forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal doinapaula (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-doinapaula-11271.html)

doinapaula 12 mar 2012 11:04:54

Jurnal doinapaula
 
M-am hotarat sa-mi tin si eu un jurnal,unde sa scriu zilnic ce mananc, ca sa pot urmari dieta.

happygirldiana 12 mar 2012 14:55:39

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de doinapaula (Post 977453)
M-am hotarat sa-mi tin si eu un jurnal,unde sa scriu zilnic ce mananc, ca sa pot urmari dieta.

Buna!!CUm preferi sa iti spun?doina sau Paula?
Felicitari pentru jurnal, " casuta" :) Iti va fi mai usor sa iti tii in evidenta zilele de dieta,starile si modificarile prin care treci, si, apoi, iti va fi mai usor sa stai de vorba cu slabutele iar ele te vor gasi mai usor:)
>:D<>:D<

Vad ca tii Rina:)Te-ai acomodat cu ea?Iti prieste?Sport faci?;))

happygirldiana 13 mar 2012 07:44:51

Re: Jurnal doinapaula
 
http://www.myspacegraphics24.com/gra.../tuesday32.gif

doinapaula 13 mar 2012 08:46:00

Re: Jurnal doinapaula
 
Multumesc de vizita!Eu sunt Doina si am gasit site-ul intamplator.L-am studiat si dintre toate dietele,am ales Rina pentru ca mi s-a parut mai usoara.De 8 zile tin aceasta dieta si am dat jos 2 kg.Mai am destule.....:)
Ieri,a fost zi de vitamine si am mancat asa:
MD -1 mar si 1 cafea
la 10- 1grefa
la 12-o salata cu castraveti,salata verde,ceapa acrita cu otet
la-15-1 mar
la 18-2 mere coapte cu stafide,nuca,miere si scortisoara
Cea mai grea zi a mea:(,mi-a fost foame toata ziua:(

doinapaula 13 mar 2012 08:49:06

Re: Jurnal doinapaula
 
Azi,PROTEINE
MD-1 mar si 1 cafea
la -10-1 mar
la 12- piept de pui la gril cu salata de varza
18-tot piept de pui cu salata de varza

si 30 min aerobic,100 abdomene si 30 min bicicleta
Ieri n-am fost in stare sa fac prea mult sport,de-abia m-am miscat:(Am facut dar putin.

mutulica 13 mar 2012 08:54:13

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de doinapaula (Post 978656)
Multumesc de vizita!Eu sunt Doina si am gasit site-ul intamplator.L-am studiat si dintre toate dietele,am ales Rina pentru ca mi s-a parut mai usoara.De 8 zile tin aceasta dieta si am dat jos 2 kg.Mai am destule.....:)
Ieri,a fost zi de vitamine si am mancat asa:
MD -1 mar si 1 cafea
la 10- 1grefa
la 12-o salata cu castraveti,salata verde,ceapa acrita cu otet
la-15-1 mar
la 18-2 mere coapte cu stafide,nuca,miere si scortisoara
Cea mai grea zi a mea:(,mi-a fost foame toata ziua:(

Buna Doina, bine ai venit>:D<>:D<>:D<
Sa stii ca in ziua de vitamine ai voie sa maninci din doua in doua ore si mi se pare ca ai mincat destul de putine calorii de aia si ti-a fost foame toata ziua, ar trebuie sa maninci si niste alune, nuci, seminte sau fructe uscate care tin de foame si ridica si numarul caloriilor...
Azi esti la proteine si ce ai in meniu?
Bravo pentru kg pierdute>:D<>:D<>:D<
spor la slabit mai departe>:D<

doinapaula 13 mar 2012 09:01:13

Re: Jurnal doinapaula
 
Am primit de 8 martie un cosulet cu fructe uscate si ma bucuram,dar cand am citit cate E-uri avea.....si indulcitori,si multe altele......l-am abandonat:)

doinapaula 13 mar 2012 09:03:18

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 978680)
Buna Doina, bine ai venit>:D<>:D<>:D<
Sa stii ca in ziua de vitamine ai voie sa maninci din doua in doua ore si mi se pare ca ai mincat destul de putine calorii de aia si ti-a fost foame toata ziua, ar trebuie sa maninci si niste alune, nuci, seminte sau fructe uscate care tin de foame si ridica si numarul caloriilor...
Azi esti la proteine si ce ai in meniu?
Bravo pentru kg pierdute>:D<>:D<>:D<
spor la slabit mai departe>:D<

Multumesc de vizita,mutulica!Voi incerca sa-ti urmez sfatul data viitoare la vitamine.

mutulica 13 mar 2012 09:03:24

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de doinapaula (Post 978700)
Am primit de 8 martie un cosulet cu fructe uscate si ma bucuram,dar cand am citit cate E-uri avea.....si indulcitori,si multe altele......l-am abandonat:)

inteleg, si eu asi fi facut la fel, eu maninc numai stafide din fructe uscate, insa maninc alune sau seminte si imi tin bine de foamne sau nuca de cocos>:D<

doinapaula 13 mar 2012 09:08:05

Re: Jurnal doinapaula
 
alune si seminte prajite sau neprajite?


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:26:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO