forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal ElyRoz (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-elyroz-12055.html)

ElyRoz 13 oct 2012 21:57:33

Jurnal ElyRoz
 
Buna,
am ales dupa 2 ani in care ma chinui sa slabesc dieta Rina.Si dupa ce le-am incercat aproape pe toate se pare ca asta mi se potriveste foarte bine.
Am inceput dieta pe 9 Octombrie ----> cu 62 kg la o inaltime de 1,60
Azi 13 octombrie am avut carbohidrati si am papat cam fara limita.Am papat fructe pana la 12,pe la 3 am papat paste cu sos de rosii,si de atunci am tot gustat din una alta.Am papat cativa cartofi prajiti,o gura de carnat,am gustat fasole ca am asta am gatit si nah trebuia sa o gust si am papat si prajitura .Ciocolata neagra abia am reusit sa pap 2 patratele.e oribila dupa ceva dulce.

ziua 4,maine,vitamine ,am in plan banane,mieji de seminte crude,nuci si sa vad ce fructe imi iau iau.

ElyRoz 13 oct 2012 22:17:10

re: Jurnal ElyRoz
 
O sa imi notez aici meniul zilnic,si astept pareri ,idei,intrebari de ce nu :P

Rallara 13 oct 2012 22:26:11

re: Jurnal ElyRoz
 
Buna ElyRoz, bine ai venit! :)
Iti doresc mult succes chiar daca eu nu sustin dietele ba chiar sunt impotriva lor... Sper sa ai rezultate bune care sa te multumeasca si sa ajungi la greutatea dorita!
Te pup! :-*

RoXyM 14 oct 2012 06:33:14

re: Jurnal ElyRoz
 
Bine ai venit ElyRoz, te salut si aici >:D<. Mult succes cu Rina, o sa iti fie mult mai usor cu acest jurnal in care sa scri ce papi zilnic.
Ti-am pregatit o cafeluza si ceva pentru MD :)
http://fs70.trilulilu.ro/imgs/encicl...dee1ad509a.jpg

marinuta 14 oct 2012 09:37:19

re: Jurnal ElyRoz
 
neata elyRoz...si eu azi mavitaminizez...am baut un ceai de macese si am mincat niste nuci....toata ziua o sa pap rosii...mere...babane...si mai vad eu ce...azi ciminte o sa fiu...:>

mutulica 14 oct 2012 10:14:26

re: Jurnal ElyRoz
 
Buna si bine ai venit>:D<>:D<
Bafta cu dieta, e o dieta foarte buna si destul de permisiva, doar trebuie s-o tii cum trebuie si sint sigura ca o sa ai si rezulatatele mult asteptate.
Cu sportul cum stai?
Iti doresc o duminica frumoasa si conforma...

ElyRoz 14 oct 2012 10:47:24

re: Jurnal ElyRoz
 
Citat:

Anterior postat de RoXyM (Post 1151487)
Bine ai venit ElyRoz, te salut si aici >:D<. Mult succes cu Rina, o sa iti fie mult mai usor cu acest jurnal in care sa scri ce papi zilnic.
Ti-am pregatit o cafeluza si ceva pentru MD :)
http://fs70.trilulilu.ro/imgs/encicl...dee1ad509a.jpg

Ms,arata minunat :x>:D<

Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1151465)
Buna ElyRoz, bine ai venit! :)
Iti doresc mult succes chiar daca eu nu sustin dietele ba chiar sunt impotriva lor... Sper sa ai rezultate bune care sa te multumeasca si sa ajungi la greutatea dorita!
Te pup! :-*

Aceasta dieta imi place foarte mult si ma simt foarte bine cu ea.Vreau sa iti spun ca parca in fiecare zi as manca prajituri,cu atata nerabdare astept urmatoarea zi,oricare ar fi ea.
Ms >:D<>:D<>:D<

Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1151621)
neata elyRoz...si eu azi mavitaminizez...am baut un ceai de macese si am mincat niste nuci....toata ziua o sa pap rosii...mere...babane...si mai vad eu ce...azi ciminte o sa fiu...:>

Si eu vreau si o sa fiu cumintica,pana acum am papat o banana si cateva bucatele minuscule de nuci,ca am tot ales din ele pe alea mai mari :)) ,si sa vedem,la mine strugurii sunt baza dar trebuie sa ies sa imi cumpar.
Nu mi se mai pare asa grea ziua de vitamine :x:x:x

Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1151684)
Buna si bine ai venit>:D<>:D<
Bafta cu dieta, e o dieta foarte buna si destul de permisiva, doar trebuie s-o tii cum trebuie si sint sigura ca o sa ai si rezulatatele mult asteptate.
Cu sportul cum stai?
Iti doresc o duminica frumoasa si conforma...

Multumesc, eu simt ca o sa am rezultate frumoase cu aceasta dieta.Imi place foarte mult,ce altceva mi-as mai putea dori daca am o dieta in care se papa dulce si slabesti? E absolut minunat,sunt foarte incantata de ea.
Maine am zis de cantareala,abia astept.
Va pup,spor si voua daca tineti vreun fel de dieta
o duminica frumoasa,asa cum va doriti si sa fiti mereu frumoase si slabute :>:>:>

mutulica 14 oct 2012 10:59:32

re: Jurnal ElyRoz
 
vad ca esti incintata de dieta, asta e bine...
vitaminizare placuta si bafta pe maine la cintar...sper sa fie bun cu tine:)

ElyRoz 14 oct 2012 11:36:09

re: Jurnal ElyRoz
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1151727)
vad ca esti incintata de dieta, asta e bine...
vitaminizare placuta si bafta pe maine la cintar...sper sa fie bun cu tine:)

Poi daca nu e bun cu mine ma cert cu el :)) Nu mai vorbesc cu el 4 zile :))
Tu ai slabit toate acele kg de la ticker mancand sanatos?
Felicitari,ai slabit foarte mult >:D<
Te-am citit gata.Hipocalorica si ai tinut si tu rina :) bravo :*:*:*:*

marinuta 14 oct 2012 11:39:14

re: Jurnal ElyRoz
 
da ziua de vitamine e cam lunga si grea..eu am baut 2 cani mari cu ceai de maces..1 mina de nuci...si 1 mar...:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:13:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO