forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-gcm-fapte-nu-cuvinte-10637.html)

RoxanaM 05 dec 2011 15:55:59

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Astept sa-mi spui ce``zice``cantarul tau !!!! :D

GCM 05 dec 2011 16:01:11

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
-200 de grame...fara sa fi ajuns la baie.
Am luat pranzul....pangasius pane 200g, paine neagra cu seminte si salata de varza.
La cina zauca n-am habar ce vreau!!! ca-s plina deja!

RoxanaM 05 dec 2011 16:14:18

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 868049)
-200 de grame...fara sa fi ajuns la baie.
Am luat pranzul....pangasius pane 200g, paine neagra cu seminte si salata de varza.
La cina zauca n-am habar ce vreau!!! ca-s plina deja!

Si eu fac maine peste dar il fac la gratar ca la cat de slabuta sunt nu imi permit sa pap prajit si mai ales pane desi e taaaare buuuuun.
Diseara cred ca eu pap niste carne de pui care a fost fiarta si trecuta putin prin ulei fierbinte in ceaun cu gogosari-am zis cred ca in momentul asta dupa ce am mai baut inca 500 ml de apa simt ca nu mai vreau nimic dar pana diseara mai e ceva drum asa ca se poate schimba situatia si oricum am mult sub 1000kcal si nu e bine.

grasuta1961 05 dec 2011 17:54:36

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 868049)
-200 de grame...fara sa fi ajuns la baie.
Am luat pranzul....pangasius pane 200g, paine neagra cu seminte si salata de varza.
La cina zauca n-am habar ce vreau!!! ca-s plina deja!

Felicitari ,felicitari !!!!
Imi pare bine ca se vede la cantarul tau.Vin sa ma cantaresc si eu la el :(ca al meu e tare rau si nu-mi arata deloc in minus:(Am glumit scumpa .Sper ca luni sa vin si eu cu rezultate mai bune.

GCM 05 dec 2011 18:41:54

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de grasuta1961 (Post 867584)
http://i1110.photobucket.com/albums/...ORNING/gd7.gif

BUNA DIMINEATA !!!!

Imi pare rau ca vin asa tarziu ,insa am fost la cumparaturi.Trebuia sa cumpar dulciuri pentru ghetutele de Mos Neculae.Iti doresc un inceput de saptamana cat mai fain.!!! Am fug sa spal pe jos,insa o sa mai trec pe aici sa vad ce faci.Cum a fost cu puiul.Te intreb ca uite creste si fetita mea si maine ,poimane isi face si ea un prieten.Probabil asta o sa se intample cand o sa intre la liceu.

Miha,,,La mine Moshul a venit de ceva vreme, mi-a luat o rochita impletita, cu fular si caciulita, iar puiului i-a adus o pereche de pantofi de toamna.
A fost ok, ne-am mai si ciondanit...eu cu problemele mele, el cu ale lui si am cam dat curs discutiilor, dar pana la urma a fost ok....am zis fiecare ce a avut pe suflet,am tras linie si am concluzionat ca ne e mai bine cand suntem amandoi, si ca abia asteptam sa ne mutam. Sambata am hoinarit prin magazine, seara am fost la film, duminica iar shoppinguiala, cu ai lui...mi-am luat stepper...fara maner ...abia astept sa mi-l aduca saptamana asta in weekend.
Inca 8 zile si vine si mama acasa...scap si eu de indatoririle de "femeie" pt putina vreme!!!!inca nu stiu ce vom face de sarbatori...dar nu e bai atat timp cat suntem impreuna!

grasuta1961 05 dec 2011 20:10:33

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Imi pare bine ca a venit Mosul la tine.A fost bogat Mos Nicolae.La noi vine cu dulciuri si Mos Craciun vine cu cadouri mari.Unde va mutati impreuna la tin in oras sau la el in oras???Eu sunt deacond cu mutatul impreuna a tinerilor inainte de casatorie pentru ca asa se cunosc mai bine si devin si mai responsabili.

grasuta1961 05 dec 2011 20:11:07

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Noapte buna si vise frumoase !!!

GCM 05 dec 2011 20:12:07

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
La el...el are de munca si eu as putea sa imi gasesc acelasi job ca cel pe care il ocup acum.

grasuta1961 05 dec 2011 20:16:53

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
E fain in BC.Cred, ca n-am ami fost demult cam de 30 de ani.Insa si Piatra mi-a placut mult.Dupa tine care e mai fain .??? Insa nu asta conteaza,conteaza sa fiti impreuna,sa va intelegeti si sa aveti un job.Te pup scumpa si mai vorbim maine.

GCM 05 dec 2011 20:20:37

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Imi place Piatra...e mic,linistit...dar vb aia,e ok ca sunt apropiate In BC oportunitatile sunt altele, orasule mai mare...in fine..ramane de vazut ce va fi :P


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:19:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO