forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-kristinna-pofticioasa-mereu-cura-3403.html)

kristinna 09 apr 2010 11:33:28

Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
Hello fetele!


Sunt pentru prima oara pe un forum dedicat persoanelor preocupate de greutatea lor si, sper ca, cu ajutorul vostru sa reusesc sa-mi ating obiectivul de a slabii fara sa ma mai stresez, si sa cedez dupa o saptamana in fata bunatatilor gatite de soacra mea.
Asadar, la treaba!:D;)

Liviutzza 09 apr 2010 12:03:17

re: Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
Citat:

Anterior postat de kristinna (Post 142631)
Hello fetele!


Sunt pentru prima oara pe un forum dedicat persoanelor preocupate de greutatea lor si, sper ca, cu ajutorul vostru sa reusesc sa-mi ating obiectivul de a slabii fara sa ma mai stresez, si sa cedez dupa o saptamana in fata bunatatilor gatite de soacra mea.
Asadar, la treaba!:D;)

Pai si ce plan ai?ce ai de gand sa faci ptr a slabi?Vad ca deja esti slabuta:D deci nu e nici o graba:D cate kg vrei sa dau jos?si in ce mod?>:D<>:D<

ras_cristalin 09 apr 2010 12:04:51

re: Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
Citat:

Anterior postat de kristinna (Post 142631)
Hello fetele!


Sunt pentru prima oara pe un forum dedicat persoanelor preocupate de greutatea lor si, sper ca, cu ajutorul vostru sa reusesc sa-mi ating obiectivul de a slabii fara sa ma mai stresez, si sa cedez dupa o saptamana in fata bunatatilor gatite de soacra mea.
Asadar, la treaba!:D;)

Kris, du-te sa-ti completezi informatiile personale acolo sus la Preferinte, sa vedem si noi tickerul tau ;;)

mvthebest 09 apr 2010 13:16:04

re: Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
Bine ai venit printre slabute;;);;)

Cam cate kg vrei sa slabesti??
Ce sport practici? >:D<>:D<>:D<

LicuriciColorat 09 apr 2010 15:22:56

re: Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
Buna>:D<Bine ai venit in grupul Slabutelor,cam cate kg ai vrea sa slabesti si ce faci pt a slabii? Nu uita ca suntem aici pt sfaturi si ajutor:)

ianna 10 apr 2010 19:48:15

Re: Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
Bine ai venit printre noi Kristinna >:D<

seteaza-ti si tickerul cum trebuie ca sa vedem cu cate kilograme duci razboiul:D

Ai un plan anume in gand cum sa dai jos kilogramele in plus?


Succes>:D<


kristinna 11 apr 2010 15:11:42

Re: Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
In principiu, am inceput prin a-mi numara caloriile consumate zilnic(maxim 1200 pe zi) si prin a face fitness de luni pana vineri cate 2 ore pe zi (40 min. cardio si restul la aparate) si masaj anticelulitic de 3-4 ori pe saptamana.


P.S. Mentionez ca fac fitness de vreo 2 ani, dar datorita faptului ca in ultima vreme am mancat mai mult si nu am mai tinut cont de numarul caloriilor si de mesele tarzii,am acumulat vreo 5kg pe care intentionez sa le dau jos cat mai repede.Problema e...ca nu am sustinere morala deoarece toti imi zic ca sunt exagerata si ca nu sunt grasa,dar mie nu imi plac sunculitele care s-au adunat pe abdomenul meu. Asadar sper ca, cu ajutorul si sustinerea voastra sa reusesc sa-mi ating obiectivul.

kristinna 11 apr 2010 15:17:47

Re: Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 142827)
Bine ai venit printre slabute;;);;)

Cam cate kg vrei sa slabesti??
Ce sport practici? >:D<>:D<>:D<

Vreau sa slabesc 5 kg.Problema e ca eu nu mai slabesc la fel de usor deoarece eu am mers regulat la sala, si corpul meu este obisnuit cu efortul.Acum trebuie doar sa fac un pic "foamea" ,si asta mi se pare cel mai greu.

mvthebest 11 apr 2010 17:06:54

Re: Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
Citat:

Anterior postat de kristinna (Post 145518)
Vreau sa slabesc 5 kg.Problema e ca eu nu mai slabesc la fel de usor deoarece eu am mers regulat la sala, si corpul meu este obisnuit cu efortul.Acum trebuie doar sa fac un pic "foamea" ,si asta mi se pare cel mai greu.

Corpul tau se va obisnui cu noul stil de viata. NU trebuie sa faci foamea. Incearca sa faci acasa sport,treptat. Prima zi 15min dupa 20,30 si asa mai departe.
Incearca sa mananci sanatos si sa te saturi nu sa ramai flamanda. >:D<>:D<

Adella 12 apr 2010 09:29:05

Re: Jurnal Kristinna - Pofticioasa mereu la cura
 
Citat:

Anterior postat de kristinna (Post 145509)
In principiu, am inceput prin a-mi numara caloriile consumate zilnic(maxim 1200 pe zi) si prin a face fitness de luni pana vineri cate 2 ore pe zi (40 min. cardio si restul la aparate) si masaj anticelulitic de 3-4 ori pe saptamana.


P.S. Mentionez ca fac fitness de vreo 2 ani, dar datorita faptului ca in ultima vreme am mancat mai mult si nu am mai tinut cont de numarul caloriilor si de mesele tarzii,am acumulat vreo 5kg pe care intentionez sa le dau jos cat mai repede.Problema e...ca nu am sustinere morala deoarece toti imi zic ca sunt exagerata si ca nu sunt grasa,dar mie nu imi plac sunculitele care s-au adunat pe abdomenul meu. Asadar sper ca, cu ajutorul si sustinerea voastra sa reusesc sa-mi ating obiectivul.

>:D<>:D<>:D<
Important e sa te simti tu bine cu tine;)
Mult succes si bine ai venit printre noi!!>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:22:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO