forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal JEN (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-jen-9975.html)

Jen 10 aug 2011 20:48:38

Jurnal JEN
 
Hei.
M-am decis sa imi fac si eu jurnal, desi colind site-ul de o vreme nu m-am incumetat. Observ ca il frecventez des, nu mi-ar lipsi sa fiu si eu in grafic precum toate de aici.

Numele meu e Gianina, sunt din Cluj, de fapt stau aici de ani buni.
De mai bine de o luna am descoperit acest site, iar acest lucru mi-a modificat radical viata. Sunt mai atenta cu mine, cu ce mananc ... iar un plus necesar, a fost sa introduc in viata mea SPORTUL.. lucru pe care nu il practicam niciodata.
Am fost scutita medical ani la rand, cu sau fara motiv ... Am hotarat sa incetez in a ma minti pe mine ca sunt bolnava ... iar ca rezultat al acestei decizii am inceput sa fac sport.
Ador sa inot. :D M-a ajutat foarte mult.
Momentan sunt aproape de mentinere. Am reusit sa scap de acele kilograme care-mi atarnau pe unde reuseau. ;;)


Cam atat, astept sa imi vizitati jurnalul! :-*

Georgii 10 aug 2011 20:52:10

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 755486)
Hei.
M-am decis sa imi fac si eu jurnal, desi colind site-ul de o vreme nu m-am incumetat. Observ ca il frecventez des, nu mi-ar lipsi sa fiu si eu in grafic precum toate de aici.

Numele meu e Gianina, sunt din Cluj, de fapt stau aici de ani buni.
De mai bine de o luna am descoperit acest site, iar acest lucru mi-a modificat radical viata. Sunt mai atenta cu mine, cu ce mananc ... iar un plus necesar, a fost sa introduc in viata mea SPORTUL.. lucru pe care nu il practicam niciodata.
Am fost scutita medical ani la rand, cu sau fara motiv ... Am hotarat sa incetez in a ma minti pe mine ca sunt bolnava ... iar ca rezultat al acestei decizii am inceput sa fac sport.
Ador sa inot. :D M-a ajutat foarte mult.
Momentan sunt aproape de mentinere. Am reusit sa scap de acele kilograme care-mi atarnau pe unde reuseau. ;;)


Cam atat, astept sa imi vizitati jurnalul! :-*

Hello;;).Chiar vroiam sa te intreb de ce nu iti faci un jurnal>:).
Acum am unde sa te vizitez :x.
Ma bucur ca te apropii cu pasi mari,dar foarte buni catre mentinere:-*.
Iti doresc mult succes in continuare.Si cand va fi momentul..mentinere de lunga durata.:-*

Jen 10 aug 2011 20:54:16

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 755493)


Hello;;).Chiar vroiam sa te intreb de ce nu iti faci un jurnal>:).
Acum am unde sa te vizitez :x.
Ma bucur ca te apropii cu pasi mari,dar foarte buni catre mentinere:-*.
Iti doresc mult succes in continuare.Si cand va fi momentul..mentinere de lunga durata.:-*

Nu stiu de ce nu mi-am facut. Mi-era teama ca nu o sa ma viziteze nimeni! :))
Te astept sa vii in vizita! ;;)

Da, mai am putin pana la mentinere, ca tine de altfel, o sa intram amandoua la mentinere.. ceea ce ma gandesc ca e ceva mai complicat decat sa slabesti. :D

Georgii 10 aug 2011 20:55:50

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 755494)

Nu stiu de ce nu mi-am facut. Mi-era teama ca nu o sa ma viziteze nimeni! :))
Te astept sa vii in vizita! ;;)

Da, mai am putin pana la mentinere, ca tine de altfel, o sa intram amandoua la mentinere.. ceea ce ma gandesc ca e ceva mai complicat decat sa slabesti. :D

Eh na,cum sa nu te viziteze nimeni:-s.Nu gandi asa:))!
Voi veni in vizita mereu;;).
Da... sper sa intru o data le mentinere..si sa ma mentin mai mult de o saptamana=)).
Da..e mult mai complicat..crede-ma..dar reusim noi;;)!Ce sport ai facut azi?:P

Jen 10 aug 2011 20:57:18

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 755495)


Eh na,cum sa nu te viziteze nimeni:-s.Nu gandi asa:))!
Voi veni in vizita mereu;;).
Da... sper sa intru o data le mentinere..si sa ma mentin mai mult de o saptamana=)).
Da..e mult mai complicat..crede-ma..dar reusim noi;;)!Ce sport ai facut azi?:P

Am fost la bazin. Am alerga intr-o parte si alta. Suficient pentru o singura zi.
O sa intri tu, si o sa te menti, nu iti face grija. Ai incredere in tine! >:D<

Georgii 10 aug 2011 21:10:47

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 755496)

Am fost la bazin. Am alerga intr-o parte si alta. Suficient pentru o singura zi.
O sa intri tu, si o sa te menti, nu iti face grija. Ai incredere in tine! >:D<

Super,as fi mers si eu dar a batut vantul:)).Ce scuze am=)).
Da..pai ma sui pe cantar vineri..sa vedem ce mai zice..si daca o sa fiu atenta ma si mentinb-).
Am incredere in mine!Ma simt super de cateva zile:x.
Pfiu..unde mai intra si gustarea asta..cred ca o aman pe la 9jumatate:">.

Jen 10 aug 2011 21:16:54

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 755508)


Super,as fi mers si eu dar a batut vantul:)).Ce scuze am=)).
Da..pai ma sui pe cantar vineri..sa vedem ce mai zice..si daca o sa fiu atenta ma si mentinb-).
Am incredere in mine!Ma simt super de cateva zile:x.
Pfiu..unde mai intra si gustarea asta..cred ca o aman pe la 9jumatate:">.

Asta DA motiv. A batut vantul... :))
Sau o lasi pentru maine ... nu?
Eu presimt ca maine intru la mentinere ...:)) acum ma fac pui de Nostradamus ... si stiu ce o sa se intample maine. :>

Georgii 10 aug 2011 21:22:11

Re: Jurnal JEN
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 755518)

Asta DA motiv. A batut vantul... :))
Sau o lasi pentru maine ... nu?
Eu presimt ca maine intru la mentinere ...:)) acum ma fac pui de Nostradamus ... si stiu ce o sa se intample maine. :>

Da..m'a durut si capul..sormea nu a vrut sa mearga..desi ea e cu piscina toata ziulica:-/..ciudat=)).
Oh,astept vesti bune maine atunci:P.Don'soara Nostradamus:x.

carinax 10 aug 2011 21:22:38

Re: Jurnal JEN
 
Ce sportiva mititica avem noi aici , BRAVO Jen :-* :))
P.s Nu am stiut ca ai jurnal :-s

silviadm 10 aug 2011 21:43:35

Re: Jurnal JEN
 
:x:xbuna Giany...;))am venit si eu la u in jurnal:">:">ai si u casutza ta acum...te voi vizita mai des:-*:-*pt mn si u esti un exemplu, ca si Geaorgi si alte fete de aici;;);;) ...dar uite ca nu va pot urma:-s:((...k in ultima perioada tre sami gresesc cu cv meniul si acum de sport sunt cam in urma:(:(ajung mai mereu obosita de la munca ...ce apuc s fac e dim jum de h-40 min max#:-s:-s
sper sami revin si s reusesc s fac mai mult>:D<si s mananc cat mai sanatos...te poopacesc:-*:-*nb;)



Ora este GMT +2. Ora este acum 23:18:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO