Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #11 (permalink)  
Vechi 23 mar 2011, 14:57:43
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Hello Eve si bine te`am gasit in noua ta casuta!Imi pare rau sa aud prin cate ai trecut,in mare parte regasindu`ma pe mine.Si eu am incercat dieta cu supa de varza..off..a fost cea mai groaznica perioada din viata mea!Eram tot timpul depresiva si nervoasa..cat despre supa..o mancam la fel ca tine,tinandu`ma de nas

La meniul tau as avea cateva mici obiectii:
1.Incearca sa papi mai consistent dimineata si sa eviti capucino pt ca are zahar.
2.Incearca sa eviti combinatia de carbo+proteine(chiftele+cartofi)

Si felicitari pentru sport!
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #12 (permalink)  
Vechi 23 mar 2011, 16:08:25
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Sarita Vezi mesajul
Buna! Ma bucur ca ai ales dieta WW (si eu am tinut-o de cateva ori, imi place foarte mult sa calculez si sa adun punctele ).
Meniul tau arata destul de bine dar incearca sa mananci mai mult la micul dejun, nu doar un capuccino, astfel nu vei fi tentata sa papi asa mult ziua (oricum nu ai facut-o ) si incearca sa nu combini carnea de la chiftelute cu cartofii (proteine+carbohidrati) deoarece iti vor incetini slabirea chiar daca mananci conform regulilor WW.

Ce sa iti mai spun...Succes in continuare!
aaaa si bravo pentru aerobic
Buna Sara! Imi pare foarte bine ca ai trecut pe la mine!
Am ales aceasta dieta, pentru ca mi se pare mai permisiva. In ultima vreme stau foarte prost cu vointa aia de fier, pe care ar trebui s-o am
De obicei, la micul dejun mananc putin mai consistent, insa ier m-am trezit foarte prost dispusa, si cu o enorma durere de brat, si nu prea aveam chef de nimicInsa cand voi posta meniul de astazi, o sa vezi ca am mancat mai mult la micul dejunInsa iar am facut o greseala, pentru ca am mancat 20g de paine alba, pentru ca am ramas fara cea integrala...
Cat despre combinatia proteine+carbohidrati, am auzit si eu exact ce ai zis tu, ca incetineste slabirea. Din pacate nu m-am documentat in legatura cu asta, insa tu si Roxii chiar mi-ati trezit interesul Voi cauta subiecte si o sa citesc despre tema asta, ca sa nu mai fac greseli de genul.
Iti multumesc pentru urari:* O sa mai intru si eu la tine sa vad cum iti mai merge
Te mai astept pe la mine, cand o sa ai timp!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #13 (permalink)  
Vechi 23 mar 2011, 16:28:48
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Hello Eve si bine te`am gasit in noua ta casuta!Imi pare rau sa aud prin cate ai trecut,in mare parte regasindu`ma pe mine.Si eu am incercat dieta cu supa de varza..off..a fost cea mai groaznica perioada din viata mea!Eram tot timpul depresiva si nervoasa..cat despre supa..o mancam la fel ca tine,tinandu`ma de nas

La meniul tau as avea cateva mici obiectii:
1.Incearca sa papi mai consistent dimineata si sa eviti capucino pt ca are zahar.
2.Incearca sa eviti combinatia de carbo+proteine(chiftele+cartofi)

Si felicitari pentru sport!
Roxiiiii Modelul meu de vointa neclintita si dedicare pentru o viata sanatoasa Bine ai venit pe la mine!!
Intr-adevar, se trece greu prin momentele alea, in care iti faci rau aproape constient propriului corp.. Insa e bine ca pana la urma ne dam seama ca nu suntem pe drumul corect, si putin cate putin ne reeducam si indreptam raul facut.
Supa de varza...Si acum cand ma gandesc la ea mi se face un nod in stomac, iar de atunci nu mai mananc varza nici de la sarmale, decat salata de varza
Precum i-am spus si Sarei, obisnuiesc sa mananc mai mult dimineata, insa ieri am avut o zi foarte proasta, si pana pe la amiaza nu am avut chef de nimic..
CappuccinoAm inceput sa beau cappuccino, pentru ca, cafea nu pot sa beau din cauza la niste probleme cu inimaIar cappuccino cum are un continut mic de cofeina, ma trezea putin dimineata dar fara sa mi se faca rauInsa inainte de asta, dimineata serveam ceai verde, doar ca nu ma trezea cum trebuieDAr pot sa-mi revin la vechiul obicei, ca doar trebuie sa facem si cateva sacrificii, mai ales cand sunt pentru sanatatea noastraOricum, astazi tot cappuccino am baut, pentru ca, inca nu citisem postul
Iti multumesc si tie si Sarei pentru sfatul in legatura cu proteine+carbohidratiChiar m-ati facut curioasa, si o sa ma informez mai mult despre asta, sa nu mai fac greseli ca acestea in dieta mea.
Mai treci pe la mine, cand o sa poti si o sa mai ai timp, cu un sfat, corectare, cearta..
Vreau sa invat cat mai multe si sa ajung sa-mi rasplatesc corpul cu o alimentatie sanatoasa, pentru toate daunele care i le-am facut
Te pup!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #14 (permalink)  
Vechi 23 mar 2011, 17:15:36
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Roxiiiii Modelul meu de vointa neclintita si dedicare pentru o viata sanatoasa Bine ai venit pe la mine!!
Intr-adevar, se trece greu prin momentele alea, in care iti faci rau aproape constient propriului corp.. Insa e bine ca pana la urma ne dam seama ca nu suntem pe drumul corect, si putin cate putin ne reeducam si indreptam raul facut.
Supa de varza...Si acum cand ma gandesc la ea mi se face un nod in stomac, iar de atunci nu mai mananc varza nici de la sarmale, decat salata de varza
Precum i-am spus si Sarei, obisnuiesc sa mananc mai mult dimineata, insa ieri am avut o zi foarte proasta, si pana pe la amiaza nu am avut chef de nimic..
CappuccinoAm inceput sa beau cappuccino, pentru ca, cafea nu pot sa beau din cauza la niste probleme cu inimaIar cappuccino cum are un continut mic de cofeina, ma trezea putin dimineata dar fara sa mi se faca rauInsa inainte de asta, dimineata serveam ceai verde, doar ca nu ma trezea cum trebuieDAr pot sa-mi revin la vechiul obicei, ca doar trebuie sa facem si cateva sacrificii, mai ales cand sunt pentru sanatatea noastraOricum, astazi tot cappuccino am baut, pentru ca, inca nu citisem postul
Iti multumesc si tie si Sarei pentru sfatul in legatura cu proteine+carbohidratiChiar m-ati facut curioasa, si o sa ma informez mai mult despre asta, sa nu mai fac greseli ca acestea in dieta mea.
Mai treci pe la mine, cand o sa poti si o sa mai ai timp, cu un sfat, corectare, cearta..
Vreau sa invat cat mai multe si sa ajung sa-mi rasplatesc corpul cu o alimentatie sanatoasa, pentru toate daunele care i le-am facut
Te pup!
IacsSi mie mi se face scarba numai gandindu`ma la ciorba de varza

Incearca sa gasesti un inlocuitor acelui cappucino.Mama bea cafea fara cofeina sau un ness pe baza de planteNush cum se numeste dar imediat ce il gasesc revin cu numele

Asa sa faci!Sa stii ca nu conteaza doar sa mananci sanatos ci si combinatiile.Aceste combinatii de carbo+proteine ne incetinesc slabitul.
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #15 (permalink)  
Vechi 23 mar 2011, 23:44:01
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


IacsSi mie mi se face scarba numai gandindu`ma la ciorba de varza

Incearca sa gasesti un inlocuitor acelui cappucino.Mama bea cafea fara cofeina sau un ness pe baza de planteNush cum se numeste dar imediat ce il gasesc revin cu numele
Asa sa faci!Sa stii ca nu conteaza doar sa mananci sanatos ci si combinatiile.Aceste combinatii de carbo+proteine ne incetinesc slabitul.
Acum, ca tot mi-ai spus de nessul pe baza de plante, imi amintesc ca am vazut si eu pe aici la tv anuntat un astfel de ness, insa nu eram atenta si nu am retinut numele. Dar o sa ma uit pe la magazine sa il caut
Din pacate astazi nu am avut timp sa citesc despre combinatia carbohidrati + proteine, iar acum am ajuns super obositaInsa maine promit sa incep investigarea
Sper sa nu fi facut multe greseli in meniul de astazi
Dupa ce o sa-l postez, o sa ma pun la somn imediat, asa ca va urez de pe acum Noapte buna!!!Sa aveti vise placute si un somn cat mai odihnitor!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #16 (permalink)  
Vechi 23 mar 2011, 23:47:35
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Meniul pentru ziua de astazi:

Micul Dejun:
-200 ml Cappuccino - 1.8 pt. - 78 kcal
-1 Ou fiert - 2 pt. - 78 kcal
-20g paine alba - 1.53 pt. - 54 kcal

Gustare 1:
-125g Iaurt Bifidus 0% grasime - 0.5 pt. - 50 kcal
- 200g Banane - 2.6 - 178 kcal

Pranz:
- 250g Fasole verde fiarta - 0 pt. - 82 kcal
-100g Cartofi fierti - 1 pt. - 53 kcal
-30g morcov fiert - 0.21 - 11 kcal
-Condimente - 0 pt.
-40g paine integrala - 1.6 - 78 kcal

Gustare 2:
-300g mere - 1.8 pt. - 156 kcal

Cina:
-150g Pizza cu Mozarella - 6.3 pt. - 272 kcal
-200ml Supa de pui - 1 pt. - 47 kcal
---------------------------------------------------------------
TOTAL INGERAT: 20.34 pt. - 1137 kcal


Sport:
- Tae Bo, 20 min. - 2 pt. - 188 kcal
- Hip Hop ABS, 30 min. - 3 pt. - 202 kcal
- Pilates, 60 min. - 4 pt. - 232 kcal
- Metabolism bazal - 1398 kcal
-------------------------------------------------------------
TOTAL CONSUMAT:9 pt. - 2020 kcal

Tae Bo si HHA, l-am calculat in punctele de la WW ca Aerobic, iar Pilates-ul ca Gimnastica..Sper sa fie bine.
Noapte buna inca o data!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #17 (permalink)  
Vechi 24 mar 2011, 00:56:34
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Eve, am venit si eu sa te salut si sa iti urez mult succes cu slabitul.
O sa fiu pe aici prin apropiere sa te sustin atunci cand ai nevoie.
__________________
De vorba cu Mr. J
  #18 (permalink)  
Vechi 24 mar 2011, 01:35:25
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Meniul pentru ziua de astazi:

Micul Dejun:
-200 ml Cappuccino - 1.8 pt. - 78 kcal
-1 Ou fiert - 2 pt. - 78 kcal
-20g paine alba - 1.53 pt. - 54 kcal

Gustare 1:
-125g Iaurt Bifidus 0% grasime - 0.5 pt. - 50 kcal
- 200g Banane - 2.6 - 178 kcal

Pranz:
- 250g Fasole verde fiarta - 0 pt. - 82 kcal
-100g Cartofi fierti - 1 pt. - 53 kcal
-30g morcov fiert - 0.21 - 11 kcal
-Condimente - 0 pt.
-40g paine integrala - 1.6 - 78 kcal

Gustare 2:
-300g mere - 1.8 pt. - 156 kcal

Cina:
-150g Pizza cu Mozarella - 6.3 pt. - 272 kcal
-200ml Supa de pui - 1 pt. - 47 kcal
---------------------------------------------------------------
TOTAL INGERAT: 20.34 pt. - 1137 kcal


Sport:
- Tae Bo, 20 min. - 2 pt. - 188 kcal
- Hip Hop ABS, 30 min. - 3 pt. - 202 kcal
- Pilates, 60 min. - 4 pt. - 232 kcal
- Metabolism bazal - 1398 kcal
-------------------------------------------------------------
TOTAL CONSUMAT:9 pt. - 2020 kcal

Tae Bo si HHA, l-am calculat in punctele de la WW ca Aerobic, iar Pilates-ul ca Gimnastica..Sper sa fie bine.
Noapte buna inca o data!
Pai...uite ce nu`mi place:

1.painea o poti inlocui cu cea de secara/graham/integrala
2.evita bananele(au mult zahar)
3.nu mai combina cartoful+morcov+paine
4.incearca sa nu mai papi seara carbohidrati(pizza)+ca este o combinatie cam nefericita(carbo+grasimi)
5.mananci foarte foarte multi carbohidratidc nu papi si carnitza,branzica,etc?

Cat despre ness`ul acela...Se numeste"Bautura instant pe baza de extract de cereale, Inka"
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #19 (permalink)  
Vechi 24 mar 2011, 09:44:55
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Pai...uite ce nu`mi place:

1.painea o poti inlocui cu cea de secara/graham/integrala
2.evita bananele(au mult zahar)
3.nu mai combina cartoful+morcov+paine
4.incearca sa nu mai papi seara carbohidrati(pizza)+ca este o combinatie cam nefericita(carbo+grasimi)
5.mananci foarte foarte multi carbohidratidc nu papi si carnitza,branzica,etc?

Cat despre ness`ul acela...Se numeste"Bautura instant pe baza de extract de cereale, Inka"
Buna Roxii
Ufff..multe greseli am facut!
Intr-adevar, painea se poate inlocui cu cea integrala, care plus de asta are mai multa fibra si imi face mult mai bine. Cat despre combinatii, imi pare rau pentru ele, o sa intru astazi sa ma documentez putin, pentru ca ieri nu am mai avut timp, iar seara cand am ajuns, dormeam in picioare
Si ai dreptate...am mancat o multime de carbohidratiO sa mananc si carne si branza
Iti multumesc mult ca te-ai interesat cum se numeste nessulO sa caut si eu marca pe aici pe la mineOricum, daca nu o gasesc exact pe asta, presupun ca tre sa fie vreo alta varianta..
Iti multumesc mult pt corectii Roxi, sa ai o zi cat mai frumoasa
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #20 (permalink)  
Vechi 24 mar 2011, 09:48:27
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Eve, am venit si eu sa te salut si sa iti urez mult succes cu slabitul.
O sa fiu pe aici prin apropiere sa te sustin atunci cand ai nevoie.
Bine ai venit ChriselleMa bucur foarte mult pentru vizita
Multumesc pentru urare, deasemeneaSi te mai astept oricand ai un pic de timp liber!!
Sa ai o zi buna!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
 

Informatii despre slabit
dieta weight watchers, familie, greutate, jurnal, kilograme, meniuri weight watchers, sanatos, slabit

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Cum se slabeste cu dieta Weight Watchers? dyya Dieta Weight Watchers 2 23 feb 2011 22:48:04
Dieta Weight Watchers vs Dieta Hipocalorica dyya Diete 3 17 feb 2011 15:57:16
Dieta Weight Watchers Slabuta Dieta Weight Watchers 48 04 feb 2011 18:40:53
Rezultate cu dieta Weight Watchers dyya Dieta Weight Watchers 7 26 ian 2011 23:36:05
Shadow20-Dieta weight watchers shadow20 Arhiva jurnale slabit 5 17 mai 2010 11:05:37

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole