forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Geanynna (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-geanynna-9821.html)

Geanynna 26 iul 2011 07:45:39

Jurnal Geanynna
 
Pupici tuturor Slabutelor,
M-am inregistrat pe forum sub numele de Geanynna, dar toata lumea de acasa ma cheama Tina, mi-e tot una (cum vreti voi, k suntem asa de multe aici:) sunt din Oradea, am 22 de ani si imi doresc foarte mult sa devin o slabuta :x
La fel ca si multe dintre voi, doresc sa scap de kg in plus si sa arat bine, sa fiu mai increzatoare, sa ma simt frumoasa in totalitate. Niciodata nu am fost o persoana slaba, dar acum 3-4 ani cantaream 53 de kg si nu 60 cate am acum x-( Dupa mai multe diete probate de-a lungul anilor, mi-am dat seama ca doar mancatul sanatos si miscarea te pot ajuta sa ai un corp armonios si frumos.
Am decis ca deschid jurnalul mai mult ca si motivatie(desi inca nu stiu 100% cum functioneaza acest jurnal, dar ma voi documenta), sa am unde sa dau raportul zilnic si sper ca, cu ajutorul vostru voi reusi sa fiu slabutaaaaaa:x
Acum sunt la munca, beau un ceiutz verde cu aroma de piersica si oficial de azi sunt la dieta South Beach faza I ...... Va astept la mine in jurnal cu parerile voastre despre aceasta dieta, sau orice alte subiecte si sper ca si eu sa va pot impartasi rezultate frumoase !!!
Ma bucur ca am gasit aceasta comunitate !!!! sunteti suuuuper !!!:x
:-*

silviadm 26 iul 2011 08:13:54

Re: Jurnal Geanynna
 
[*72*][*54*][*54*][*72*][*117*][*117*];))team gasit la tn in casutza:Pcateva floricele si o atmosfera calda iti va da mult spor in ceea ce tiai propus >:D<succes!;;)

Geanynna 26 iul 2011 08:28:57

Re: Jurnal Geanynna
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 736251)
[*72*][*54*][*54*][*72*][*117*][*117*];))team gasit la tn in casutza:Pcateva floricele si o atmosfera calda iti va da mult spor in ceea ce tiai propus >:D<succes!;;)

MULTUMESC !!!!!![*48*] deja ma simt ca una dintre voi !!!! pupici :-*:-*

Pissy 26 iul 2011 10:47:02

Dragă Geanynna,
 
Îţi urez bun venit!>:D<
Dieta South Beach mi se pare o dietă foarte bună,deoarece te îndeamnă să renunţi la toate alimentele nocive şi să mănânci mai sănătos. M-am gândit la un momentdat să o ţin şi eu,dar totuşi...mi se părea cam greu să nu mănânc pâine. Plus că nu aş fi putut-o convinge pe mama mea să gătească doar legume la cuptor şi lucruri de genul ăsta. Eu una nu mănânc nici carne,ceea ce face lucrurile de 10 ori mai grele.
În fine...asta e problema mea. #:-s
Dacă eu n-am putut nu înseamnă că tu nu vei putea. :)
Îţi urez muult succes! Vei reuşi! Doar ai voinţă...Nimic nu e imposibil! Baftă!:)

Jen 26 iul 2011 11:53:24

Re: Jurnal Geanynna
 
Am venit si eu la tine in casuta sa te salut! >:D<
Bine ai venit! Bine ca ti-ai deschis jurnal, eu inca nu am avut curajul :))
Sper sa iti indeplinesi toate visele si dorintele alaturi de slabute. :>

Geanynna 26 iul 2011 11:56:01

Re: Jurnal Geanynna
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 736562)
Am venit si eu la tine in casuta sa te salut! >:D<
Bine ai venit! Bine ca ti-ai deschis jurnal, eu inca nu am avut curajul :))
Sper sa iti indeplinesi toate visele si dorintele alaturi de slabute. :>

Multumeesc :-* esti tare dragutza... eu de vreo 3 luni dau tarcoale site-ului cu slabute, pana am pus piciorul in prag si am zis"gata! vreau si eu sa fiu slabuta!!!!!!!! " sper sa reusesc si eu alaturi de voi toate :x

Jen 26 iul 2011 12:04:06

Re: Jurnal Geanynna
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 736566)

Multumeesc :-* esti tare dragutza... eu de vreo 3 luni dau tarcoale site-ului cu slabute, pana am pus piciorul in prag si am zis"gata! vreau si eu sa fiu slabuta!!!!!!!! " sper sa reusesc si eu alaturi de voi toate :x

Eu vreau ca jurnalul pe care o sa il deschid sa fie de mentinere! :)) Mai am si eu multa munca pana acolo, dar prefer deocamdata sa nu imi deschid. Mi frica ca nu o sa ma viziteze nimeni :))
Stau cu slabutele la 50-60, asa cineva tot ma baga in seama! :D
Si eu vrea sa fiu SLABUTA iti dai seama, toate vreme acelasi lucru. Eu sunt multumita de evolutia mea din ultima vreme iar daca totul decurge la fel, in maxim 2luni sunt la mentinere. :x
Vei reusi, sa stii! Eu am mare incredere in capacitatea de sustinere a slabutelor, trebuie sa NU vrei deloc, ca sa nu slabesti! b-)

Geanynna 26 iul 2011 12:27:11

Re: Jurnal Geanynna
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 736579)
Eu vreau ca jurnalul pe care o sa il deschid sa fie de mentinere! :)) Mai am si eu multa munca pana acolo, dar prefer deocamdata sa nu imi deschid. Mi frica ca nu o sa ma viziteze nimeni :))
Stau cu slabutele la 50-60, asa cineva tot ma baga in seama! :D
Si eu vrea sa fiu SLABUTA iti dai seama, toate vreme acelasi lucru. Eu sunt multumita de evolutia mea din ultima vreme iar daca totul decurge la fel, in maxim 2luni sunt la mentinere. :x
Vei reusi, sa stii! Eu am mare incredere in capacitatea de sustinere a slabutelor, trebuie sa NU vrei deloc, ca sa nu slabesti! b-)

Inteleg, atunci te voi vizita la jurnal de indata ce vei fi la mentinere !!!! iti tin pumnii !!:-*ai avut o evolutie frumoasa oricum!!!!
si eu am avut azi prima dimi activa pe forum la 50-60 :D ne auzim pe acolo :-*:-* spor maxim

Jen 26 iul 2011 12:34:10

Re: Jurnal Geanynna
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 736621)

Inteleg, atunci te voi vizita la jurnal de indata ce vei fi la mentinere !!!! iti tin pumnii !!:-*ai avut o evolutie frumoasa oricum!!!!
si eu am avut azi prima dimi activa pe forum la 50-60 :D ne auzim pe acolo :-*:-* spor maxim

Multumesc frumoos! Spor si tie! :D:-*

angela av 26 iul 2011 12:44:10

Re: Jurnal Geanynna
 
Bine te-am gasit in jurnalul tau Tina (eu asa o sa-ti spun)...Bafta multa la slabit si o sa te mai vizitez ...


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:56:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO