forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Hybrid (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-hybrid-12324.html)

Hybrid 07 iun 2013 18:53:54

Jurnal Hybrid
 
Salut fetelor! Numele meu este Andreea, am 14 ani si sunt din mioveni. :D Am 1.53 si 60 kg. De azi am inceput dieta South Beach faza 1 :) si in fiecare dimineata, cam de o luna fac o jumatate de ora jogging :x+ exercitii in parcul de fitness:D. Voi ce sporturi practicati? Ce diete tineti? ;;)

Hybrid 07 iun 2013 18:59:48

Re: Jurnal Hybrid
 
Meniu pe ziua de azi:

MD: Ceai de musetel
Castravete

Pranz: Salata de rosii si castraveti
Un ou fiert
Branza feta (4 feliute)
O ceapa verde
4 masline

Gustare: Iaurt degresat

Cina: Salata de rosii si castraveti
Branza feta (3 feliute)

Sport: Jogging 30 min
In parcul de fitness 15 min

glimmer 07 iun 2013 20:29:53

Re: Jurnal Hybrid
 
Salut! :) Eu tin dieta Dukan si mai am putintel pana imi ating targetul, trag tare acum.
Meniul tau mi se pare cam sarac in calorii.. Nu sunt experta, insa cred ca ai mancat cam putin din punct de vedere al nutrientilor.

Youlightupmyworld 07 iun 2013 20:51:51

Re: Jurnal Hybrid
 
Buna, si eu tin SB de 3 zile si am gasit pe net programul Skinny Bitch si acum fac exercitii din el in casa.
Succes la slabit :*

Hybrid 08 iun 2013 07:17:11

Re: Jurnal Hybrid
 
Citat:

Anterior postat de Youlightupmyworld (Post 1268305)
Buna, si eu tin SB de 3 zile si am gasit pe net programul Skinny Bitch si acum fac exercitii din el in casa.
Succes la slabit :*

Multumesc la fel :* >:D<

Hybrid 08 iun 2013 07:19:06

Re: Jurnal Hybrid
 
Citat:

Anterior postat de glimmer (Post 1268300)
Salut! :) Eu tin dieta Dukan si mai am putintel pana imi ating targetul, trag tare acum.
Meniul tau mi se pare cam sarac in calorii.. Nu sunt experta, insa cred ca ai mancat cam putin din punct de vedere al nutrientilor.

Ei bine da...a fost cam sarac in calorii, insa dimineata n-am avut ce alege din frigider in asa fel sa respecte dieta, inafara de un castravete! :)) Am calculat ce am mancat si a fost in jur de 950 kcal. Azi o sa fie 1000! Promit!:D

Hybrid 08 iun 2013 07:20:33

Re: Jurnal Hybrid
 
Fetelor, am auzit ca daca practici jogging mai mult de 1 luna ti se ingroasa picioarele datorita musculaturii. Voi ce parere aveti?

elene94 08 iun 2013 11:08:46

Re: Jurnal Hybrid
 
Citat:

Anterior postat de Hybrid (Post 1268353)
Fetelor, am auzit ca daca practici jogging mai mult de 1 luna ti se ingroasa picioarele datorita musculaturii. Voi ce parere aveti?

FALS de nu se vede :) Ar vrea multe slabute doritoare de musculatura sa o obtina dupa doar o luna de alergat.. Joggingul este cea mai naturala forma de sport, fireasca pentru organismul uman. Eu te felicit pt alegere si te sfatuiesc sa practici in continuare, cat mai mult, este extrem de benefic si sanatos ;)

glimmer 08 iun 2013 11:16:30

Re: Jurnal Hybrid
 
Citat:

Anterior postat de Hybrid (Post 1268353)
Fetelor, am auzit ca daca practici jogging mai mult de 1 luna ti se ingroasa picioarele datorita musculaturii. Voi ce parere aveti?

Mie mi se pare o prostie. :) Eu pe timpul verii alerg cam o data la doua zile la stadion si nu mi s-au ingrosat picioarele, nu e asa usor sa depui masa musculara pe coapse. Poti alerga fara probleme, nu cred ca te vei transforma in culturista dupa o luna de jogging >:D<

Hybrid 08 iun 2013 11:17:23

Re: Jurnal Hybrid
 
Citat:

Anterior postat de glimmer (Post 1268388)
Mie mi se pare o prostie. :) Eu pe timpul verii alerg cam o data la doua zile la stadion si nu mi s-au ingrosat picioarele, nu e asa usor sa depui masa musculara pe coapse. Poti alerga fara probleme, nu cred ca te vei transforma in culturista dupa o luna de jogging >:D<

Multumesc :*


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:07:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO