forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-elena-drumul-spre-fericire-nu-niciodata-usor-7669.html)

petriuc elena13 09 ian 2011 15:23:59

Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
sallz fetelor!!! sunt cam noua pe aici si as vrea sa ma integrez asa k miam deschis un jurnal in care putem vorbi si sa ne sfatuim in legatura cu slabitul:D as avea nevoie de ajutor de la voi k sunteti mai experimentate decat mn si si dak veti avea si voi nevoie va vai ajuta cum pot >:D<

khattiy 09 ian 2011 16:13:09

Re: Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
Bun venit ! Mihaela ma numesc sau Khattiy cum doresti ! In primul rand ca sa slabesti trebuie sa mananci sanatos , sa nu infometezi 3 mese principale+2 gustari si sa faci sport. Intra pe la celalalte jurnale si cred ca te vei documenta mai mult decat suficien , parerea mea :*

petriuc elena13 09 ian 2011 18:13:19

Re: Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
ms mulllllllt khatty si voi tine cont de sfatul care mi lai dat
>:D<

petriuc elena13 09 ian 2011 18:14:43

Re: Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
app felicitari pt cele 32 kg date jos si mult succes in continuare

crissa17 09 ian 2011 19:55:07

Re: Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
Citat:

Anterior postat de petriuc elena13 (Post 466271)
app felicitari pt cele 32 kg date jos si mult succes in continuare

Sportul este cel mai sanatos, alaturi de un stil de viata sanatos, cred ca am repetat asta in cel putin 4 jurnale astazi. Tae-bo sau pilates, sunt foarte bune pentru eliminarea cm-ilor in plus si pentru modelarea orpului, gasesti si pe site daca dai cautare tae-bo si pe ytube. Cu billy blanks. Si pilates gasesti pe ytube.

Plus, sa mananci sanatos, asta insemnanad, carne slaba, 4 galbenusuri de ou maxim pe saptamana. Pentru ca au un aport caloric foarte mare. Nu prea mult ulei, nici macar de masline. fara grasime, fara paste, cartofi, chipsuri, dulciuri, carbogazoase, junk food. Putin orez. Fara mazare...

In rest sucurile de fructe facute in casa, sau fructele sunt foarte bune, legumele proaspete, supele, carnea de peste, de pui... ceaiuri si apa macar 1,5 l pe zi!

Te pup si te astept cu rezultate!

petriuc elena13 09 ian 2011 20:05:25

Re: Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
multumesc pt sfaturi crissa , cu siguranta le voi urma ,multa bafta si tie in lupta cu kg !!!

petriuc elena13 10 ian 2011 10:11:42

Re: Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
neatza slabutelor! acum ceva timp mam trezit dar logic k am mancat MD si o gustare . la MD am mancat un snitel , o cana de lapte si o portocala iar ca gustare un mar. va voi scrie diseara ce am mancat la amiaza a 2 a gustare si cina si astept critici :D

DeathInVogue 10 ian 2011 10:49:55

Re: Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
Citat:

Anterior postat de petriuc elena13 (Post 467052)
neatza slabutelor! acum ceva timp mam trezit dar logic k am mancat MD si o gustare . la MD am mancat un snitel , o cana de lapte si o portocala iar ca gustare un mar. va voi scrie diseara ce am mancat la amiaza a 2 a gustare si cina si astept critici :D

neata!>:D<
e ok ce ai papat pana acum:D incearca sa nu exagerezi cu fructele...cat ai mancat pana acum este suficient...nu uita ca si acestea contin zahar,dar 1-2 fructe pe zi sunt ok

petriuc elena13 10 ian 2011 18:35:27

Re: Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
azi a fost o zii naspa de tot!!!! in primul rand am aflat k nu pot face sport o perioada pt ca ma doare groaznic piciorul si in al doilea rand am o tona de scris si de invatat :(( :(( :(( app azi la amiaza am mancat o supa cu fasole si un snitel , a doua gustare cativa pufuleti ( imi plac pufuletii :D ) si la cina un iaurt . am calculat caloriile si am mancat 1041 calorii. destul de bn cred

petriuc elena13 19 ian 2011 08:34:34

Re: Jurnal Elena - Drumul spre fericire nu a fost niciodata usor
 
sczzzz k n-am mai scris dar n-am avut timp !!! am avut o tona de lucruri de invatat si abia acu am gasit putin timp . mam cantarit azi dimineata si am vazut k am slabit un kg !!! am acum 49 kg si ma bucur nespus de mult dar mai am de dat jos 4 kg. vb mai tarziu pwp pwp pwp


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:50:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO