forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Lav (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-lav-8336.html)

lav 26 feb 2011 22:36:01

Jurnal Lav
 
Hello everybody!>:D<
Ma numesc Lavinia ,am 18 ani si sunt din Galati.Am decis in sfarsit sa ma inscriu in comunitatea vasta a slabutelor ,deoarece urmaresc de ceva vreme acest minunat site .
Cred ca am realizat ca am nevoie sa ajutorul si suportul unor persoane in cunostinta de cauza si sper sa gasesc aici fete de treaba si sfaturi utile dar mai ales suportul moral de care am atata nevoie.
Am atins vara trecuta punctul culminant al greutatii mele :71 kg apoi am slabit 5 kg si astazi am 69 de kg.
[*64*]Yey...iar acum sunt pregatita emotional sa o iau de la capat .Sper ca ma veti ajuta sa ajung una dintre slabute 2011.[-O<

Apropo,targetul meu este de 55 de kg.Initial vroiam pana pe 15 mai dar cred ca este putin irealizabil...asa ca l-am pus pe 15 iulie.

anhelyto 27 feb 2011 00:17:37

Re: Jurnal Lav
 
Citat:

Anterior postat de lav (Post 546423)
Hello everybody!>:D<
Ma numesc Lavinia ,am 18 ani si sunt din Galati.Am decis in sfarsit sa ma inscriu in comunitatea vasta a slabutelor ,deoarece urmaresc de ceva vreme acest minunat site .
Cred ca am realizat ca am nevoie sa ajutorul si suportul unor persoane in cunostinta de cauza si sper sa gasesc aici fete de treaba si sfaturi utile dar mai ales suportul moral de care am atata nevoie.
Am atins vara trecuta punctul culminant al greutatii mele :71 kg apoi am slabit 5 kg si astazi am 69 de kg.[*64*]Yey...iar acum sunt pregatita emotional sa o iau de la capat .Sper ca ma veti ajuta sa ajung una dintre slabute 2011.[-O<

Apropo,targetul meu este de 55 de kg.Initial vroiam pana pe 15 mai dar cred ca este putin irealizabil...asa ca l-am pus pe 15 iulie.

buna!...si bine ai venit printre noi>:D<
cu siguranta aici vei gasit atat sprijin cat si incurajari....nu iti trebuie decat ceva vointa si visul ti se va implini;)
iti doresc succes in acest nou incceput de drum, si sa nu te lasi pana nu ajungi la targetul propus, chiar daca vei fi nevoieta sa o iei de 100 de ori de la capat!;;)

Roxii 27 feb 2011 11:05:02

Re: Jurnal Lav
 
Citat:

Anterior postat de lav (Post 546423)
Hello everybody!>:D<
Ma numesc Lavinia ,am 18 ani si sunt din Galati.Am decis in sfarsit sa ma inscriu in comunitatea vasta a slabutelor ,deoarece urmaresc de ceva vreme acest minunat site .
Cred ca am realizat ca am nevoie sa ajutorul si suportul unor persoane in cunostinta de cauza si sper sa gasesc aici fete de treaba si sfaturi utile dar mai ales suportul moral de care am atata nevoie.
Am atins vara trecuta punctul culminant al greutatii mele :71 kg apoi am slabit 5 kg si astazi am 69 de kg.
[*64*]Yey...iar acum sunt pregatita emotional sa o iau de la capat .Sper ca ma veti ajuta sa ajung una dintre slabute 2011.[-O<

Apropo,targetul meu este de 55 de kg.Initial vroiam pana pe 15 mai dar cred ca este putin irealizabil...asa ca l-am pus pe 15 iulie.

Buna Lavinia si bine ai venit!In primul rand spune`ne si noua planul tau de batalie in lupta cu kg:PIn al doilea rand da`ne si noua un exemplu de meniu de`al tau ca sa stim ce trebuie sa corectam si ce e bine>:D<

pycolyna03 27 feb 2011 21:46:45

Re: Jurnal Lav
 
salu draga mea nu de mult si eu ma alaturat comunitatii de slabute am slabit si 2kg deci e bine la inceput e greu un pic bafta

lav 27 feb 2011 22:09:46

Re: Jurnal Lav
 
Va multumesc atat de mult pentru sprijin fetelor...sunteti minunate.Azi am fost cam ocupata si nu am reusit sa intru decat pe seara...maine o sa postez sigur un exemplu de meniu Roxi.

Dieta pe care o sa incep sa o urmez[*73*] de maine (promit solemn sa nu mai fac asta) este cea hipocalorica.
Totusi am o intrebare, mie imi place glucoza(tablete)...cam mult ce-i drept,credeti ca as putea sa o folosesc cu masura...pentru energie:D??

mvthebest 13 mar 2011 20:22:55

Re: Jurnal Lav
 
Citat:

Anterior postat de lav (Post 547797)
Va multumesc atat de mult pentru sprijin fetelor...sunteti minunate.Azi am fost cam ocupata si nu am reusit sa intru decat pe seara...maine o sa postez sigur un exemplu de meniu Roxi.

Dieta pe care o sa incep sa o urmez[*73*] de maine (promit solemn sa nu mai fac asta) este cea hipocalorica.
Totusi am o intrebare, mie imi place glucoza(tablete)...cam mult ce-i drept,credeti ca as putea sa o folosesc cu masura...pentru energie:D??

Buna Lav
Cum mai merge cu slabitul?
Asteptam meniul:)
Ai voie glucoza dar mai rarut...nu zilnic si multa:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:33:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO