forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal LARISA MARIA (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-larisa-maria-10992.html)

larisa maria 25 ian 2012 15:16:12

Jurnal LARISA MARIA
 
Azi e a doua zi de cand am inceput "cura":(.
Nu pot zice ca e chiar asa drastica dar oricum e o schimbare.

Bianca 14 25 ian 2012 18:31:47

Re: Jurnal LARISA MARIA
 
Buna !Bravo ca ai avut curajul sa incepi dieta desi aceasta e a doua zi.Iti urez succes in continuare;)

larisa maria 25 ian 2012 21:58:38

Re: Jurnal LARISA MARIA
 
Mersi la fel.
Tu de cand ai inceput cura ?
Am vazut ca ai slabit?Tu ce cura tii?:-bd

Alynuta 30 ian 2012 08:33:41

Re: Jurnal LARISA MARIA
 
Hello,si bine ai venit pe forum>:D<
Eu sunt Alina,;) mi-ai trimis o cerere de prietenie si am venit sa te vizitez:)
Vad ca avem aceeasi inaltime,si ravnim cam la aceleasi kg.
Aici cu noi iti vei gasi ambitia si vointa necesara de ati regasi silueta;),asa ca inarmeaza-te cu cele necesare ,ca vara sa te gaseasca slabuta si sexi:D
Succes!!!!!!!!!

larisa maria 31 ian 2012 09:56:42

Re: Jurnal LARISA MARIA
 
Mersi pentru incurajare:D
Ai dreptate e nevoie de multa rabdare si sper s merite efortul.#:-s
Tu cum ai reusit?:)

bellajane 31 ian 2012 10:17:12

Re: Jurnal LARISA MARIA
 
Bun venit Larisa,
mult succes cu dieta in continuare, pe acest forum o sa gasesti mereu fete dispuse sa te ajute si sa te sutina in lupta cu kg, important este sa ai vointa .....cu sustinerea ne ocupam noi :D

Ce dieta urmezi?
Cu sportul cum stai?

larisa maria 31 ian 2012 13:51:06

Re: Jurnal LARISA MARIA
 
Chiar aveam nevoie de incurajari....mersi
Pai eu am inceput sa mananc mancare pana in 1300cal si am inceput sa fac sport dar e asa greu cu sportul ca nu prea am facut pana acum,doar am avut cateva incercari si am ajuns la concluzia ca fara sport nu se poate pentru ca am mai tinut cure dar nu m-au ajutat cu nimic fara sport

Alynuta 01 feb 2012 10:06:11

Re: Jurnal LARISA MARIA
 
Citat:

Anterior postat de larisa maria (Post 918684)
Mersi pentru incurajare:D
Ai dreptate e nevoie de multa rabdare si sper s merite efortul.#:-s
Tu cum ai reusit?:)

Cum sa nu merite efortul?
Sa vezi ce super e cand reusesti sa intri in vechile haine . Eu m-am ingrasat brusc , nu-mi venea sa cred cum dintr-o data numai imi era bun nimic. Apoi am inceput dieta , la inceput mai greu apoi mi-am intrat in ritm. Am introdus cate-o zi de fructe pe sapt. care mi-a adus rezultate frumoase. O tin in si in prezent.
Sa vezi cand treptat am inceput sa intru in vechii blugi:>, mai aveam o percehe nr. mai mic ,pe care nici nu apucasem sa-i port. Toata lumea imi zicea ca nu voi mai intra in ei , ceea ce m-a ambitionat mai tare, si........ am reusit. Mi-am luat cantar , bicicleta, :)
Dau la pedale, apr.zilnic.
Un singur lucru iti spun , merita tot efortul, mai ales ca vei fi tu multumita de tine si asta conteaza mult;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:40:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO