa apara;) si eu tot asa am slabit pana acum. e adevarat ca mai greu ca am mai avut abateri(cam des:">) dar totusi se vad rezultatele:)
eu iti urez mult succes>:D< sa speram ca in cel mai scurt timp o sa te vedem in fustite scurte:x

mvthebest 12 apr 2010 14:22:58

Re: Jurnal Didik
 
Buna Didik
Ce mai faci?
Cum mai merge cu slabitul >:D<?

Iti doresc o zi frumoasa!!! Asteptam vesti de la tine.>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:52:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO